406 Shares 9569 views

Zabawny scenariusz uczynić święto urodzin niezapomnianym. Jak wymyślić zabawny skryptu urodziny?

Każde urodziny życzymy że jego święto było najbardziej zabawne i ciekawe, i został zapamiętany na długo. I jest to możliwe! Jeśli się zabawną skryptu urodziny! Najtrudniejszą rzeczą w tej lekcji – że każdy człowiek ma swoje wyobrażenia o „Funnies”, więc trzeba ciężko pracować, aby zadowolić i gości, a bohaterem tej okazji. Poniższy artykuł oferuje kilka pomysłów na to, jak zrobić nadchodzący urlop był niezapomniany.


Przyjedziemy z chłodnym scenariusza urodzin

Załóż wyłączne dzieło wymaga starannego przygotowania bardziej niż z tradycyjnego podejścia do takiej uroczystości. Istnieje kilka zasad, których należy przestrzegać, aby urlop był naprawdę oryginalny.

 1. Tworzenie kreatywny zespół.
 2. Wyrafinowany i postęp przygotowań do imprezy.
 3. Rachunkowość cech wiekowych urodzin.
 4. Stosowanie twórczych pomysłów w skrypcie.
 5. Maksymalne wykorzystanie świąteczne akcesoria i atrybuty.

grupa twórcza

Jeśli chodzi o to, aby wymyślić chłodnym skryptu urodzin wpadł przyszłości urodzin, wtedy nie może obejść się bez asystentów. twórczy grupa przyjaciół na czele z obchodami sprawcy, obsesyjne myśli na niezwykły urlop – najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli chcesz, aby zamknąć się zorganizować wydarzenie, które powinno prowadzić je ludziom, jak to możliwe świadomy gustów i przyzwyczajeń urodzin. Lider będzie musiał dostosować sporów, które nieuchronnie pojawiają się podczas pracy grupowej.

Przygotowania do imprezy

 1. Na pierwszym spotkaniu konieczne jest stosowanie techniki, takie jak burza mózgów: każdy członek grupy powinien uczynić niektóre z ich propozycji (w sprawie organizacji festiwalu), który koniecznie stałej lidera, to każdy pomysł dyskutowany. W tej technice, czasem rodzi się bardzo kreatywne scenariusze. Najważniejsze – nie krytykować kogokolwiek, ale starają się „wycisnąć” jak najwięcej poczucie jakiejkolwiek kary.
 2. W ramach przygotowań do imprezy, każdy członek zespołu musi mieć swoją pracę, to może być scenariusz, dekoracja sali, wysyłanie listów zaproszenie, zakupić niezbędne akcesoria i inne.
 3. Grupa powinna okresowo spotkać i wzajemnie informować o stopniu przygotowania pracy powierzonej mu przez objętość.

Konto cech wiekowych

Każdy wiek ma swoje własne pomysły na temat oryginalności, więc konieczne jest, aby brać je pod uwagę w celu „cool” scenariusz urodzinowe niescharakteryzowanych gości i urodzin jako „szorstki”.

 • Młody wiek. Młodzi ludzie, wraz z tradycyjną formą powitania jakieś skrajne opcje, takie jak wakacje na dachu lub ponownego uchwalenia uprowadzenia urodzin w momencie tożsamość. Ponadto, skrypt może zawierać dowolny, najdziksze konkursy z udziałem maksymalną aktywność uczestników. Zachęty w postaci małych niespodzianek można pominąć, ponieważ w młodym wieku najważniejsze – by być w centrum uwagi.
 • Dojrzały wiek. W organizowaniu działań dla tej kategorii uczestników ważne jest, aby dobrze przemyślane menu i korzystać z muzyki „retro”. Program konkurencyjne lepiej jest wziąć tradycyjny i zachęcają gości z małymi nagrodami. Ponieważ w tym wieku ludzie zaczynają doceniać każdy ich wysiłek, będą chętnie przyjmować żadnego wynagrodzenia. Fajny scenariusz urodzin dla mężczyzn może przyjść, jeśli sprawa zostanie wykorzystane formy, takie jak „wojskowych” lub „namiotu chana”.
 • Starszy wiek. W przypadku tej kategorii uczestników lepiej odłożyć zdarzenie w pierwszej połowie dnia i przygotować więcej twórców pokoje dom lub młodszych krewnych. Pamiętaj, aby korzystać z musicalu „konkurencję” dla muzyki instrumentalnej i „osiadłych” konkursach, które można spędzić przy stole. W scenariuszu z pewnością zawierać wszystkie chłopca urodziny kredytowej i jego goście, jak w tym osób w podeszłym wieku jest bardzo ważne, ich pozytywny wkład do życia.

kreatywne pomysły

 1. Goście mogą zostać zaproszeni do wyznaczonego miejsca, gdzie spotykają posłańca urodzinowy z przesłaniem, że zdarzenie zostanie przeniesiona do innego. Następnie przekazują je w minibus z nanoszone okulary i wziąć w domku na wsi lub w kawiarni otoczeniu przyrody. Lepiej jest, aby zapewnić gościom drinki traktować drogowego, natomiast nastrój miejsca przyjazdu zostaną dostarczone.
 2. W każdej kawiarni teatralnej można zorganizować day urodziny przyjaciela. skrypty Groovy może zaoferować lokalnych artystów po wcześniejszym uzgodnieniu. Po małym posiłku, wszyscy obecni na kolejnej premierze, a następnie przejdź do uczty.
 3. Przy wejściu do dystrybucji kart z wizerunkami osób, które będą musiały spełniać przez cały wieczór. Najważniejsze jest, aby poinformować uczestników imprezy, że ich gra aktorska będą oceniane później wieczorem z nagrodami. Opisy niektórych obrazów oferowanych w tekście poniżej.
 • Superbohaterem. Do jego obowiązków będzie obejmował „ratowanie” urodziny podczas imprezy. Taki charakter będzie idealnie pasować w chłodnym skryptu Dzień Kobiet urodził. Superhero powinny chronić bohatera okazji nadmierną uwagą mężczyźni obecny, sprawdzić bezpieczeństwo terytorium. On może dać jasną szatę, maskę oraz zabawki pistolet.

 • Staruszka Shapoklyak. Podczas wieczoru, to trzeba zrobić trochę „brudne sztuczki” do każdego gościa :. Przesunąć fotel ukryć wtyczkę wymienić napoje itp Realistyczne dać znak ten kapelusz i zabawki szczur.

 • Harry Potter. będzie musiał upewnić się, że na stole, „cudownie” pojawił się i zniknął, napoje i posiłki, a w sali muzyki odtwarzanej. Magiczna różdżka i okulary, aby pomóc gości do wypełniania swoich obowiązków.

Akcesoria i dodatki Party

Fajny scenariusz urodzin jest niemożliwe do wyobrażenia bez prawidłowego rozliczenia. Śmieszne twarze i emotikony, a także plakaty z indywidualnych potrzeb oraz „zasady postępowania” dla takich wydarzeń stworzy odpowiedni nastrój wesoły. Niewielki sklep z akcesoriami wypoczynkowych, które będą dostępne dla oryginalnego tosty lub nowej anegdoty będzie prawdziwym „highlight” zdarzenia. Otwarty ogień jest zawsze uwalnia ludzi, więc jeśli nie ma prawdziwego ognia, mogą być uwzględniane w łącznej scenariuszy oświetlona świecami lub zimnych ogni.