204 Shares 8422 views

17 szpital na Lesnozavodskoy: zdjęcia, adres, opinie, lista rzeczy

Obecnie nasza uwaga zostanie przedstawiony do szpitala w dniu 17 Lesnozavodskoy. Jest to placówka medyczna dłuższego czasu pracuje w Petersburgu. To może być tylko to, czy mu zaufać? Jaka jest Twoja opinia o swojej wizycie w szpitalu? Co może doprowadzić do narodzin i połogu jednostki? Jak są nowe matek i dzieci? Wszystko to zostanie omówione później. Po porodzie – proces, którego wynik zależy często od placówek medycznych i personelu. Tak więc, przed nałożeniem tutaj należy zbadać i możliwości szpitala i poglądy użytkowników. Często te ostatnie są w stanie wskazać zalety i wady, z których nikt nie tylko nie informuje.


adres

Przede wszystkim trzeba dowiedzieć się, gdzie znajduje się nasz obecny szpital. Jest przeznaczony do zakładu opieki zdrowotnej z Sankt Petersburg Frunzensky District. A 17 szpital na adres Lesnozavodskoy jest bardzo prosta. Nietrudno się domyślić, że znajduje się na ulicy.

Mówiąc o dokładny adres, a następnie chcąc rodzić w obiekcie powinny być przesyłane w dzielnicy Frunze, miasta Petersburgu. Następnie dowiedzieć się, gdzie Lesnozavodskuyu, 4. Dokładniej – obudowa 1. W zasadzie nic trudno nie zapamiętać.

Goście twierdzą, że nie jest tak trudno dostać się do tej organizacji. Zadowolony z faktu, że jest blisko do parku. W każdym razie, jeśli zdecydujesz się rodzić w 17 szpitala w Petersburgu, to jest teraz jasne, na co dokładnie adresu kontaktowego.

środki łączności

To nie wszystkie ważne informacje, które są wymagane przez użytkowników, którzy zdecydowali się zaufać tej placówki medycznej. Niewielu wie, adres, konieczne jest zbadanie możliwych sposobów komunikacji z organizacji. 17 szpital na Lesnozavodskoy oferuje kilka sposobów wspierania dialogu.

Pierwsza opcja – to osobista wizyta. Nie jest zbyt popularne, ponieważ czasem nie chcesz, aby przejść bezpośrednio do szpitala. Zwłaszcza jeśli tylko wybrać szpital. Chcę uzyskać poradę bez osobistej obecności.

Dlatego, drugi scenariusz – rozmowa telefoniczna. Bardziej popularne odbiór. Zachęcał wielu klientów, tylko zadzwoń do rejestru nie jest tak łatwo. Można nazwać „gorącej linii” telefonicznej 812 777 48 77. W uzupełnieniu do konsultacji i pisać do lekarza używany numer rejestru – 921 915 54 32. Nie częściej niż jest to drugi wykorzystuje kombinację najwyższej popytu.

Rodd 17 Lesnozavodskoy otrzymuje pozytywne recenzje, co to jest, oprócz już zaproponowanych komunikacji, oferuje swoim potencjalnym klientom komunikować się za pośrednictwem Internetu. Używa e-mail. Jednak z pomocą odpowiedź będzie musiał czekać co najmniej jeden dzień. Jeśli jesteś w potrzebie pilnej porady, zaleca się korzystać z telefonu.

umeblowanie

Szczerze mówiąc, wielka rolę odgrywa dla wielu warunków w szpitalu położniczym. Rzeczywiście, przy urodzeniu Chciałbym być świadkiem nie jest coś strasznego, ale wygodne i czyste pomieszczenia. Ten szpital na 17 Lesnozavodskoy (zdjęcie poniżej) może pochwalić się naprawdę.

Cały budynek jest czysty, lekki i wygodny. Wygląda schludny szpitala, aby być tutaj, nie jest straszna. Sprzęt i zapasy, które dodaje nowe zaufanie do kobiet rodzących w wyborze. Nic nie jest stary, straszne lub odpychające. Naprawy szpitalu powstał nie tak dawno temu.

Jak mówią byli, jeśli krytyczna sytuacja na oddziale położniczym i placówki medycznej jako całości, to będzie Ci idealnie Hospital. Zresztą, 17 w szpitalu w Petersburgu wygląda porządniej niż większość innych podobnych instytucji.

Co należy wziąć

Oczywiście, jeśli zdecydujesz się rodzić w tej konkretnej instytucji, konieczne jest, aby przygotować się do procesu. A dokładniej, a następnie dowiedzieć się, co można zabrać ze sobą do porodu i poporodowym listy oddziale rzeczy. Rodd 17 (Lesnozavodskoy) postanawia wspólną listę. Ale spójrz na przykład dokładna lista na stronie internetowej organizacji, jest mało prawdopodobne, aby odnieść sukces. Dla dokładnych informacji należy odwołać się bezpośrednio do szpitala w dowolny sposób.

Jednakże, można po prostu przygotować się do opuszczenia torby z rzeczami, które we wszystkich macierzyństwa potrzebne są szpitale. Tak, to wszystko zależy od tego, jak dokładnie były zachęcane do przeprowadzenia dostawy. Ale często jest to niezbędne w celu doprowadzenia w oddziale poporodowym i oddziale położniczym podjęcia:

 • Wodę (0,5 litrowej butelce 1-2);
 • telefon;
 • ładowarka;
 • ciastka / krakersy;
 • Koszulka (dostawy);
 • szlafrok;
 • skarpetki bawełniane;
 • Pieluchy jednorazowego chłonny (1-2 5-10 sztuk opakowań);
 • klapki (nie „kosmate”);
 • Pieluchy dla noworodków (2 opakowania);
 • odzież dla dzieci (w ekstrakcie oraz w Izbie);
 • Proszek lub śmietany w pieluchy;
 • piersi;
 • Dokumenty (polityka, świadectwo, snils, świadectwo urodzenia, umowa z płatnych usług);
 • Klocki poporodowa (1-2 pakietów);
 • akcesoria do kąpieli;
 • grzebień;
 • ubrania dla rozładowania (obecnie).

W zasadzie to wszystko. Zazwyczaj cała reszta, która może być wymagana tylko wtedy po prostu przynieść rodzinę i przyjaciół. Ta lista jest więcej niż wystarczająco, po raz pierwszy. Ale masz prawo według własnego uznania do podejmowania co uważasz. Na przykład, e-książki lub laptopa. Jednak bezpośrednio na oddziale poporodowym. W gadżetów oddziale położniczym zakazane. Jednak wraz ze swobodą wyboru szpitala w 17 Lesnozavodskoy (St. Petersburg) otrzymał w większości pozytywne opinie.

usługi

Cieszę się wiele więcej, a fakt, że zakład opieki zdrowotnej oferuje liczne usługi. Zarówno płatne i darmowe. A zakres propozycji nie jest zbyt różne, w zależności od obecności lub braku funduszy.

W ogóle, szpital 17 Lesnozavodskoy zapewnia szeroką gamę usług związanych z położnictwa i ginekologii. Tutaj można zrobić test w czasie ciąży, poddania przesiewowych, aby zrobić USG, specjaliści wizytowe (niektóre z nich), a także łatwe do uzyskania pomocy eksperta. Oczywiście, jeżeli jest to związane z ginekologii. Tu i zwykła, a leczenie i operacja. Można również pobyt w szpitalu po odpowiednich procedur.

Rodd 17 Lesnozavodskoy opinii o tym wszystkim robi bardzo pozytywne. Po tym wszystkim, może i tu przygotować się do ciąży, a podczas „ciekawej sytuacji” z prośbą o pomoc i rodzenia w tej placówce medycznej.

lekarze

Często szpital na 17 opinii na temat lekarzy Lesnozavodskoy zostaje zmieszany. I personel jako całości. Rzeczywiście, wiele zależy od lekarzy w szpitalach i innych placówkach medycznych.

Ktoś mówi, że pracownicy i lekarze w szpitalu 17 dobra, sympatyczny, znając ludzi biznesu. Zawsze pomaga, szybka, kieruje. Nigdy nie będzie pozostawiony bez dozoru z personelem.

Tylko od czasu do czasu w szpitalu 17 Lesnozavodskoy (St. Petersburg) nie jest najlepszym opinii osób pracujących tutaj. W niektórych przypadkach pacjenci i odwiedzający wskazują na stałą chamstwa, niekompetencji i zaniedbań lekarzy i pielęgniarek. A także jak zachowywać się w czasie porodu, na przykład, nie mogą uzyskać pomoc jest prawie niemożliwe, aby uzyskać informacje dotyczące prowadzonej działalności z tobą. Więc nie wszyscy są zadowoleni z lekarzy.

W co wierzyć? A pierwsze sprawozdanie, i drugim. Rzeczywiście, wielu lekarzy w szpitalu. Wszystkie one różnią się w ich wychowanie i edukację. Dlatego nie możemy powiedzieć na pewno, że 17 szpital na Lesnozavodskoy ma jedynie najlepszych pracowników. Wystarczy wybrać starannie rachunku położnika. Wtedy nie ma problemu, nie boisz.

możliwości płacenia

Ogromną rolę dla większości kobiet w ciąży grają płatne usługi dla zakładów opieki zdrowotnej. Wiarygodność wolnego leku z populacji spada, a jeśli chodzi o poród, to jest praktycznie zredukowane do zera. Chcę mieć pewność, że lekarz zawsze przyjść i zabrać swoje narodziny, a wtedy nie będzie żadnych ziół. I dziecko też.

Płatne usługi w 17 domu macierzyńskiego, jak zostało powiedziane, istnieją. One powielać możliwości darmo, a także oferuje specjalne pokoje i obsługę gości. Na czym to polega?

Można wybrać konkretny lekarz i położnika, neonatologa i nawet wybrać dostawę. Albo raczej, aby zdecydować – poziomą lub narodziny pionowy będzie. Plus, można kupić „rozdzielczości” na poród partnerstwa (darmowe usługi przez prawo, ale w praktyce sali porodowej na to nie wystarczy do zapłaty), a także oddzielny pokój z możliwością tam jednego krewnego. Wszystko to, oczywiście, podoba. A więc szpital 17 Lesnozavodskoy zwrotne od użytkowników otrzymuje pozytywnych usług płatnych. Można powiedzieć, jeśli użytkownik zdecyduje się zapłacić za pracę „a od”, który oferuje najlepsze warunki pobytu jako ośrodka.

ceny

Niemniej jednak, dla przyjemności będzie musiał zapłacić. I dla spokoju ducha, też prywatnym. I, jak wielu twierdzi, dość duże pieniądze. Oznacza to, że Lesnozavodskaya 4, 17 szpital – to jest dość drogie miejsce.

Średnio porodu z wyborem zespołów i dać położnika od 70 do 130 tysięcy rubli. Ponadto będzie musiał wykupić prywatny pokój, jeśli chcesz to zrobić. Wiele dziewcząt powiedzieć: znieść opłatę w instytucja może, ale Twoje wydatki na wygodę i „zachcianki” z około 200 tysięcy rubli. Dla Piotra jest średnia cena. Chociaż nie wszystkie z nim „w zębach”.

Jeżeli dostawa nie będzie cię uratować, to może również stosować ją do naszego obecnego szpitala. W przeciwnym razie konieczne jest szukanie innej placówki medycznej. Gospodarka – to nie o 17 szpitala w Petersburgu.

warunki życia

Jakie są nasze aktualne oferty establishment warunków życia? Szczerze mówiąc, wiele z nich zadowolony. W każdym razie, wraz z estetycznym widzenia budynku, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, nie można uzyskać najbardziej straszne warunki pobytu. Bez względu na to, w jaki sposób porody odbywają – płatne lub bezpłatne.

Istnieją również kuchenka mikrofalowa i lodówka. Jednakże, nie ma „wygoda” w oddziałach publicznych. Są na podłodze. Stąd, jako matki powiedzieć, toaleta i prysznic stale obracać. Czasami nawet bardzo duże. To frustrujące.

Ale jeśli wziął dom „lux”, można za cały pobyt w szpitalu nie nigdy nie wychodzić na korytarz. Rzeczywiście, w takich przypadkach, będzie mieć maksymalny komfort i wygodę, wszystko bezpośrednio w „polu”. Na ogół, warunki życia pozostanie zadowolonych odwiedzających, zwłaszcza „paysite”. Zapewniają, że maksymalny komfort tutaj jak w prawdziwym hotelu.

żywność

Na uwagę zasługują również żywność, która zapewnia szpital. Jest to ważne dla nowo wykonanych matek. Po tym wszystkim, co będą jeść, to zależy od przybycia mleka i jego jakości.

17 szpital na Lesnozavodskoy (St. Petersburg) opinii w planie zarabia mieszane. Ponownie, wiele zależy od tego, którą opcję wybranego rodzajów – płatne lub bezpłatne. W „besplatnikov”, według wielu kobiet w pracy, nie najlepsze menu w szpitalu. Nie może być, ale nic specjalnego lub bardzo smaczne. Średnia „szpital” żywność.

Ale „płacą studenci” starają się oferować bardziej wyrafinowane, ale tylko naturalne i zdrowe dania. Jednak są one przeznaczone dla amatorów. W każdym razie, jeśli chcesz, możesz poprosić przyjaciół i krewnych, aby przynieść coś z tobą na przekąskę. Warzywa, owoce, ser, twaróg – wszystko jest dozwolone. Ale bez fanaberii!

znaczna różnica

Co jeszcze trzeba zwrócić uwagę? Oczywiście, w jaki sposób można wziąć dostawę. Komora, catering, płatnych usług, warunki pobytu – to wszystko jest dobre. Ale pomoc w szpitalu na pracę odgrywa znacznie większą rolę. Więc opłaca się zwracać uwagę na to.

A sytuacja nie różni się od tego, jak inni biorą urodziła w szpitalach położniczych w Rosji. Wielu powie: różnica między płatnych i bezpłatnych kobiet w ciąży kolosalne. Wokół pierwszego wszystko dosłownie chodzić na palcach, stałej uwagi, opieki i „każdy kaprys za swoje pieniądze." Personel miły, czuły, daje 100%. Lekarze starają się zmniejszyć negatywne skutki do minimum.

Ale wolne pacjenta, co do zasady, można na ogół ignorowane, a „rodzić się w korytarzu.” Niektórzy mówią wprost, że dobre i dbałość będzie musiał zapłacić. Nie, korupcja w 17 szpitalu. Wszystko oficjalnie nikt nie bierze łapówek. Ale różnica w odniesieniu do płatnych i bezpłatnych pacjentów widoczne natychmiast. Jeśli chcesz rodzić bez negatywnych skutków iz ufnością, że będzie zawsze pomaga przygotować pieniądze.

odkrycia

Więc doszliśmy, co 17 Petersburg szpital. Można zauważyć, że nie jest zbyt różni się od reszty szpitalach położniczych. Jest to, że pracuje tam personelu i niektóre odmiany płatnych usług.

Tutaj można obsłużyć. Co więcej, nawet za darmo. Chociaż większość kobiet w ciąży zaleca się zapłacić za pracę. To daje 100% gwarancji, że dany lekarz i jego zespół zawsze będzie czuwać nad tobą i dzieckiem. Ale za darmo dostawy w instytucji nie zaleca się obsłużyć. Zachowujesz się tylko na własne ryzyko. Ale w ogóle, od 17 do Lesnozavodskoy szpitala w Petersburgu jest naprawdę dobra.