308 Shares 1014 views

Projektant magnetyczny: opinie z najbardziej popularnych modeli

Troskliwi rodzice, kiedy myśli o zabawkach, należy spróbować znaleźć takie, które są nie tylko interesujące dla dzieci, ale również będzie rozwijać się w nich kilka przydatnych umiejętności. W tym artykule przyjrzymy się projektanta magnetycznego, opinie różnych producentów.

Jakie umiejętności rozwijają projektanta magnetyczne?

Aby zrozumieć, jak korzystne kupić grę do swojego dziecka, zobaczmy, jakie umiejętności będą rozwijać? I jak to może być przydatne dla dzieci?

1. W związku z faktem, że projektant powinien być zbierane z obu rąk, w pracy gry, obie półkule mózgu, które stymuluje rozwój myślenia i logiki.

2. Badanie geometrycznych w procesie montażu bardziej skomplikowanych konstrukcji prostych części. Dziecko nie musi siedzieć osobno i nauczyć się z książki, która jest romb, prostokąt i tak dalej. Teraz można to zrobić w grze.

3. Razvivitie wyobraźnię i twórcze myślenie. Rzeczywiście, dzięki różnorodności elementów o różnych rozmiarach i kształtach, z których można zrobić dużą liczbę nietypowych figur.

4. Badanie procesów fizycznych (działanie magnesu).

5. Rozwój umiejętności budowlanych. Dzieci są zazwyczaj bardzo chciałbym zbudować te obiekty, które widzą w swoim otoczeniu. Chłopcy budują samochody, mosty i domy. Dziewczęta mogą budować zamki i meble dla swoich lalek.

W każdym przypadku, bez względu na to, w jaki sposób wybrać Designer magnetyczny, opinie o nim to prawdopodobnie opuścić najbardziej pozytywne.

Magnetyczne Magformers projektanta. opinie

Twórcy projektanta „Magformers” koncentrowały się nie tylko od konstrukcji i cech form zabawki detalek, ale także, co bardzo ważne, w sprawie bezpieczeństwa stosowania każdego składnika.

Magnesy bezpiecznie ukryty w twardego plastiku i nie są w stanie wypaść nawet jeśli małe dziecko spróbować żuć szczegół. Ponadto, stosowanie magnesów, które nazywane są neodymu, są uważane za zdecydowanie najbezpieczniejsze na świecie.

Producent w tym konstruktora stawia oznakowanie, które wskazuje, że zabawka jest przeznaczona dla dzieci od trzech lat. Ale podczas gdy wiele badań w Europie wykazały, że może on być stosowany dla młodszych dzieci. Designer Magnetic „Magformers” zbiera najbardziej pozytywne opinie. Można zobaczyć na własne oczy.

Designer Magical magnetycznego magnesu. opinie

Ten rodzaj zabawki wielu wierzy całkowicie analogowy „Magformersa”. Istnieje również służy magnes neodymowy i twardego plastiku hipoalergiczne. Jednak produkcja jest w Chinach, ale nie w Europie, podobnie jak w Magformers, ale posiada wszystkie niezbędne certyfikaty norm europejskich. Koszt tego autora jest mniejsza niż w pierwszym przykładzie wykonania, w porównaniu do takiej samej liczby zestawów części. Minimalna ilość – 24 sztuk w jednym pudełku.

Designer Magnetic "Magnikon"

Ten rodzaj zabawek edukacyjnych różni się tym, że jest podzielony na trzy poziomy:

1. początkowe, co nazywa się „start”, i zawiera tylko 14 części (trójkąty i kwadraty).

2. Medium – "Rally". Składa się on z kilku elementów (zwykle więcej niż 60) i jest wyposażony w więcej niż jednej konfiguracji, ale różne (kilka rodzajów maszyn i gwiazda).

3. Poziom zaawansowany jest nazywany „architektem”. Tu zawiera dalsze szczegóły w każdym zestawie. przedstawił także kilka opcji do zespołu figur (Tower Bridge, huśtawka, karuzela, transport, itp.)

Designer Magnetic „Magnikon” sam zawiera recenzje przeważnie dobre. Niektórzy klienci skarżą się na stosunkowo wysokim kosztem trzeciego, poziom zaawansowany „Architect” (ponad 10 tysięcy rubli za opakowanie).

Projektant magnetyczny Mag Wisdom

Ten rodzaj projektanta jest również określana jako bezwzględna analogowych „Makformes” choćby dlatego, że część jednego typu są w pełni kompatybilne z innymi składnikami.

Grupowanie zestawów znajdujących się w ilości od 40 części na 258 części. Jednak większość z tych projektantów mają specjalne plastikowe pudełka, w których zbieranie składników, które jest bardzo praktyczne i wygodne, aby utrzymać porządek w pokoju i przedziałów dziecięcego na zabawki.

Ponadto projektant różni się od wyżej wymienionych gatunków, tak że oprócz figur, to i wklej liter, które również przyczyniają się do dalszego rozwoju dziecka.

Pod względem jakości produkcji magnetyczny konstruktora Mag Wisdom sprzężenia zwrotnego ma bardzo pozytywne. Są tylko drobne uwagi, które nie są szczególnie wpływają na chęć zakupu tego produktu.

Który zalecił zakupu?

Jeśli chcesz uzyskać dobry projektant, nie jest konieczne do prowadzenia wątpliwych wniosków w dziedzinach, które nie są wiarygodne. Mianowicie, na rynkach, w podejrzanych straganach i innych miejscach, gdzie nie można zapewnić niezbędne certyfikaty dla tych produktów. Pamiętaj, że wybór zależy nie tylko od prawidłowego rozwoju, ale również na zdrowie dziecka, jak małe dzieci mają tendencję do ciągnięcia zabawka w jego ustach. A towary niskiej jakości może nawet zagrażać życiu Twojego dziecka, jeśli jest wykonany z niewłaściwego materiału. Słabo wykonane szczegóły, które nie zostaną prawidłowo połączone ze sobą, będzie drażnić tylko dziecku i nie przyniesie mu żadnej przyjemności.

W związku z tym, należy zakupić towary te powinny być sprawdzane tylko w sklepach, w których nie jest niezbędne certyfikaty i gwarancję. Może to być „Świat Dziecka” i inne takie znane sieci lub w sklepie internetowym oficjalnym dystrybutorem. Nie skąpić, gdzie może uzyskać efekt odwrotny „rzucać dobre pieniądze po źle.”

Projektant magnetyczny jako dar

Dlaczego często oferują tę zabawkę przedstawić jako dar? To bardzo proste! Ta zabawka nie pojawi się nadmierne, nawet jeśli jest to duplikat. Faktem jest, że im więcej szczegółów, tym bardziej złożone i ciekawe kształty mogą być budowane. Dlatego zainteresowanie projektanta nie wyjdzie, ale wręcz przeciwnie, wzrasta. Im bardziej skomplikowana budowa poziomach, dzięki czemu są bardziej interesujące nawet dla dorosłych!

Również wygodne prezent pod względem różnych możliwości finansowych. Jeśli dawca oczekuje skromną sumę, może dać niewielki zestaw. Jeżeli pozwalają fundusze, możliwe jest przedstawienie średnio- lub nawet duży zestaw. Gdy istnieją możliwości – to wspaniałe.

Jak długo jest projektant magnetyczny?

Rodzice często obawiają się, że zabawki, które są warte dużo pieniędzy, może zafascynować dzieci tylko przez krótki czas. I wielu jest to bardzo frustrujące, ponieważ w takich wydatków rozrywkowych wziąć dużo pieniędzy, i boli, kiedy dziecko będzie odgrywać dzień lub dwa w grze, jak i po to jest zapomniane i odbywa się tylko do szuflady do przechowywania.

Taki los może czekać lalki, samochody i inne zabawki. Ale projektant magnetyczne. Odpowiedzi o nim powiedzieć, że ta gra jest interesująca dla dzieci od roku do starszych oraz dorosłych, którzy entuzjastycznie dołączyć swoje dzieci i zbudowanych z coraz bardziej złożone i wyrafinowane dzieła, niech domu, nawet dzieci, ale nie najmniej, ważne sztuka!

Dlatego wielu nauczycieli i rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci rozwijają prawidłowo iz zainteresowaniem, zaleca się nabyć magnetyczne konstruktorów danych. Po tym wszystkim, to jest bardzo ważne, że dziecko poznaje świat nie dlatego, że jest to konieczne, a nie dlatego, że jest zmuszony, ale po prostu dlatego, że jest bardzo interesująca. I tylko takie dzieci mają tendencję, aby osiągnąć wyższy poziom edukacji.

Właściwa edukacja dziecka – sukces rodziców! Zakup Designer Magnetic! Opinie o niej sami później opuścił najkorzystniejszy!