125 Shares 9387 views

Co zabrać ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich jako prezent dla przyjaciół i krewnych?

Zawsze chcesz zabrać do domu coś uczcić święto w jednym kraju lub innego. Nawet zwykła pamiątka będzie nieść przyjemne wspomnienia z podróży. W Zjednoczonych Emiratach Arabskich, szeroki wybór różnego rodzaju pamiątkowych przedmiotów. Kraj ten leży na skrzyżowaniu szlaków handlowych, tak aby dodać lokalnych pamiątek i przedmiotów z innych państw wschodnich. Jeśli jesteś zainteresowany w kwestii tego, co przynieść z ZEA, powinien udać się na zakupy i rynków, przyzwyczajony do rzeczy i zapytać cenę.

Jako pamiątkę zawsze wprowadzają różne magnesy, posągów i figurek. O Arabskie będą zawsze przypominać okręty pustyni – wielbłądy. Figurki zwierząt są sprzedawane bardzo wiele, są one wykonane z różnych materiałów: szkła, drewna, tworzyw sztucznych, metalu, skóry. Co przyniesie jako dar od kobiet ZEA? Oczywiście, kadzidło (Bakhur), wykonane w postaci figurki z drewna lub miękkiego kulek. Są one instalowane na urządzeniu z systemem na dystrybucję energii elektrycznej i ogrzewania zapachy.

Arabowie są tłuste perfumy że zapachy nie gorsze od najlepszych paryskich perfum. Są one stosowane tylko do skóry, bo ubrania pozostawia plam. Ceny dla szerokiej gamy alkoholi, ale zbyt wiele nie warto oszczędności, ponieważ zapach będzie tanie. Jakie pamiątki przywieźć z ZEA, tak że wyglądały jak spędził wakacje? Ponieważ państwo składa się z siedmiu emiratów, jest bardzo popularny butelka z piasku z różnych plaż. Na kolorach i odcieniach to jest bardzo różne, więc wewnątrz naczynia tworzy niepowtarzalne wzory.

Co zabrać z ZEA, ale przyprawy! Rynek oferuje ogromną różnorodność nich. Ważne jest, aby nie zgubić się w morzu aromatów pochodzących z każdego licznika. W Arabskich, tradycyjnym napojem jest kawa, więc można kupić wszystko dla kofepitiya. Wybierz czajniki miedzi być bardzo ostrożnym, bo wśród nich są też takie, które nadają się jedynie do dekoracji wnętrz. Kawa jest pijany z kardamonem, choć jest nieco gorzkie, ale ma swój niepowtarzalny smak.

Wschód słodycze – że zleci słodycze kiedy zapytać ich, co przynieść ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Recenzje sorbet, Turkish Delight, chałwy tylko najbardziej pozytywne, ponieważ nie jest to pyszne znaleźć nigdzie indziej. Słodycze powinny zawierać daty i oni w Emiratach mają szczególne miejsce. Owoce sprzedawane są świeże, miód, czekolada, migdały wewnątrz i t. D.

Co zabrać ze ZEA jako urządzenie nie palenia! Na rynkach i sklepów oferujących szeroki wybór fajki wodne, fajki i tytoń.

Wiele osób będzie zainteresowanych spojrzeć na antyczne zimnej stali i broni palnej. Przed zakupem należy zapoznać się z zasadami przywozu towarów do domu. Być może w żadnym innym kraju nie ma tak wiele biżuterii, zarówno w ZEA. Istnieje dużo złotej biżuterii i kamieni szlachetnych, można także zakupić bardzo piękną szkatułkę do przechowywania biżuterii. Oczywiście, lista ta ofiara nie jest kompletny, w ZEA jest mnóstwo wysokiej jakości rzeczy. W tym bogatym kraju, każdy znajdzie coś pożytecznego i ciekawego!