676 Shares 1028 views

tablet uczenie dzieci: zalecenia i opinie

Nowoczesna technologia pomaga nie tylko w biznesie i w produkcji codziennych zajęciach z osobą dorosłą, ale również odgrywają ważną rolę w rozwoju i edukacji dziecka. Splendid Potwierdzeniem tego może być tablice edukacyjne dla dzieci. Dzisiaj jest dość szeroka gama tych urządzeń. I nie każdy jest tylko specyfikacje techniczne, ale również miejscem, zestaw programów rozwoju aplikacji. Zapoznanie się z najwybitniejszymi przedstawicielami szeregu technicznych, popularne wśród młodych użytkowników.


KidsPad

Wszystkie komputery dla dzieci i tabletki, uczy dzieci mówić, czytać, pisać i uczyć się o świecie, ważne jest, aby odróżnić od wieku. Pierwszy znajomy już w wieku trzech lat może się zdarzyć urządzeń cud. A to doskonale nadaje się do zabawy i nauki tabletki bezpieczny dla dzieci LG KidsPad. Jest to konstrukcja koreański, który ma konstrukcję uderzające, procesor jednordzeniowe, niewielką ilość pamięci (1 GB) i różnych materiałów audio i wideo. Zawiera interaktywne historie, ćwiczenia, gry edukacyjne i karaoke. Wszystko to jest zaprojektowane do wszechstronnego rozwoju dziecka: słuchowy, werbalny, emocjonalny, twórczy. Ponadto, w zależności od ich wieku i zainteresowań dziecka, tablet można kupić specjalne wkłady, które zawierają wiele tutoriali i książek. Będą one przydatne w dalszych badaniach.

Oprócz samego urządzenia, zestaw zawiera pokrywę ochronną, rysik do pisania i rysowania oraz instrukcje w języku rosyjskim.

"Play and Learn"

nauka tablet dla dzieci „Play and Learn”, jak jego poprzednik, przez pierwszych odkryć o dziecku światowej. Jednak jest to bardzo prosty w urządzeniu jakości. Ekran jest to symulacja czujnika i zarządzanie aplikacja jest dość przystępne, jak nie ma rozpraszających elementów migać i dodatkowych okien. Z tego tabletu można nauczyć dziecko, aby łatwo i szybko czytać, liczyć, rozróżniać dźwięki zwierząt. Informacje i instrukcje są w języku rosyjskim. Model ten – to idealny gadżet dla edukacji przedszkolnej z wymaganej liczby interaktywnych ćwiczeń. jego koszt w Rosji wynosi 500 rubli (w zależności od regionu).

Doskonałą alternatywą dla tabletu uczenia dzieci Y-Pad. Ma to samo urządzenie, zestaw programów na rozwój mowy i liczenia u dzieci i jest taka sama cena. Zarówno tabletki są napędzane za pomocą konwencjonalnych akumulatorów.

I-Kids

Zupełnie inaczej są tabletki edukacyjne dla dzieci I-Kids w ich jakości. Wśród specyfikacji Należy zauważyć wystarczającą pojemność pamięci (8 GB) i energochłonnego jasny wygląd ekranu. Rozwijanie zawartości obejmuje 30 podstawowych zastosowań. Wśród nich: historie, kolorowanki, puzzle, gry edukacyjne. Zapewnia kontrolę rodzicielską. Urządzenie jest w komplecie ze specjalną pokrywą „zderzaka”, który chroni go przed wstrząsami podczas przypadkowego upuszczenia. Ceny za gadżet Cud w Rosji wahają się od 150 do 200 dolarów.

Qumo Dzieci Tab

Bardziej postępowe w ich właściwości są tabletki edukacyjne dla dzieci Qumo dzieci Tab. Urządzenia ergonomicznie wyprofilowane są skuteczne procesor 2-rdzeń, 16 GB pamięci wewnętrznej i lepszy kolor o dużej mocy. Oprócz ustalenia ich książek, materiałów referencyjnych, gry edukacyjne w języku rosyjskim i kreskówki markowych tabletki pozwalają na pobieranie filmów, muzyki, zdjęć, czat przez Skype. Niezaprzeczalną zaletą jest brak drobnych części i obecność wtyków do otworów. Zapewnia to dziecięca i bezpieczeństwa komputerowego. Oczywiście, taka ilość zalet i wysokiej jakości produktu znajduje odzwierciedlenie w kosztach tabletu, który jest około 6000 rubli.

PlayPad2

Ta tabletka jest rozwój rosyjskiego. Przy jego tworzeniu uczestniczyli przez psychologów i pedagogów. Oprócz ekologicznej technologii diody emitujące światło, co znacznie zmniejsza obciążenie wzroku dzieci, model ten oferuje wyjątkową aplikacje. Pomagają one rozwijać umiejętności w zakresie matematyki, ortografii, geografii, języków obcych i, jak widać, jest doskonałym pomocnikiem w edukacji szkolnej. Urządzenie jest również zainstalowany gier edukacyjnych przeznaczonych dla twórczego i logicznego myślenia dziecka. Dziecko nie lubi surfować po Internecie, tabletka zapewnia funkcję blokady sieciowej dominującej wirtualnego biura. Dzięki tej opcji, rodzice mogą również wysyłać wiadomości do dziecka. Na przykład, przypomnienie, że nadszedł czas, aby trochę odpocząć i zaczerpnąć świeżego powietrza lub, wręcz przeciwnie, traktowana jako praca domowa. Urządzenie kosztuje średnio 7000 rubli.

Tabeo e2

Autor tego modelu jest Toys R Us – sklep Światowej sławy dla dzieci. Szkolenie tabletka działa na Android OS 4.2, zapewnia szybki i łatwy surfowanie w Internecie. Cechy techniczne urządzenia może oferują 4-rdzeń i wspierania karty pamięci o pojemności do 64 GB.

Ale mimo wszystko postępowości zewnętrznego dzieci tabletki edukacyjne z tej serii produkcyjnej posiada kilka wad. Są bardzo trudno znaleźć na rynku rosyjskim, a podstawowe gry edukacyjne i oprogramowania zainstalowanego w języku angielskim. W konsekwencji, stosowanie urządzeń do rosyjskojęzycznych dzieci lepiej z 7-8 lat. Albo po prostu dbać o treści szkolenia przy użyciu znanych aplikacji w Google Play.

Samsung Galaxy Tab 3 dzieci

Markowy produkt zamyka siedem popularnych tabletek dla dzieci. W Rosji, można słusznie uznać liderem sprzedaży. Pomimo orientacyjny młodych użytkowników, dane techniczne urządzenia są zgodne z wymaganiami dorosłych. Jakość dźwięku i kolor, mocny procesor, bateria pojemnościowy, mało pamięci (8GB), wsparcie dla wielu formatów audio / video i bogatej gamy opcji, gier edukacyjnych, oprogramowanie – to coś, co powinno mieć dzieci uczenia tabletki. Recenzje markowych urządzenia potwierdza jakość i wytrzymałość produktu, jego bezpieczeństwo i łatwość użytkowania z dziećmi. Jedynym minusem dla rodziców jest duża tabletka koszt – około 10 tysięcy rubli.

PS

Powyższe produkty są nieustannie doskonalone przez producentów. Opracowanie nowych programów szkoleniowych, poprawę jakości i wydajności urządzeń. Nie należy również zapominać, że co roku na rynku technicznych nowych firm i ich produktów mogą być bardzo przydatne i interesujące dla dzieci. Dlatego przy wyborze tabletu treningowy należy kierować się zaleceniami ekspertów, opinii doświadczonych kupujących i, oczywiście, życzenia dziecka.