318 Shares 950 views

Sergey Roshchin: twórczy pisarza

Sergey Roshchin – rosyjski pisarz, którego prace można znaleźć w „drugim obiegu” magazynu. Na ramionach pisarza siedmiu książek, które uzyskały zatwierdzania ocen od czytelników. W tym miejscu autor pisze pod pseudonimem Cedric.


Książki: Roschin Sergey i jego wiaty fantasy

Wszystkie książki mają rozpoczynające pisarz fantastyczny fundament. W większym stopniu gatunku książek, które mówi Sergey Roshchin – samizdat i fanfic. Ale pomimo tego pisarza wciąż zdobył najwyższy wynik od czytelników.

Co może zaoferować autora?

W tej chwili Sergey Roshchin jest autorem siedmiu książek, z których większość odnosi się do powieści i Trylogii.

Najsłynniejsza seria książek pisarza stała się seria film „Droga patriarchy”. Sergey Roshchin zaprasza czytelnika do zanurzyć się w tajemniczym świecie, w którym główny bohater książki spada. Ciemne siły, użycie magii, mitycznych stworzeń – to właśnie oferuje lepsze zapoznanie Sergey Roshchin. Ta seria filmu odnoszą się do literackiego gatunku fantasy.

„Stoned spokój” nie mniej słynny jest seria książek pisarza. Fabuła rozgrywa się w normalnym mieście, gdzie dziwne rzeczy zaczynają się dziać. Nikt nie wiedział, że czasami zwierzęta mogą przekształcić się w strasznych potworów. Dziwny jest fakt, jak najbardziej straszne i przerażające potwór może być wierny przyjaciel, mógł poczuć wszystkie emocje człowieka. Trylogia odnosi się również do literackiego gatunku fantasy.

Kolejna seria, która składa się z dwóch książek, był „Dziewięć demon”. Książka jest fanfic o anime Naruto. Główny bohater dostaje do organizmu młodego chłopca i wojownik jedzie w poszukiwaniu przygody. Fanfic tak blisko do historii, która jest podstawą anime. Sam pisarz mówi, że czytelnik nie będzie rozczarowany pomysłu autora, ponieważ żadna intryga w tej pracy tam.

Sergey Roshchin: Inne książki autorstwa autora

Oprócz podstawowych cykli, które doprowadziły pisarza najlepiej znany w swoich kręgach, to istnieje kilka książek, które są publikowane w jednym kawałku. Te książki były „Harry Potter i twardej rzeczywistości”, „True na możliwość” i „Natrezim”.

W książce „Harry Potter i rzeczywistość Suvoravaya” Siergiej Roshchin opowiada o nowych przygodach „Chłopca, Który Przeżył.” Produkt jest fanfic na kontynuację słynnej serii książek Joan Rolling Harry'ego Pottera.

Książka „Natrezim” został napisany na podstawie słynnego World of Warcraft grze komputerowej. Zawartość książki nie zawiera najnowsze aktualizacje gry, jak Sergey Roshchin nie chcą podjąć ten przebieg wydarzeń w mitycznym świecie, który oferuje deweloper gier. Książka ta odnosi się również do literackiego gatunku fan fiction.

Innym takim książka jest „Melancholia Shinji Ikari.” Książka jest fanfic do „Neon Genesis Evangelion”. W historii główny bohater wpada w świat Shinji Ikari, gdzie stoją poważne wyzwania i niezapomnianych przygód.

Końcowa książka była dziełem Sergeya Roschina „symbiontu”. Główne imprezy odbywają się w światach, które oferuje nam wytwórni filmowej „Marvel”. Praca ta jest również FIC. Narracja opiera się na wydarzeniach, które przedstawione reżyser „Spider-Man” kreskówki w 1994 roku, ale autor zaprasza czytelnika do rozważenia zupełnie inny przebieg wydarzeń w życiu bohaterów, co sprawia, że możliwe przedstawienie wszystkich znanych historii „Człowiek z zainfekowanego” zupełnie innym kątem.