525 Shares 2805 views

Tara Reid: filmografia i życie osobiste

Dziś proponujemy zapoznanie się z amerykańską aktorką Tara Reid, dowiedzieć się o szczegółach swojej karierze i życiu osobistym. Większość widzów na całym świecie, była pamiętać o jej roli w uznanym 1999 nastolatków komedii „American Pie”.


Aktorka Tara Reid: Biografia

Przyszła gwiazda Hollywood urodził się 8 listopada 1975 roku w mieście Wyckoff, New Jersey, USA. Jej rodzice – Tom i Donna – w tym czasie byli właścicielami dwóch lokalnych przedszkoli. Rodzina Reid ma wiele dzieci: Tara ma dwóch braci i siostrę.

W wieku pięciu lat od przyszłej gwiazdy już wiedziała, że chce zostać aktorką. Uczęszczała do szkoły katolickiej, ale rodzice postanowili także wysłać ją do prestiżowej nowojorskiej szkole aktorskiej dziecka. Nawiasem mówiąc, wśród jej kolegów w tym takich przyszłych gwiazd jak Macaulay Culkin, Gerry O'Connor, Sarah Michelle Gellar i Ben Taylor.

Tara Reid: filmografia, rozpoczął karierę w kinie

Na przyszłych niebieskimi ekranami światowej sławy aktorka pojawiła się w wieku dziewięciu lat, biorąc udział w filmie telewizyjnym quizie „Dzieci grają”. Następnie zaczął strzelać często zapraszany do reklamy, zwłaszcza takie marki jak McDonalds, Milton Bradley, Crayola i innych.

W 1997 roku, Tara Reid przeniósł się do Hollywood, gdzie zadebiutował na dużym ekranie w epizodzie w filmie grozy Jamie Blanks „Urban Legends”. Reid grał wielki DJ uniwersytecki.

Sława przyszła do Tary po strzelaninie w 1998 roku w filmie braci Coen , jak „The Big Lebowski”. Na planie filmu aspirujących aktorka zdołała pracy z gwiazdami takimi jak: Steve Buscemi, Dzhon Gudman i Dzheff Bridzhes. Obraz był bardzo udany, a jego rola jako Reid grał dobrze w końcu jej kariera gwałtownie poszły w górę. To było śledzone przez rozstrzelanie w takich projektach jak „Szkoła uwodzenia” i „wokół ogniska”.

Wielki przełom

Prawdziwym punktem zwrotnym w życiu i karierze Tara zaangażował się w strzelaniu teen komedii o nazwie „American Pie”, wydany w 1999 roku. Film uznano za prowokacyjny i zakazał jego zdaniem osoby, które nie osiągnęły pełnoletności. Jednak, mimo wszystko, robił prawdziwe gwiazdy wszystkich zatrudnionych w nim aktorów, wśród których, oprócz Tara Reid były Shannon Elizabeth, Alyson Hannigan, Dzheyson Biggz, Kris Kleyn i in. Bohaterka tej historii dzisiaj są uważane wyłącznie jako symbol seksu. W związku z tym, jak z rogu obfitości wylewa zaproszenia do fotografii w szczerych sukienki dla popularnych magazynów.

2000s

Tara Reid, filmy, z którym uczestnictwo jest teraz włączone prawdziwy hit, z początkiem nowego tysiąclecia nadal aktywnie angażować się w ich karierze filmowej, pojawiające się regularnie na ekranie. Tak więc, w 2000 roku ukazał się obraz z jej udziałem, jak „Nagie ciało”. Według krytyków, film został ciepło przyjęty przez publiczność tylko dzięki intymnych scen. To było po nieudanej szczerze roli w melodramacie „Doktor” T „a kobiety”, gdzie główny bohater grał Richard Gir. Tara nie może ujawnić charakter jej charakteru.

Następny rok był dobry dla aktorki. Zagrała w takich filmach jak „Obcy w Ameryce” i „Josie i jej kota.” W 2002 roku Reid oczekiwał kolejnej fali sukcesu. Wynika to z wydaniem na ekranach drugiej części uznanej „American Pie”, jak również z jej udziałem w komedii „Van Wilder”. W związku z tym pracy dla Tary zyskał reputację jednego z najlepszych aktorek młodzieży.

W 2003 roku, Tara Reid pojawił się na dużym ekranie w takich filmach jak „Wyspa Diabła” i „Córka mojego szefa.” To było po dwóch części bitowych w filmach „Raj Staw” i „węzłów”. Wtedy Tara Reid odegrał kluczową postacią w taśmie Mystic „Raven: Zło modlitewnej”. Ponadto przez trzy lata (od 2003 do 2005 włącznie) aktorka wzięła udział w ekranizacji popularnej serii telewizyjnej „Kliniki”.

Owocne dla Tara Reid był także w 2005 roku, kiedy ekrany weszła trzy filmy, w których grała jedną z ról: "Alone in the Dark", "Silent Partner", "The Crow: Ill. Komunię" Następnie zagrał w takich filmach jak: „Gdybym wiedział, że był geniuszem” (2007), „nienaturalne okazja” (2008), „Żmija” (2008). W 2012 roku, ekrany z trzecią częścią uznaniem raz w „American Pie”.

Życie osobiste Atris

Jako bardzo młoda dziewczyna, Tara spotkał się z gwiazdą hokeja – Rosjanin Siergiej Fiodorow. Następuje jej chłopak stał się vj MTV Karson Deyli. Para nawet ogłosił swoje zaręczyny, ale w 2001 roku kochankowie rozstali.

Kolejny poważny romans był z Reid na przedsiębiorcę internetowego z Norymbergi Michael Akstmannom. Para ogłosiła swoje zaręczyny i decyzję, aby wziąć ślub w lecie 2010 roku. Jednak kilka miesięcy przed ceremonią Tara i Michael zerwał.

W sierpniu 2011 roku, żonaty Zack Kehayova Reid, który spotkał się na około rok.

Ciekawostki o aktorki

  • Tara Reid był dwukrotnie nominowany do „najgorszego” Razzie wykonawcy jako żeńską. Pierwszym powodem tego była jej praca w filmie "Córka mojego szefa za" (2004), a drugi – "Alone in the Dark" (2006).
  • Bohaterka naszej historii nie ukrywa faktu, że kilka razy uciekał się do liposukcji, a także zwiększyć swoje piersi. Jednak, jak przyznała Tara Reid, po operacji, ona nie może już uczestniczyć w szczerej zdjęciowej dla pozostałych blizn.
  • W 2002 roku magazyn Maxim zawarte aktorka w stu „gorących” kobiet na świecie. Nawiasem mówiąc, w tej ocenie Tara zajęło zaszczytne czwarte miejsce.