559 Shares 6754 views

Młody Arnold Schwarzenegger 16 lat: wzrost, waga i inne parametry fizyczne

Każdy wie, kto jest Arnold Shvartsenneger. Z pewnością wszyscy spojrzeli na niego co najmniej jeden film. On jest znany i lubiany na całym świecie. Jednak prawie nikt nie zdaje sobie sprawę, co zrobił Arnold Schwarzenegger w 16 lat. O młodzieży wybitny aktor, sportowiec, polityk i pisarz zostaną omówione w tym artykule.

życiorys

Arnold urodził się w lecie 1947 roku w małej austriackiej wiosce Tal.

Już ewoluowały bardzo ciężko od wczesnych relacji wiek sportowiec z jego rodziny. Dla rodziców to była ważniejsza niż tylko zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami i normami. pozostała najważniejsza dla przyszłości gwiazdy Hollywood wolność wyboru i działania. Dlatego też, od dzieciństwa marzył o Arnold mieszka w Ameryce.

Ojciec nalegał syna w klasie futbolu, ale chłopak szybko zdali sobie sprawę, że więcej wyciągnąć do kulturystyki. Dlatego w wieku 14 lat, został zaangażowany w kulturystyce.

Career Builder

Budować karierę w kulturystyce przyszłego aktora rozpoczęła się, gdy miał 15 lat. Największe trudności na drodze do ostatecznych celów w sporcie jest on posiadających tylko jedno pytanie – wiedzy teoretycznej. Kulturystyka w tamtych czasach był uważany za stosunkowo nowy trend.

Idol Arnolda Shvartseneggera w 16 lat był aktorem i kulturystą Reg Park.

Sportowiec w swojej książce „The New Encyclopedia of Modern Bodybuilding”, napisał, że był w stanie osiągnąć znaczące wyniki w pierwszym roku stabilnego zatrudnienia w siłowni. Wszystkich chłopców masy mięśniowej za okres 12 miesięcy wzrosła o około 9 kg, co można nazwać bardzo dobrym wynikiem. Jednak, jak wspomniano również, że używają sterydów anabolicznych. Uczenie ich uszkodzenia, natychmiast odmówił z dalszego użytkowania.

Arnold Schwarzenegger w wieku 16 lat osiągnęli znaczące wyniki w kulturystyce. Jest to również jego właściwości fizyczne.

Celowość młody Arnie był wysoki. Nawet w weekendy, gdy hala sportowa „Libernauer”, gdzie był młody człowiek, został zamknięty, wspiął się z powrotem przez okno i przeszkolony tam, jak mówią, aż pot.

dane antropometryczne

Arnolda wzrost Shvartseneggera w 16 roku było około 183 cm. Kiedy pozvroslel, trochę rozciągnięty, stając 5 cm powyżej.

Wtedy młody człowiek nie miał jeszcze takie muskularne ciało jak podczas jej rozkwitu. Masa Arnolda Shvartseneggera w wieku 16 lat były równoważne około 78-80 kg. Kiedy jego wzrost nie jest zbyt duży ciężar dla kulturysty. Biorąc pod uwagę fakt, że w ciągu 15 lat, ważył tylko 70 kg, można zauważyć znaczny sukces w budowaniu mięśni Man budynku.

Arnolda Shvartseneggera biceps obwód na 16 sostalyal około 40,5 cm. Dla młodego człowieka w jego wieku był to bardzo dobry wynik. Od 19 lat „Zheleznyy Arni”, jak to później stał się znany, miał już 48-calowe bicepsy. W szczytowych latach najlepszy parametr ten wynosi 56 cm.

Ręce zawsze był szczególnie spektakularny część jego ciała, stały się nawet na tle całej muskulatury. Być może dlatego w swoich książkach, gdzie mówi i czyni program szkoleniowy, to szczególne miejsce daje się uzbroić mięśni – biceps i triceps.

wniosek

Arnold Schwarzenegger w wieku 16 lat nie był światowej sławy aktor, kulturysta, polityk i biznesmen. Ale nawet wtedy można go nazwać niezwykle oddany i distsipliniirovannym chłopców. Te cechy pozwoliły mu następnie jak najszybciej osiągnąć pożądany rezultat.

Tylko 5 lat minęło od początku swojego zaplanowanego treningu w hali przed dniem doręczenia mu pierwszy tytuł „Mr Universe”. Arnold Schwarzenegger już 16 lat marzył o zostaniu najbardziej widocznym i kulturysta kulturysta świata. W rzeczywistości, on to zrobił. Największą sławę zdobył w filmie. W rzeczywistości, bezprecedensowy sukces w filmie, może być z niej dumni, bo jego mięśnie i sportu.

Schwarzenegger – wybitna osobowość. On jest prawdziwym przykładem jak determinacja i hart ducha, aby pomóc człowiekowi osiągnąć każdy cel. Młody człowiek, urodzony w małej miejscowości, a nawet nie mógł sobie wyobrazić, że kiedykolwiek osiągnąć taką sławę i uznanie. Jednak jego systematyczny trening i chęć zrealizować swoje marzenie pozwoliło mu zdobyć to, czego nie mógł sobie nawet wyobrazić, w fantazji. Stał się jednym z największych kulturystów na świecie, i marzył od młodości.