837 Shares 2588 views

Obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder: jak to naprawić?

Problem z błędem zgłaszającej, że obiekt nie obsługuje właściwości lub metody nazywa BrowseForFolder prawdziwej oburzenie wśród użytkowników, którzy korzystają z przeglądarki może uzyskać dostęp do klienta-Bank VTB-24. W innych produktach bankowości internetowej lub dostępu do zasobów internetowych takie awarie nie są przestrzegane. Więc dlaczego, wtedy, gdy próbujesz zalogować się na koncie pojawi się błąd „obiekt nie obsługuje właściwości lub metody BrowseForFolder» (IE – Internet Explorer jest używany jako domyślnej przeglądarki podstawowej)? Przyczyny wystąpienia takiej awarii i metod, aby je wyeliminować, czytaj dalej. Metody eliminacji tego problemu mogą być również stosowane w innych przypadkach, jeżeli jest to nadal.


Obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder: co to jest błąd?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na fakt, że sama (serwer) zasobem, do którego połączenie z komputerem użytkownika, czasami tendencję do udowodnienia niewykonalne.

Załóżmy, że użytkownik widzi błąd „obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder, OK kliknięć, ale każdy efekt nie. Co to oznacza? Tak, ale to prawdziwy powód niepowodzenia jest dokładnie taka sama nie serwer, i opcje ustawień systemowych i IE przeglądarki użytkownika.

Jak naprawić?

Gdy błąd „obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder”, jak zaradzić tej sytuacji, tak aby nie zadzierać zmieniając ustawienia? można po prostu zmienić przeglądarkę i spróbuj zrobić wejście do banku za pomocą zasobu.

Ale problem jest, rabotka klienta banku VTB-24 obsługuje nie wszystkie modyfikacje obserwatorzy, nie wspominając o tym, że nie wszystkie z nich działa poprawnie nawet przy deklarowanej pełnym wsparciem.

Działania otworzyć przeglądarkę

Ale wracając do „native” przeglądarki IE w systemie Windows, która jest dostępna dla wszelkich kwestii modyfikacji i pokrewnych nie jest tylko bankowość ale również inne środki i usługi w Internecie. Jeśli więc użytkownik nie chce zrezygnować z korzystania z IE i innych przeglądarek, aby uzyskać dostęp do zasobu ma potrzeby, aby wykonać kilka prostych czynności, które bardzo często można wyeliminować przyczynę wiadomości, że obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder. Co zrobić w tym przypadku?

Przede wszystkim, jest wysoce zalecane, aby odwiedzić oficjalną stronę Microsoft i pobierać pliki z najnowszej wersji przeglądarki oparte na architekturze zainstalowanego systemu (można go znaleźć w dziale Downloads).

Po ustawień domyślnych dopóki nie można zmienić, ale wystarczy uruchomić przeglądarkę jako administrator (dotyczy to Windows 7 i powyżej). Start-up menu wywoływane przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy na ikonę programu. Być może jest to początek bez praw administratora i była przyczyną zgłoszenia, że obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder.

Instalacja .NET Framework

Z drugiej strony, powyższa sytuacja może być przyczyną awarii. Innym poważnym problemem jest to, że wiele programów i witryn stwierdził: za poprawny dostęp powinien użyć .NET Framework w wersji nie niższej niż 3.5 platformy.

Na niektórych komputerach aktualizacją systemu można wyłączyć, więc wskazane jest zainstalowanie platformy ponownie pobierając pakiet instalacyjny z zasobu Microsoft. Nawiasem mówiąc, nie jest lepsza od wersji 3.5, i natychmiast znaleźć tam czwartą aktualizację lub zwolnić 4.5.

Instalowanie ustawienia przeglądarki Internet Explorer poprawne

Teraz kilka słów o tym, jak rozwiązać ten błąd „obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder» przeglądarkę znaczy, jeśli wszystkie powyższe nie przyniosły pożądanego efektu.

W tym przypadku użytkownik będzie musiał przejść do Opcji internetowych z „Panelu sterowania” wybierz parametry wyświetlane kartę Zabezpieczenia, przejdź do wiarygodnych witryn i zrobić listę pełny adres zasobu.

Bezpieczeństwo i aktywacja komponentów ActiveX

Jeśli wyświetlany jest komunikat po zmianie ustawień, że obiekt nie obsługuje właściwość lub metoda BrowseForFolder, należy zmniejszyć poziom zabezpieczeń przesuwając suwaki (suwak) do najniższego położenia.

Na karcie Prywatność i będzie trzeba usunąć zaznaczenie z pola pop-up blocker.

Po tym, sama karta Zabezpieczenia tuż poniżej i na odpowiednim poziomie trzeba nacisnąć przycisk „Inne …”, a następnie w nowym oknie, aby znaleźć ciąg umożliwiającą wykorzystanie parametrów ActiveX zatwierdzonych domen i wykonać uprawnienie do odpowiedniego przycisku.

Wzdłuż drogi, jako opcja, można również ustawić uprawnienia dla domen, które są oznaczone jako bezpieczne. W większości przypadków to pomaga.

Aha, i jeszcze jedno. Jako dodatkowe narzędzie, można pobrać najnowszą platformę JAVA i włączenia jej do systemu.

Jeśli żadna z tych prac można wykonać twardy reset ustawień przeglądarki. I pamiętaj, że podczas próby logowania systemu „VTB 24” będzie oferować instalować specjalnego oprogramowania w postaci ochronnej modułu kryptograficznego, z którym trzeba się zgodzić na zasadzie obowiązkowej.

Usuwanie skryptów niewłaściwie

Wreszcie kolejnym powodem niemożności dostępu do bankowości internetowej może polegać na tym, że system ma dysfunkcyjnych dynamicznych bibliotek systemu operacyjnego.

W najprostszym przypadku, mogą być identyfikowane za pomocą konsoli poleceń, uruchomiony jako administrator, który określa polecenia sfc / scannow. Z drugiej strony, można spróbować je zaktualizować lub zainstalować zbyt rzadko lub uszkodzonych obiektów za pomocą specjalnie opracowanych dla tego DLL Suite narzędzi.

Jeśli pobrane lub zaktualizowane komponenty systemu będzie działa tak, to może pomóc, aby wymusić usunięcie niektórych z nich. Najpierw trzeba przejść do katalogu głównego systemu i wybrać katalog System32.

Teraz należy zwrócić uwagę !!! Podlega on do usuwania następujących plików:

  • Klasa MessagePRO;
  • mespro.sig;
  • mespro.dll;
  • mesproax.dll.

Po wykonaniu usuwanie wybranych elementów w systemie komputerowym obowiązkowo trzeba całkowicie restart, a następnie można spróbować ponownie zalogować się bankowości internetowej lub innego zasobu naruszającego.

Uwaga: Ta metoda jest proponowane jako bardzo ostateczności zatem do podjęcia takich działań, użytkownik będzie musiał na własną odpowiedzialność. Nawet eksperci w celu rozwiązania problemów tego typu nie daje absolutnie żadnej gwarancji, że po bankowości i zawodowym, (nawet gorzej), system będzie normalnie uruchomić. Więc być ostrożny i uważny.

Zamiast epilogu

Tutaj, rzeczywiście, i wszystko, co dotyczy uzdrowienia tej katastrofy na złe VTB-24 lub innych zasobów. Jak zauważa wielu ekspertów, problem w większości przypadków chodzi o system, mimo że jest bardzo prawdopodobne, może wystąpić podczas uzyskiwania dostępu do innych witryn i usług. Na pierwszy rzut oka, co dokładnie jest problem i co było przyczyną jego wygląd, jest to niemożliwe. Dlatego konieczne jest wykonywanie czynności w takiej kolejności, w określonym powyżej (od najprostszych do najbardziej złożonych). W końcu, to w stosunku do usługi online banku wymieniony co najmniej jeden dana technika powinna z pewnością pomoże.

A jeśli nic nie daje odpowiedniego efektu, aby zaradzić tej sytuacji, użytkownik nie będzie miał wyboru, ale do odwołania się do objęcia wsparciem, lub przynajmniej skorzystać z usług konsultanta on-line bezpośrednio na dowolnej stronie. Jak wspomniano powyżej, może być bardzo dobrze, że nie powiodło się i nie z winy użytkownika oraz ustawienie jego systemie. Ale żeby nie angażować w ustawieniach IE lub usunąć bibliotekę (co nie zawsze jest bezpieczny), lepiej jest określić, która przeglądarka jest najlepiej użyć zamiast IE. To, jak wspomniano przez wielu użytkowników, jest najprostszym rozwiązaniem.