255 Shares 7938 views

Brzydkie ciemne łokciach. Przyczyny i walka z ciemnymi plamami na łokciach

Często podczas przejścia do kodu letni strój, zauważamy z przerażeniem, że mamy ciemne łokcie. Powodem tego nie leży w braku higieny, a skóra na łokciach i kolanach ledwo zawiera gruczołów łojowych i potowych, a w rezultacie, jest podatny na wysychanie. Ale moje kolana wyglądają normalnie, a dlaczego ciemne łokcie?


I to też jest dość prozaiczne wytłumaczenie. Pamiętaj, jak często polegać na kolana? Raz lub dwa razy dziennie. I na łokieć? A potem się zastanawiać, co masz ciemne łokcie. Powody były znane prababkę. Pamiętam, jak Mammy wykładał młodą Scarlett O'Hara nie opiera się na łokciach, siedząc przy stole. Zasady etykiety to też, nawiasem mówiąc, nie jest zalecane.

Ale ciemna plama na łokciu może wystąpić nie tylko dlatego, że podczas posiłków lub pracy, masz zwyczaj podpieranie głowę ręką. Nawet jeśli zawsze siedzieć przy stole z rękami splecionymi przed sobą lub uroczyście je na kolanach, można nadal być ciemne łokcie. Przyczyny tego leżą w banalnej niedoborem witaminy i braku opieki. Inną przyczyną może być grzyb lub zakłócenie układu hormonalnego organizmu. Na wiosnę iw zimie jest niedobór witaminy A i grupy E, i mają korzystny wpływ na naszą skórę, a nie tylko na łokciach.

Ale jedno jest przyspieszone wzmacnianie organizmu formuły nie pomoże w bobe to plaga. Za łokcie powinny być starannie opieką. Ale po zniszczeniu ciemnymi plamami i łuszczenie po prostu nie pozwalają na ich ponowne pojawienie się.

Po myciu rąk, jak je zastosować krem nawilżający lub odżywczy. Przenieść ten zwyczaj i łokcie. Jeśli skóra na nich dużo szorstkości, a następnie przetrzeć drobnym pumeksem tych miejscach. Tylko nie przesadzaj. Aby nie uszkodzić delikatną skórę na łokciach, jej pierwszy pianę, a potem na mydło, grał rolę smarowania, chodzić w ruchu kołowego z pumeksu. Można użyć, i oczyszczanie ciała. I po tej procedurze, należy zastosować balsam.

Kolejny miły efekt jest podana do łokcia maski. Po kąpieli, gdy skóra na Steam, połóż dłonie na mieszaninie soku z aloesu, olej z oliwek i miód. Wszystko wykonane w równych częściach. Mieszanina powinna być nieznacznie ogrzano. Stosuje się go na kompresu skóry i oblewania. Utrzymuj maskę nie może mniej niż 25 minut. Jak również pomaga maskę z tartych surowych ziemniaków, cebuli i miodu.

Szybko wybielić zaciemnione skóry pomoże zwykły sok z cytryny. Wystarczy wyciąć kilka kręgów cytrusowych i dołączyć je do łokci. Aby utrzymać je w ramionach, przykryć plastrami polietylenu, a na wierzchu lub owinąć bandażem elastycznym rozciągliwej siatki. Więc wybielać ciemne łokcie. Przyczyny ciemnienie braku witamin wyeliminować spożycie owoców.

Te proste procedury pomoże Ci zapomnieć, że masz ciemne łokcie. Przyczyny ciemnienie łokciach, jest obecność w skórze grzyba lub choroby tarczycy wymagają obowiązkowej konsultacji z lekarzem.

W każdym razie, nie działają skórę. Nie odroczyć postępowanie do czasu wiosną i latem, jak wcześniej rozpocząć wojnę z łatami na łokciach, tak się z niego zwycięzcę szybciej.