740 Shares 6858 views

O tablet Lenovo Miix 10 lutego

Lenovo Miix 10 lutego – tabletka, że to kolejna propozycja z szybko rosnącej chińskiej firmy „Lenovo”. Po pierwsze, należy rozważyć, jak ocenić jego użytkowników.

Recenzje: dobra

O Lenovo Miix października 2 opinii powiedzieć, co następuje:

  • ma dobrą ekran doskonałą reprodukcją kolorów;
  • kompatybilny z Windows i MS Office "";
  • Ma przetwarzania danych wysokiej prędkości;
  • Waży niewiele i jest małe;
  • jego cena jest bardziej niż do zaakceptowania dla większości klientów;
  • z powodu braku wentylatora nie emituje niepotrzebny hałas – cichy;
  • ładny wygląd i wykończenia montaż;
  • dobry dźwięk z JBL.

Oceny ubogich

Lenovo Miix 10 lutego ma takie wady:

– To nie jest możliwe, aby zmienić położenie ekranu – jest w rzeczywistości tablet z klawiaturą plug-in, ale nie jest to pełny zamiennik tabletki. Przez długi czas wprowadzenie klawiatury i myszy.

– Nie USB 3.0, są powolne dyski podczas kopiowania.

– W systemie Windows 8 – jeszcze całkiem nowego systemu operacyjnego, niewystarczających wniosków o interfejsie dotykowym.

– mała ilość pamięci.

Lenovo Miix 2 10: przegląd

Odnosi się on do kategorii transformatorów, ponieważ przekształcony w laptopie instalując klawiaturę i mysz.

Ma procesor z częstotliwością taktowania 1330 MHz. Całkiem przyzwoita kwota dzisiaj RAM – 2GB. Pamięć wewnętrznego urządzenia 64 GB. Urządzenie duma – ekran jest wykonany w technologii IPS. To ma błyszczącą powierzchnię i przekątnej 10,1. Jego rozdzielczość wynosi 1920 x 1200 (Full HD). Wszystkich takich jak ekrany, ma doskonałe kąty widzenia i wysokiej jasności 330 cd / m2. Ponadto, dobra wydajność i obraz na ekranie zapewnia karta Intel HD Graphics.

W odniesieniu do możliwości komunikacji, tutaj, można powiedzieć, pełne pole – nie ma Wi-Fi i Bluetooth najnowsze wersje. Dodatkowo Lenovo Miix 10 lutego wyposażone w liczne złącza, w taki sposób, by połączyć się z wielu urządzeń i różne metody transmisji. Należą do czytnika kart microSD, 2 złącza USB 2.0 Robimy, Micro HDMI, Micro-USB, slot na kartę SIM.

Jakość dźwięku jest przez dwa głośniki, subwoofer i JBL.

Ponadto, urządzenie posiada dwie kamery – przednią i tylną o rozdzielczości 5 megapikseli i 2-megapikseli, która pozwala nie tylko zrobić zdjęcia, ale także wideo czat, a także uczestniczyć w konferencjach internetowych.

Autonomia urządzenia jest zapewnione przez stosunkowo pojemny akumulator 2-komórka, która utrzymuje się na 6800 mAh.

Uruchamianie Lenovo Miix 10 lutego na 32-bitowej wersji systemu operacyjnego Windows 8.1.

Szczególną cechą tego tabletu jest dostępność oprogramowania do rozpoznawania twarzy, zapewniając dostęp do komputera. Aplikacja VeriFace uczyni porównanie ustawień graficznych, traktując zapisaną kamery zdjęcie i włączyć się zalogować. Ma zdolność do rozpoznawania twarzy kilku użytkowników.

Stacja dokująca jest wykonana ze stopu magnezowego i posiada matowe wykończenie. To urządzenie dodaje Lenovo Miix 10 lutego klawiaturę sprzętową oraz głośnik niskotonowy, touchpad oraz dodatkowe złącza. Stacja dokująca nie posiada wbudowanego akumulatora i rozszerzenia pamięci. Pełni również funkcję podstawki i chroni urządzenie podczas transportu. Urządzenie nie umożliwia zmianę kąta nachylenia wyświetlacza, który jest zamocowany za pomocą specjalnych magnesów o dużej siły sprzęgania. Będzie zatem konieczne, aby podejmować starania, aby je odzyskać.

Wymiary urządzenia są tylko 262 x 183h8 mm. waży 620 gramów oraz z klawiaturą dokująca jest dodany do jego masy 440 gramów więcej. W sumie 1060 gramów – trochę więcej niż kilogram.

wyniki

Co można powiedzieć, firma po raz kolejny potwierdziła swój wysoki poziom konkurencyjności poprzez oferowanie użytkownikom decyzję. Jednostka ta będzie interesująca dla wielu odbiorców, zwłaszcza tych, którzy studiują. Ma bardzo dobrą autonomię, ma dobrą akustykę, wiele portów i oczywiście, wysokiej jakości wyświetlacz IPS. Zdolność do transformacji daje możliwość wykorzystania go jako laptopem i tabletem.

Nawet biorąc pod uwagę fakt, że wydajność tego urządzenia nie jest zbyt duży, to wystarczy, aby rozwiązać wiele zadań. Kupować i używać, to tabletka nie zawiedzie.