888 Shares 8031 views

Phytotherapeutist Natalia Zemna

Każdy chory chciałby, aby uzdrowienie nastąpiło nie tylko ze środków farmakologicznych. W tej chorobie próbuje się znaleźć krewnych, usłyszeć szczere słowa oszczędnościowe i zwrócić się o pomoc do natury. Nietypowym uzdrowicielem jest Natalia Zemnaya. Jej wiedza o uzdrowicielce ziół jest ogromna, poparta dziedzictwem jej przodków. Ponadto, fitoterapeuta z wyższym wykształceniem opiera swoją działalność na badaniach naukowych wszystkich właściwości leczniczych roślin. Ziemia od dawna zyskuje popularność wśród rodaków i innych krajów.


Natalia Tzemnaya, biografia

Natalia Pietrowna urodziła się w 1942 roku w rejonie Czernigowa, w ukraińskim SSR. W młodym wieku dziewczyna interesowała się magiczną mocą ziół. W rodzinie jej babcia i matka były zielnikami. Natalia Zemnaya jest kompetentną osobą inteligentną, przez wiele lat studiowała, otrzymała trzy wyższe wykształcenie. W 1979 roku w Kijowie ukończyła Instytut Kultury, aw 1981 – Instytut Literatury w Moskwie. W 1993 roku ukończyła Instytut Medycyny Alternatywnej. Następnie ukończyła dodatkowe kursy medycyny ludowej Stowarzyszenia Ukraińskiego.

Sprawa z życia osobistego skłoniła Natalia Terrnaya do głębszego poznania fitoterapii. Już w wieku dorosłym zdiagnozowano ją jako chorobę serca. Lekarze widzieli wyjście tylko w działaniu. Natalia Pietrowna nie wyraziła zgody i zaczęła samodzielnie traktować zioła, dokładnie badając wszystkie ich właściwości. Cel został osiągnięty – pokonała chorobę.

Więc to był los, który Natalia spotykała, a później żonaty Daniel Zubitsky, zaczęła nosić swoje imię, żyli razem do 2003 roku. Teraz jest wdową. Daniil Nikiforowicz był słynnym uzdrowicielem ludowym, który stworzył na bazie ziół ponad dwustu preparatów. W ciągu 90 lat w recepcji był odwiedzany przez ponad dwieście tysięcy pacjentów, siedem lat nieustannie przyjmował ludzi. Zubitsky wykorzystywał do obróbki własnych preparatów. W aptece, Natalia Zemnaya (Zubitskaya) zajmowała stanowisko konsultanta, codziennie odbywała setki osób, a później była dostawcą surowców i kierownikiem.

Działalność fitoterapeutyczna

Dziś apteka Natalia Zemnaya "Zielona Planeta" działa w wielu regionach. To cała sieć. Stworzyła także społeczeństwo o tym samym imieniu. Farmaceuci i lekarze pracujący w Zielonej Planecie ciągle aktualizują swoją wiedzę o roślinach leczniczych, metodach tradycyjnej medycyny. Każdego dnia przyjmowani są pacjenci. Natalia Zemnaya akceptuje ludzi w wielu regionach Ukrainy. Zioła Natalia Terrnaya pomogły poradzić sobie z dolegliwością nie stu ludzi. Pracownicy towarzystwa idą na traw i zbierają je z najczystszych obszarów. Natalia Petrovna przez całe życie studiuje świat roślin, uczy się wszystkich nowych właściwości leczniczych roślin. Badania takie pozwalają fitoterapeucie tworzyć nowe leki w oparciu o właściwości lecznicze ziół.

Natalia Zemnaya, posiadająca tło literackie i mnóstwo wiedzy na temat fitoterapii, jest autorem wielu prac naukowych, wielu adnotacji, artykułów, książek. Są publikowane nie tylko na Ukrainie, ale również za granicą. Popularne wydania są wymienione poniżej:

 • "Apteka leków krajowych".

 • "Dziecko jest traktowane przez naturę".

 • "Apteka" Zielona Planeta ".

 • "Dla twojego zdrowia".

Książki Natali Zemnoy są stale tłumaczone na język rosyjski. Można je łatwo znaleźć w sklepach internetowych nie tylko w Rosji, ale także na Białorusi i Kazachstanie.

Od ponad 40 lat Natalia Petrovna studiuje rośliny lecznicze, produkując recepty, pomagając pacjentom. Pracowała z wieloma terapeutami terapeutycznymi, uzdrowicieli ludowych, nie tylko na Ukrainie, ale również za granicą – w Chinach, Indiach, na Węgrzech, w Wietnamie, w Bułgarii i Tybecie.

Literatura

Natalia Zemnaya jest osobą duchową i twórczą. Oprócz książek o zdrowiu, posiada w swoich kolekcjach literackich kolekcje poezji:

 • "Serce na trawie".

 • "Rano na desnę".

 • "Trzy miłości".

 • "Dzwonienie duszy".

 • "Skulks".

Wspólne prace Natalia Zemnaya i G. Smyka są powszechnie znane. Przeniesili leków fitotermetyków Akhtargieva i Pamukova z bułgarskiego na ukraińską robotę, a nazywana jest książka "Apteka Dzikich Zwierząt". W niniejszym opisie są szeroko opisane wszystkie rośliny lecznicze uprawiane na terytorium Bułgarii, ich właściwości, działania farmakologiczne, skład chemiczny i zastosowanie.

Natalia Pietrowna walczy również o właściwe wychowanie dzieci, o wczesnym dzieciństwie do miłości natury, do zaznajomienia się z właściwościami leczniczymi ziół. Wszystko to w dostępnym języku dla postrzegania niemowląt, opisuje w swoich książkach "Królowa Kwiatów", "ABC Zielonej Planety". Dzieła wprowadzają dzieci w świat natury i uczą dobroci i chudego stosunku do ich planety. Są też prace, które jeszcze nie zostały opublikowane i właśnie czekają na opublikowanie.

Aktywna pozycja w mediach

Terrestria Natalia Pietrowna w telewizji i radiu Ukrainy prowadzi szeroką działalność edukacyjną. W 1993 roku, w radiu jednego z najbardziej popularnych programów, słuchacze uważali Earth program "Green Planet". Również do 2008 roku Natalia Pietrowna prowadziła autorski program "Rodzina jest moją twierdzą", brzmiało to na wszystkich falach narodowego radia. W 2008 r. Pojawiło się czasopismo tygodnika autora, które nosiło także znaną nazwę – "Green Planet". Na Ukrainie jest publikacja nazywana "Zieloną Planet Plus". Jednakże, do działań Natalia Terrnaya, nie ma nic do roboty.

W 2009 r. Wydanie miesięcznej edycji Natalia Zemnoja, której nazwisko to "Zolotzvit". Biblioteka. Tutaj fitytoterapeuta osobiście mówi o różnych przepisach, pozwalając radzić sobie z najbardziej podstępnymi chorobami. Również zalecane w gromadzeniu i sposobach zapobiegania chorobom. Wszystkie informacje opierają się na osobistym doświadczeniu zielarza, na jej opracowanych recepturach, sposobach leczenia.

Również Natalia Zemnaya często występuje w telewizji. Jest autorem nagłówka "O zdrowiu" w ramach programu "Znak jakości". Zemnaya wzięła udział w talk-show "Znakhari", który odbył się w kanale telewizyjnym "Inter".

Natalia występuje również w innych programach telewizyjnych: "Diary of Health", "Call the Doctor". Jest częstym gościem w telewizji Mariupol iw Czerkasach nadawczych.

Zielona Planeta przez Natalia Zemnoja

W 2005 roku Natalia Zemnaya założyła Zieloną Planetę. Głównymi zagadnieniami programu były oczywiście rozwiązania problemów środowiskowych i społecznych. Co zaproponowała strona:

 • Opracuj program moralny i etyczny na szczeblu państwowym, który rozwija i wykształca wartości duchowe, kulturowe i patriotyczne młodzieży.

 • Przeprowadzenie inwentaryzacji masy, sprawdzenie niebezpiecznych obiektów ekologicznych, w celu dalszego opracowania planu ich likwidacji.

 • Przeprowadź reformy zdrowia publicznego.

 • Opracowanie na poziomie państwowym programu rozwoju kompleksu rolno-przemysłowego i ukraińskich wiosek.

W wyborach do Rady Najwyższej w 2006 r. Strona Zielonej Planety Natalia Zemnaya uzyskała 0,39% głosów, w liczbach liczbowych, co stanowiło około 96.750 głosów. Postać partii jest bardzo znacząca.

Terran Natalia, która jest założycielem partii, bardzo chciałaby robić ruchy środowiskowe popularne na Ukrainie. Ostatnio Towarzystwo Ochrony Przyrody Natalia Petrovna często zostało zaproszone za granicę do współpracy – Szwecja, Węgry. Węgierscy przedstawiciele oferują nawet 300 hektarów gruntów przeznaczonych do użytku, w których rosną rośliny lecznicze. Ten stan jest gotowy do współpracy i ustanowienia medycyny narodowej w kraju.

Nieuczciwej konkurencji

Podobnie jak wiele produktów o stabilnym zapotrzebowaniu na rynku ukraińskim, preparaty Natalia Zemnoja poddawane są fałszerstwu. W 2003 r. W dziale zarejestrowano znak "Zielona Planet" jako własność intelektualna. Jest on używany na etykietach wszystkich leków wytwarzanych przez prywatne przedsiębiorstwo Terrestrial. Jednakże w 2006 r. W dziale własności intelektualnej został złożony wniosek z PP "Narlik" o rejestrację znaku "Zielona planeta zdrowia". Wyglądało to, że logo przypominało markę Natalii Zemnoja, której receptury były znane szerokiemu gronu konsumentów. Na terytorium Ukrainy została otwarta cała sieć "Zielonej Planety Zdrowia" PP "Narlik", w której głównym źródłem sprzedaży były biologicznie aktywne dodatki (BAD), które zostały sprzedane na terenie całego kraju.

Z tej okazji Natalia Petrovna Zubitskaya została pozwana w sądzie w Kijowie. Zażądała uznania za nieważne prawa do posiadania znaku podobnego do "zielonej planety" PP "Afghan" i PP "Narlik". Sąd orzekł na jej korzyść, oskarżono się o potrzebie zaprzestania używania znaku na opakowaniach. Gotowe produkty z tą etykietą musiały zostać usunięte z punktów sprzedaży detalicznej. Jednak przez długi czas w aptekach wciąż spotkała się BAA z logo podobnym do marki "Green Planet".

Nagrody

Natalia Petrovna Zemnaya w 1997 roku otrzymała Order III stopnia "Za zasługi" według dekretu Prezydenta Ukrainy. Nagrody przyznano za istotny wkład w rozwój społeczno-kulturalny, naukowy, techniczny i gospodarczy państwa.

W 2002 r. Kościół prawosławny Patriarchatu Kijowskiego ocenił również działalność edukacyjno-uzdrawiającą fitoterapeutki Natalia Zemnaya. Została odznaczona Orderem III stopnia księcia świętego Włodzimierza na równi z apostołami.

Ponadto, w 1993 roku Natalia Terrnaya została nagrodzona nagrodą Przyjaźni. Jego założycielem był Międzynarodowy Fundusz Pomocy Humanistycznemu w Puszkinie.

Wideo Natalia Zemnoy

Na żywo Natalia Zemnaya prezentuje widzom wiele wskazówek na temat leczenia różnych dolegliwości przy użyciu ziół.

Stworzyła wiele filmów i filmów poświęconych ogromnej liczbie chorób. Mówią o tym, jak pozbyć się ich uciekania się nie tylko do tradycyjnych, ale także do medycyny ludowej, ujawnia się tajemnice stosowania ziołowej medycyny. Z filmów można dowiedzieć się, jaka jest przyczyna choroby, jej przyczyny, objawy, konsekwencje i przepisy dotyczące odzysku. Leczenie Natalia Zemnaya mianuje wyłącznie podczas spotkania z pacjentem i podkreśla, że w wielu przypadkach bez znajomości dokładnej diagnozy lekarstw jest niedopuszczalny.

W swojej kolekcji wideo znajdują się materiały poświęcone tajemnicom psychologii, stara się ujawnić odbiorcy istotę natury ludzkiej. Są pliki, które dają podstawę do myślenia o źródłach duchowości, pierwotnej istocie.

Wideo Natalia Terrestria otrzymuje wiele opinii, ale w większości przypadków sposoby jego leczenia są w dużym stopniu potrzebne wśród ludzi. Pomogła wielu ludziom, dlatego też ludzie wyrażają szacunek do jej działań. Wielu próbuje dotrzeć do niej w recepcji i uzyskać długo oczekiwaną pomoc.

Są też przydatne filmy z jej arsenału, które opowiadają o zdrowiu psychicznym, jak możesz zrównoważyć niestabilność w stanie emocjonalnym. Większość filmów naucza, jak używać roślin leczniczych, jak ich rozpoznać. Dzięki działaniom Natalii Pietrownej ludzie są przekonani, że medycyna alternatywna jest bardzo skuteczna, ma wiele metod leczenia, które odkryli nasi przodkowie.

Ziemskie zioła

Natalia Zemnaya od wielu lat zajmuje się ziołami. Jej działalność badawcza ujawniła wiele tajemnic roślin. Dzieli się swoimi sekretami z wszystkimi, którzy są zainteresowani fitoterapią.

Chernogolovka

Ta roślina jest często stosowana w leczeniu żołądka, zawiera taniny. Czasami jest używany do czyszczenia naczyń krwionośnych, normalizuje ciśnienie krwi.

Aby zapobiec wyschnięciu włosów, po umyciu głowy trzeba je spłukać wywarem tej rośliny. Trawa i dostał nazwę z faktu, że czarnowłose dziewczyny odkrywają to ich zbawienie. Właściwości czarnej głowy są takie, że gdy wywar jest stosowany konsekwentnie, włosy rosną dobrze i nie są szare, ale pozostaje silny, lśniący i zdrowy.

Farbowanie Mareny

Roślina ma czerwony korzon, ale biały kwiat. Często jest stosowany w leczeniu kamicy żółciowej i kamicy moczowej: z jego pomocą usuwa piasek, a nawet kamienie z nerki. Marena farbowanie traktuje prawie wszystkie choroby związane z naruszeniem metabolizmu soli – usuwa fosforany, węglany, trifosforany (sole białkowe) i sole, które prowadzą do moczu (mocz). Marena jest w stanie wyeliminować stan zapalny w nerkach, eliminuje stagnację moczu, nie pozwala na tworzenie się kamieni. Pod jego wpływem sole nie są osadzane w stawach, nie męczą dna moczanowego.

W leczeniu lepiej używać korzeń zebranych przed kwitnieniem rośliny, więc pozostaje w nim jeszcze więcej mocy leczniczej. Do pewnych celów używane są również liście i kwiaty madderowe.

Matka wrodzona

Uważa się, że macierz pięciopłytowa w jej działaniu trzykrotnie silniejsza niż waleriana. On jest w stanie leczyć choroby serca i nerwice, nawet u pacjentów w podeszłym wieku. Motherwort, w przeciwieństwie do waleriana, jest w stanie rozszerzyć naczynia krwionośne, a to zmniejsza ciśnienie krwi, łagodzi. W przeciwieństwie do waleriana, nie ma nieprzyjemnego zapachu, co można przypisać pluskom.

Blondynki macierzyste są również uspokajające nerwy, ale jest także w stanie leczyć tarczycę.

System nerwowy uspokaja się bez ucisku, osoba pozostaje w tonie, czuje się dobrze, a serce i shchitovidka działa dobrze. Obserwuje macierzystość, zapalenie mięśnia sercowego, dusznicę bolesną, stwardnienie rozsiane, miażdżycę tętnic i różne choroby serca.

Burkun (słodkie ziemniaki)

Jest najczęściej stosowany u kobiet w leczeniu narządów rozrodczych, stanów zapalnych jajników, pochwy, macicy, torbiel jajników i innych chorób. Jest zdania, że żółta koniczyna jest silniejsza od białej. Żółta koniczyna jest leczona żółtaczką (choroba wątroby).

Burkun doskonale rozcieńcza plwocinę i usuwa ją z oskrzeli. Również rozrzedza krew, dlatego jest stosowany w re-flonebitach, zakrzepicy żylnej, z wysoką hemoglobiną. Kaski będą wspomagane tylko wtedy, gdy zostaną prawidłowo zmontowane i wysuszone. Musisz wziąć górę 10-15 cm, muszą być suszone w taki sposób, że roślina zachowuje naturalny zielony kolor, nie rdzewieje i nie staje się biały.

O drzewach

Natalia Pietrowna zawsze zwraca szczególną uwagę nie tylko na zalety leczniczych ziół, ale także na wspaniałe właściwości drzew. Przecież wszystko, co jest przydatne w ich owocach, jest również obecne w liściach, w korze iw gałęziach.

Nalewka kory kasztanowej lub akacji doskonale pomaga w wyeliminowaniu zapalenia endarteritis, stwardnienia naczyń, zmienności, poprawia ogólny stan naczyń.

Gałązki wierzby, wierzby pomagają w leczeniu przeziębienia, grypy, zapalenia zatok.

Właściwości lecznicze drzew są również stosowane w leczeniu cukrzycy, wrzodów troficznych, jęczmienia na oku.

Gruszki pomagają w erozji szyjki macicy.

Brzoza, podobnie jak pokrzywy, pomaga w artretyzmie, zapaleniu stawów i innych chorobach sercowo-naczyniowych.

Zabarwienie akacji pozwala poradzić sobie z chorobami nerek.

Napary porzeczki liści pomaga z dystonią naczyń, bóle głowy i odmiedniczkowe zapalenie nerek, a także użyteczne w procesach zapalnych w stawach.

Często ludzie pytają: co jakość surowców zależy? Od sposobów preform z magazynu. Ważne jest, aby wiedzieć dokładnie, co z ziół, co i jak pomóc. Musisz być w stanie odpowiednio przygotować strukturę. Właściwie gotowane środki zaradcze mogą nawet zastąpić agentów apteka farmakologiczne.

„Zielona Planeta” Natalia Petrovna ponad dwieście rodzajów już przygotowanych leków. Prawidłowe dawkowanie, stosunek stu procentach pomogą Ci poprawić swoje zdrowie.