659 Shares 7294 views

Dlaczego Elon Musk popiera wprowadzenie chipów do naszych mózgów?

Zgodzisz się wszczepiony chip? Pomysł ludzkiego odpryski wcześniej widział tylko w ramach science fiction i teorii spiskowych, ale nadal przyciąga uwagę ludzi i uderzyć w ostatnich latach. Ale prawie zawsze wydawało się, że coś, co należy do odległej przyszłości. Jednak patenty na ludzkich „implanty” istnieją już od dłuższego czasu, a ostatnio dyskusja na odpryski cały ludzki stały się bardziej aktywne.


Chipping ludzkości

Pamiętam czas, kiedy karty plastikowe zostały przeniesione do stosowania mikroprocesorów? W ich miejsce może być, w niektórych latach, jak wiele firm nalegać, rozdrobnione do wszystkich ludzi na świecie. W rzeczywistości, na rynku ma już implanty mikroprocesorem przeznaczone dla ludzi, a amerykańska firma nazywa Applied Digital Solutions opracował model, który ma wielkość ziarenka ryżu – i ten model został już zatwierdzony przez FDA do Food and Drug Administration dla rozpowszechnianie i wykorzystywanie.

Rola Elon Musk

Debata weszło i Elon Musk, który opisuje jak „drut mikromacierzy nerwowej” i stwierdza, że są one bardzo rzeczą, która będzie niezbędna do osiągnięcia symbiozy człowieka z maszynami. Piżmo wyraził obawę, że sztuczna inteligencja może pewnego dnia zniewolić ludzkość i traktować ludzi jak niższej klasy. On jest przekonany, że jedynym sposobem, aby zapobiec takiemu rozwojowi – „drut neuronowej” do Będą implant mózgu, które rosną do mózgu i umożliwi zaprogramowanie neuronów, aby je poprawić i wzmocnić, uzupełnić ludzki intelekt.

ukrytych motywów

Trudno nie dostrzec ukrytych motywów w wszystkim, co robią korporacje. Ludzie tak często kłamał, ich interesy tak często zaniedbywane, że teraz mogą one prawie nikomu ufać. Ponadto, biorąc pod uwagę niedawny wyciek, który wystąpił z udziałem Edvarda Snoudena, ludzie bez sensu obwiniać fakt, że są one pytaniem jest to, czy frytki częścią każdego programu monitoringu, a jeśli mają jakieś inne funkcje, które będą utrzymywane w tajemnicy przed opinią publiczną. Jest bardzo ważne, aby nie brać te pomysły natychmiast jako teorię spiskową, bo w ten sposób ludzie całkowicie pokrywają się z prawdą. Ludzie przestają myśleć o tych pomysłów i rozważyć nowe informacje o nich, jak oni powieszeni na etykiecie. Oczywiście, to nie potwierdzi, że Elon Musk jest częścią spisku, który ukrywa się przed społeczeństwem, ale ważne jest, aby pamiętać, że biliony dolarów potencjał zainwestowanych w takich programach, a ludzie nawet nie wiedzą, jaka jest natura tych projektów. Jednak, jak pokazuje praktyka, programy te zazwyczaj obejmują zastosowanie ludzi, więc należy wiedzieć o nich. A jeśli nadal przyszedł ten czas, i mikroczipy w mózgu wymienić legitymacje, karty kredytowe i tak dalej, czy zgadzasz się na odpryski?