424 Shares 2783 views

Ziemniaki w piekarniku z mięsem w języku francuskim: krok po kroku przepis, gotowanie wskazówek

Ziemniaki w piekarniku z mięsem w języku francuskim – nawet dźwięki tak, że apetyt, które zgodnie z przepisami powinny się podczas posiłku, znajduje się tuż obok. W powietrzu, jakby usłyszał wspaniały aromat pieczonego mięsa i ziemniaków, a twarz wydaje uszczęśliwiającej uśmiechem.


Ale to teksty. A oto, jak gotować pyszne, że wszystkie sny są zawarte w rzeczywistości? To nie jest tak trudne, jak może się wydawać na pierwszy: jak mówią, to życzyć. Krok po kroku receptury i porad gotowania będzie tylko doskonałe narzędzie do tworzenia nowego arcydzieło kulinarne. Nie za nic, że główne zalety tego dania nie tylko smak, ale również łatwe i nie wymaga specjalnych umiejętności.

Klasyczny mięso w języku francuskim

Mięso po francusku nazywa łuszcząca danie z serem, rzeczywisty mięso i ziemniaki. Interesujące jest to, że we Francji nie ma do czynienia z bardzo wątpliwe, nawet pośrednio, i, rzeczywiście, nie. Ale to nie popsuć. Ziemniaki w piekarniku z mięsem w języku francuskim ma wiele odmian, a każda kobieta wybiera recepturę według własnych upodobań i gustów swoich bliskich.

Najprostszym jest nadal smaczne, a ponieważ może być przygotowany w postaci obiadu, aby zadowolić rodzinę i ubiegać się o świątecznym stole.

Mięso w języku francuskim krok po kroku

1. ziemniaczana (jeden kg) niezbędne do czyszczenia, jest drobno pokrojone.

2. Płaszcz miski olejowej i umieścić płytkę cięcia ziemniaków.

3. Trzy duże cebule cięcie również do dużych pierścieni i umieścić na wierzchu warstwą ziemniaków. Sól i pieprz do smaku.

4. Pół kilogram wieprzowiny przemywa się i tnie w kostki. Zalecana wielkość – po dwie, ale można również nieznacznie większy. Mięso jest trzecią warstwę, która jest również o smaku soli, pieprz i górnej obficie smakowej majonezu.

5. Kolejna i ostatnia warstwa – ser. On (potrzeba około dwustu gramów) pre-trzeć na tarce.

6. żywności można umieścić w piecu, które muszą być podgrzane do 180 ° C. Piec aż do czasu wymaga od 45 minut do jednej godziny. Czas pieczenia zależy od wielkości samego pieca i krojenia.

Tak gotować mięso w Francuski (wieprzowina) w piekarniku. Przepis na klasycznym, ale konieczne jest, aby rozważyć inne opcje, rozcieńczając składniki, dodatkowych produktów.

Grzyby i mięso w języku francuskim

Przepis z pieczarkami – przygotowanie interesujący wariant. Po grzybami – niesamowity produkt o niepowtarzalnym smaku. Wytwarza się je osobno lub w połączeniu z innymi pokarmami, wiedząc, w jaki sposób mogą one przekształcić danie. Ziemniaki w piekarniku z mięsem w języku francuskim nie jest wyjątkiem. Niektórzy twierdzą, że ten przepis jeszcze bardziej wyrafinowane. A bez tego pysznego mięsa z aromatycznymi nutami Mushroom – co może być lepiej? Być może nic.

Jak mogła gotować mięso w języku francuskim? Przepis z pieczarkami jest wystawiona na swojej uwagi:

1. Weź pół kilograma wieprzowiny i pokroić w poprzek włókien. Grubość sztuk – pół do dwóch nastrojów.

2. Lekko odeprzeć kawałki uzyskane.

3. Wysuszyć mięsa ręcznikiem (tak było soczyste) i smażenia na kilka minut na działanie wysokiej temperatury. Należy utworzyć skorupę.

4. Uwaga! Sól wieprzowina jest konieczne po prażenie, przed wysłaniem do piekarnika.

5. Znak 50 gramów wysuszonej i grzyb w ciągu dwudziestu minut zanurzenia ich w wodzie. Po tym, osuszyć cieczy i drobno pokroić produkt.

6. Jeżeli nie suszone grzyby, można wymienić je na 300 gramów świeżych grzybów.

7. Ser (około 200 g) w sęk.

8. Trzy cebule pokroić w pierścienie i ułożyć na blasze.

9. Top z kawałkami mięsa, w odległości kilku centymetrów od siebie.

10. Do każdej części leżały grzyby i wlać majonez (nie za dużo, tak że smak mięsa być nasycone, jak to możliwe).

11. Ciepło piekarnik do 170 stopni i umieścić piec temperatury mięsa przez 40 minut. Przez 10 minut, aż gotowane czeku sera: jeśli nie masz czasu, aby upiec, dodać ciepła do 200 stopni.

ananas

Gotować mięso w języku francuskim w piekarniku dość łatwo, to wykazano w powyższych przepisach. Jeśli zastosujemy się krok po kroku wskazówki arcydzieło po prostu gwarantowana. Inną opcją, jako odmiana smaczne mięso, dodając do jego nutami słodyczy – jest, oczywiście, ananas.

Przepis jest następujący:

1. Dwa lub trzy żarówki wyciąć pierścienie. Jak widać, ten krok jest obecny w każdym receptury. I nic dziwnego: dobra gospodyni wie, że to właśnie dzięki cebuli mięso będzie soczyste, delikatne i aromatyczne.

2. 500 g wycinka pachwinowej wieprzowiny. Odeprzeć. Doprawić solą i pieprzem.

3. 200 g twardego sera żadnych przetarć na grubej tarce.

4. blacha do pieczenia pokryte folią zalecane i następnie naoliwione. Dolna warstwa – umówiony łuk.

5. Następnie położył wieprzowina i posmarowana majonezem (wystarczy około dwustu gramów, smarować dwa razy, więc używać gdzieś w połowie).

6. Na danie pochodzi jeden środkowy brzeg puszki ananasów. Odpływ cieczy przed użyciem. Owoce sami umieścić na kawałki mięsa.

7. Ponownie smar pozostałą majonezu.

8. Warstwa wierzchnia, jak zwykle – Ser.

9. Zgodnie z tą recepturą wypiekane przez 30 minut w piekarniku wcześniej ogrzanym do 180 ° C.

pomidory

Świeże pomidory – jeden dodatkowy składnik, z którego ziemniaki w piekarniku z mięsem po francusku będzie tylko lepiej (o ile, oczywiście, wśród ulubionych warzyw).

1. Do przygotowywania potraw będzie potrzebował 700 gramów karkówka. To musi odeprzeć przez folię z tworzywa sztucznego, a następnie dodać sól i pieprz. Można także urozmaicić żadnych innych przypraw do smaku.

2. Mięso położyć na wysmarowanej pieczenia lub naczynia wstępnego pieczenia.

3. Para bulw pocięte na pierścienie lub pół pierścieni, kolejna warstwa po wieprzowina.

4. Pomidory potrzebne są trzy lub cztery kawałki, w zależności od rozmiaru. Muszą być cięte na talerzu i top z cebuli, następnie posmarować majonezem (około stu gramów).

5. Na górze startej sera (ćwierć kilograma).

6. Płytkę przygotowano przez dwadzieścia pięć minut w temperaturze 180 ° C. Nie zaleca się złożyć na raz, i niech zaparzyć smaczną potrawę na około piętnaście minut. Mięso w języku francuskim ze świeżych pomidorów i ziół w połączeniu z dowolnym danie.

Sekrety i wskazówki od szefa

Pomimo faktu, że wszystkie recepty obfitują punktów gdzie kolejna warstwa musi być rozłożone z majonezem, nie ma innej opcji: zastąpić szkodliwe sosu śmietanę lub krem. Unikalne potrawy smakowe są świadczone. Ponadto, jest nie tylko smaczne, ale także użyteczne.

Sos można wytwarzać ręcznie: trzeba śmietanę, ser (lub sera feta). Ostatni składnik należy ugniatać, wymieszać z pierwszą dodać swoje ulubione przyprawy.

Do mięsa były wyśmienite

Dwa błędy w gotowania: gotowanie mięsa, które nie odmrozić do końca, i pokroić w drobne plasterki. A potem, a inny będzie nieuchronnie prowadzić do sucha. Panaceum przeciwko niemu zostało już opisane w jednej z powyższych receptur: podsmażyć plastry szybko w gorącym oleju, idealne jeśli w cieście lub mąki Panierka, potem sok pozostanie wewnątrz.

Kurczak w języku francuskim

Wszystkie przepisy mięso w języku francuskim wśród składników wskazany wieprzowiny, zwłaszcza karkówka. Ale czy jest to konieczne? Okazuje się, można gotować smaczne kurczaka po francusku.

Do dań z wykorzystaniem filetów, które muszą być najpierw lekko pokonał, więc było miękkie. Reszta przepisu jest podobny do tego samego naczynia z wieprzowiny. Panierka z cebulą i serem obiecuje trzymać mięso soczyste. Co ciekawe, danie idzie bardzo odżywcze, zaleca się, aby nie karmić go z danie i sałatki. Na święta w przestrzeni poradzieckiej, być może, tak sobie radę, ale jeśli ugotować pyszny obiad, to lepiej, niż można sobie wyobrazić.

– Nasze doświadczenia wszystkich!

Zawsze jest coś, co można dodać do oryginalnej receptury. Lub usunąć niepotrzebne. Na podstawie klasycznego gotowania tyle budować! Na przykład, zrobić mięso w języku francuskim z serem, pieczarkami, ale bez ziemniakami i majonezem na zalecenie powyżej zastąpiono kwaśnej śmietanie. Każdy wie, co za wspaniałe połączenie kremowego smaku i grzybami! Pomidory nie można dodawać jako jedną z warstw, a także warzywa, które jest dostarczane gotowe potrawy. Bon appetit!