357 Shares 4461 views

Lek "Posterisan" – analogi. Instrukcja użytkowania

Są problemy, które są trudne do akcji, nawet z lekarzem. Jednym z takich „delikatnych” tematów jest hemoroidy. Ze względu na jego nieśmiałość, niektóre przyniósł tę chorobę do strasznego zaniedbania, czasami powodując nieodwracalne konsekwencje. Ale lekarz będzie znaleźć wyjście i by skłonić leczenia analogami leki na receptę Posterisan „które oznacza„Proktozan”«heparyny maść «i» Gemorol», również uratowany z hemoroidów.


Jest to dość skuteczny w poporodowy wspomaga gojenie hemoroidów i szczeliny odbytu, z zapaleniem i wysięk zmniejsza normalizuje napięcie i przepuszczalność naczyń krwionośnych. Lek „Posterisan” (analogi mają takie same właściwości farmakologiczne) dotyczy przeciwzapalne, przeciwalergiczne i immunostymulujące leki miejscowe. Przy stosowaniu na powierzchniach dotkniętych, zmniejsza obrzęki i łagodzi swędzenie. Lek ma szybsze działanie i dobrze tolerowane. W większości przypadków stosuje się w postaci czopków (luksów) lub maści w probówkach po 25 gramów.

Na przykład, maści „Posterisan” (także jego analog) można podawać w płciowych swędzenie lub alergicznych zmian, a także pęknięcia i bolesnych ran pooperacyjnych. Jej cienkowarstwowa dwa razy dziennie, i za każdym razem po wypróżnieniu nakłada się na terenie. Dla głębszego wprowadzenia ślimaka stosowane maści aplikatora. Przebieg leczenia – zwykle do 7 dni, ale nie ciągłe stosowanie więcej niż dwa tygodnie.

Przy utrzymujących się hemoroidów bieżących i jest zwykle przepisywany anopapillite „Posterisan” – świece. Analogowe lub sam lek nie używać więcej niż dwa tygodnie, dzień 2-3 sztuk. Po subiektywnymi objawami choroby zostanie wyeliminowane, na tym terenie przez kilka dni, pożądane jest, aby kontynuować salve „Posterisan” co najmniej raz dziennie.

Możliwe jest również stosowanie kombinacji świec i maści. Przed zastosowaniem produktu powinny być obowiązkowe przeprowadzenie skórę toaletowy okolicy odbytu. Podczas leczenia lekarze powinni powstrzymać się od spożywania ostrych przypraw (adjika, pieprz, itp), gdyż powoduje podrażnienie błony śluzowej odbytnicy. Nasilać choroby mogą być również opóźnione opróżnianie żołądka, więc jest to niezbędne do przeprowadzenia profilaktyki zaparć.

W przypadku braku leku „Posterisan” analogów pożądane jest, aby stosować tylko po konsultacji z lekarzem. Oni i narzędzie są przeciwwskazane w zwiększonej podatności preparatów składników, w szczególności do fenolu. Nie mogą być one używane do szczególnych zmian w odbytu i narządów płciowych – takich jak gruźlica, rzeżączki, kiły, infekcji grzybiczych różnych rodzajów. Medycyna „Posterisan” i leki o podobnym działaniu nie jest przewidziany do chorób wirusowych. Z ostrożnością należy stosować w okresie ciąży (zwłaszcza w pierwszym trymestrze) oraz karmienia piersią.

Długotrwałe stosowanie leku lub stosowanie do dużej powierzchni skóry można obserwować różne reakcje alergiczne. Istnieje także skutki uboczne, podobne do tych, które powodują te hormony i ich syntetyczne analogi. Stosowanie leków w dużych dawkach może powodować reakcje charakterystyczne kortykosteroidów przedawkowania, a więc nie może być wykorzystywane.

Lek „Posterisan” odpowiedniki Jest też absolutnie nie mogą być stosowane samodzielnie. W celu monitorowania postępu choroby należy regularnie wyświetlany proctologist.

Preparat ten jest przechowywany w zwykłych warunkach temperatury pokojowej w miejscu zabezpieczonym przed światłem, wilgocią i dziećmi. To nie może być przechowywana w lodówce i nie powinien pozwolić jej zamarzania. Leku po upływie terminu ważności nie może być używany.