705 Shares 8498 views

Jak zrobić urodziny niezapomniany: fajny scenariusz na rocznicę kobiety

Miło dać prezenty i niespodzianki bliskich, zwłaszcza na ich urodzin. A jeśli jest to także rocznica, następnie tak chętnie wakacje niezapomniany dla bohatera tej okazji. scenariusz rocznica chłodny można myśleć za siebie. Przy sporządzaniu programu urlopowego należy brać pod uwagę wiek i preferencje jubileuszu. urlop powinien zostać poproszony o przeprowadzenie geja z dobrym poczuciem humoru. Nie zapomnij, aby przygotować w konkursach wyprzedzeniem. Nie powinny one być bardzo dużo, tak że ludzie wciąż mogą komunikować się ze sobą, ale nie na tyle, że ludzie nie będą się nudzić. Jeśli wakacje w człowieku, to jest możliwe, aby skupić się na postępach. Skrypt na rocznicę kobiety muszą być nieznacznie różni się od samca. Zwłaszcza, jeśli sprawcą jest sentymentalne uroczystości. Niech dzieci i wnuki przygotuje jakieś zaskoczenie – zrobić kolaż, zaśpiewać piosenkę, przygotować prezentację komputerową ze zdjęciami.


Wymyślić chłodnym skryptu w rocznicę kobiety, która ma charakter prowokacyjny. Dużo tańca, zabawnych konkursach i niezwykłe prezenty spadną do swojego gustu. Oto kilka wskazówek, jak napisać skrypt na jubileuszowym chłodnym kobiety do dziś zapamiętany na długie lata. Być może niektóre z pomysłów będzie chcesz, i weźmiesz je na pokładzie.

Zabawny scenariusz na rocznicę kobiety: Highlights

W celu zapewnienia sukcesu święto, trzeba zdecydować się na miejsce do świętowania. Hero of the Day Jeśli mieszkasz w mieście, to z pewnością pomysł, aby uczcić urodziny od charakteru nim jest bardzo przyjemna. Mieszkaniec wsi zorganizować bankiet w restauracji. Zadbać wcześniej akompaniamentu muzycznego. Lepiej jest, jeśli wieczorem zabrzmi jej ulubione utwory. projektowania przestrzeni odgrywa również dużą rolę. Ozdobić pokój lub salę ze świeżych kwiatów, zrobić girlandę z balonów, umieść obrazy na ścianach, które przedstawione etapy dojrzewania bohaterem dnia. Najbardziej widocznym miejscu umieścić gazetę ściany, które opisują, na przykład, wszystkie zalety obchodów winowajcą. Zorganizować i powiesić plakat na którym goście mogą zostawić pozdrowienia i życzenia. Zazwyczaj urodziny zamierza zamknąć krewnych i przyjaciół. Dyskutować z nimi, jak można pokonać dostarczanie prezentów. Niech każdy przygotować jakąkolwiek mowę. Taniec, konkursy, gry będzie kontynuacją zabawy święto. Uzupełnić chłodną scenariusz na rocznicę kobieta może być następny konkurs.

Wesoły Konkurs na wakacje „doduy ball”

W tym konkursie, trzeba będzie zawyżone balonów. Uczestnicy mogą być dowolna liczba, tak długo, jak każdy ma piłkę. Gracze są na kolanach, i umieszczone przed każdym spotkaniu. Istotą gry jest następująca: każdy uczestnik powinien bez używania rąk, dmuchanie na piłkę, dostosowania go do ostatecznej linii. Zwycięzcą jest pierwszy, aby to zrobić.

Konkurs „Nieme kino”

będzie dla kilku osób do zespołu tego konkursu. Każdy rozproszone kawałki papieru, na którym zostały napisane imiona bajki Kryłowa użytkownika. Każda drużyna musi grać bajkę, używając tylko gestów i mimiki. Proces ten jest bardzo zabawny. Korzyści tych, którzy dostali go zabawniejszy.

Konkurs „Księżniczka na ziarnku grochu”

Na krześle umieszczone nakrętki i pokryta tkaniną. Zawodnik nie może zobaczyć, ile orzechów położył. Następnie gracz siada na krześle i określa, jak wiele orzechów ukryty pod serwetką.