250 Shares 2603 views

„HTML-Academy”: opis, przegląd kursów szkoleniowych i funkcji

Stanowisko HTML-koder może być dobrym krokiem wyjścia dla tych, którzy chcą zaangażować się w rozwój sieci. Stąd otwarta droga w frontend- backend- i programistów, a jeśli spróbujesz, można nauczyć się tego popularnego i lukratywny zawód jako fullstack internetowej dewelopera.


Wszyscy mistrzowie raz czegoś zacząć. Gdzie rozpocząć naukę układ? Można zaangażować się w książkach i materiałów w Internecie. Można znaleźć samouczki wideo. Ale najprostszym i najszybszym (choć nie najtańszy) sposób – zastosowanie do „HTML-Academy”. Zasobów jest powszechnie uznawana za jedną z najlepszych dla tych, którzy chcą „iść do niego».

Przewagę nad innymi metodami nauczania

 • Osobliwej skupić się na wydajnych technologii. Kursy są stale aktualizowane. Oznacza to, że będziesz studiować aktualnych metod składu. Na przykład, nie tak dawno temu, gdy szkolenie zaczęli używać schematu flexbox – technologii, która jest obecnie obsługiwany przez wszystkie przeglądarki, z wyjątkiem mówiąc przestarzałe. Dlaczego to jest ważne? Ponieważ wywiad zapyta, czy wiesz, jak korzystać z najnowszych technologii i działają świetnie, aby ułatwić.
 • Jednolity stosunek teorii i praktyce. Wszystkie kursy Academy HTML mają nauczyć studenta do nakładania. Nie będzie długi i nudny wyjaśnienie. Kadra pokazuje przykłady technologii, aby móc je natychmiast wykorzystać. Studenci mogą mieć nałożyć pełny układ strony.
 • Pomóc mentora. Każdy rejestr w kursach Akademii HTML dostarcza nauczycielom. Jego zadaniem – do wyjaśnienia skomplikowanych problemów, pomaga pokonać przeszkody. Mentor pomoże ujawnić tajemnice umiejętności, które mogą być trudno znaleźć gdziekolwiek indziej.

Dlaczego „html-Academy” można nie przyjść?

Istnieją ograniczenia. Po pierwsze, proces ten jest dosyć skomplikowane. Nie wszyscy będą mogli dotrzeć do końca i bronić ostateczny projekt. Nie zniechęcaj się. Wysłuchać wykładów, czytać załączonych materiałów, prosimy o kontakt z instruktorem za pomoc, i trzeba odnieść sukces.

Po drugie, szkolenie tutaj jest wypłacana. Koszt jest stosunkowo niski w porównaniu do innych kursów IT, ale konkretna kwota nadal będą musiały zapłacić.

Po trzecie, aby studiować w Akademii „HTML” zajmie trochę czasu. Wykłady trwać 2 godziny (czasem więcej) i 2 razy w tygodniu. Do wykonywania zadań praktycznych może trwać wiele godzin. Jeśli nie ma wolnego czasu, zadanie może być dość trudne.

Co jest nauczane w „Akademii”?

Począwszy od lata 2017, należy wykonać następujące interaktywne kursy online.

 • „Basic HTML i CSS». Dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją drogę w układzie zawodowym. Tutaj dostaniesz znajomość podstaw HTML i CSS (w tym HTML5 i CSS3), nauczyć się podstawowych JavaScript, są zaznajomieni z zaleceniami układ wysokiej jakości, nauczyć się współdziałać z GitHub.
 • „Advanced HTML i CSS». Szczególną uwagę przywiązuje się do pracy z GitHub. BEM badano metodą. Wyjaśnia działanie przy mniejszym Sass i PostCSS, jak również zastosowania automatyzacji preprocesora. Wycinek ten układ adaptacyjnej.
 • „Basic JavaScript». Dla programistów początkujących frontend. Kilka algorytmów i typy danych, metody pracy z grafiką, cech programowania obiektowego, AJAX, modułów.
 • „Advanced JavaScript». Ulepszoną wersją poprzednich kursów. W procesie, studenci będą tworzyć kompletne, aplikacji opartych na sieci Web, dowiedzieć się o ECMAScript 2015 specyfikacji i innych trudnych momentach.
 • „Basic PHP». Najnowszy kurs jest dla tych, którzy są zainteresowani w backend. PHP i HTML są uznawane za kwestie interakcji, studiował nowoczesny SUDB PLO.

Różnica między „kursów” i „intensywny”

Odwiedzający stronę „html-Academy” można zauważyć, że zaoferowano wybór między „kursów” i „intensywne”. Jaka jest różnica?

 • Kursy – jest uproszczoną wersją, nie oznacza, że nauczyciela. Będzie to przydatne dla tych, którzy chcą zapoznać się z podstawami HTML i CSS. Dostępne 2 warianty przejścia: wolne i drodze subskrypcji. Darmowe kursy przeznaczone są dla początkujących. Płatny (tani) – dla tych, którzy chcą „iść głęboko” w procesie. Niestety, to nie wystarczy do układu.
 • Intensives – kompletne lekcje, wykłady, nauczycieli i praktyki. Kosztują pieniądze. Darmowa wersja nie.

Po minięciu Intensive można przechodzić przez to jeszcze raz, za darmo, ale bez nauczyciela. wersja powtarzanie jest również dostępny z nauczycielem, ale będzie musiał zapłacić niewielką kwotę. Jeśli za pierwszym razem nie powiodło się, spróbuj ponownie. Wielu studentów zakończone powodzeniem intensywności w drugiej próbie.

Jak to proces uczenia się

Klasy są podzielone na dwie części, teoretycznym i praktycznym. usługi edukacyjne świadczone przez internet, nie trzeba nigdzie iść. Wystarczy przejść na specjalny link i obejrzeć transmisję online, w której nauczyciel koncerty wymaganego sprzętu. Nie mamy czasu na transmisję? To nie ma znaczenia, zazwyczaj następnego dnia rozprzestrzenił się na nagranie. Weźmy pod uwagę wszystkie klasy.

 • Teoretyczny. Ty (z innymi studentami) oglądać wykłady rozgłoszeniowych i słuchać nauczyciela. Nie jest czat, gdzie można zadawać pytania do prelegenta.
 • Praktyczne. podzielono również na 2 części. Ten, zapraszamy do podjęcia kilka kursów na temat lekcji (za okres intensywnego studentów uzyskać bezpłatny dostęp do taryf składek). W drugim, sam pracuje z modelami i skład miejscu. Przed rozpoczęciem Intensive będzie można wybrać układ (jest ich kilka, każdy z własnym poziomie trudności). Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nauczycielem.

Co się wydarzy w finale

2 tygodnie – najbardziej intensywne. Aby zakończyć pracę nad osobistym projektem i przedkłada go do przeglądarki mentora. Po jego znak się układ testowy jest wysyłany losowo testować trzy mentorów. Według wyników przyznawane są punkty. Jeśli więcej niż pewną ilość – Gratulacje, z powodzeniem poradził sobie z treningu! Jeśli mniej – dobrze, spróbuj ponownie.

Wyniki Akademia HTML – to nie tylko głęboka znajomość Układ / programowania, ale również zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Najpierw trzeba uzyskać kopię elektroniczną, a następnie, jeśli chcesz, to papier, który zostanie wysłany na podany adres. dostawa certyfikat jest bezpłatne.

czy certyfikat jest przydatna przy poszukiwaniu pracy? Mało. Jednak inne rzeczy są równe pracodawca może wolą wnioskodawcy certyfikat pracownik bez takiego dokumentu.

Recenzja o "HTML-Academy"

Zasobów jest jednym z najbardziej popularnych w Rosji wśród tych, którzy chcą studiować układ i programowanie. Uczniowie zazwyczaj mówić o „Akademii” jest pozytywny. I to jest prawda, to już trudno znaleźć wady. Kadry nauczycielskiej są przyjazne, mentorzy skłonni iść do kontaktu. Zadania zostały zaprojektowane w taki sposób, że ich złożoność zwiększa się stopniowo.

Pamiętaj, że najlepsze kursy odbywają się w kolejności ich złożoności. Można zrobić „Advanced HTML i CSS”, z pominięciem „Basic”, ale lepiej nie robić – istnieje zbyt wiele nieznanych. Zasada ta odnosi się również do JavaScript. Nowicjusz nic zrobić w „zaawansowanych” Intensive – najprawdopodobniej, po prostu zmarnowane pieniądze.

Recenzje Academy HTML interaktywnych kursów również bardzo pozytywne, ale należy pamiętać, że nadają się one tylko do podstawowej wiedzy. Jest mało prawdopodobne, aby nałożyć mniej lub bardziej złożone układ, oparty wyłącznie na podstawie odebranych kursach wiedzy.

wyniki

„Akademia” – świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą nauczyć się szybko popularne specjalności. Jednakże, należy być przygotowanym, że ukończenie wszystkich kursów wymagają dużo czasu, wysiłku i pieniędzy. Ceny są stosunkowo niskie w porównaniu do innych kursów IT.