630 Shares 9445 views

Elon Musk odsłania "master plan" dla Tesla Motors

Współczesny świat jest Elon Musk, to jest fakt. Ten człowiek stoi na przestrzeni prywatnej podróży, dla samochodów elektrycznych i powszechnego stosowania systemów płatności internetowych. Każdy z jego ideą jest zdolna do przekształcania świata. W tym czasie, Elon Musk zaprezentował swoje plany związane z transportem publicznym.

Pierwsza część planu

Dziesięć lat temu, piżmo udostępniane informacje na temat swojego pierwszego planu dla firmy „Tesla”, którego reżyserem jest. Istotą planu było w produkcji trzech modeli samochodów elektrycznych, z ceną każda następna powinna maleć, a liczba kopii zwiększa. Nie tak dawno temu, trzeci model został zwolniony, tak że plan firmy można uznać za typowy. Nadszedł czas na ogłoszenie informacji o tym, jak postępować.

nowe dane

Zatem, maska ujawnia swoje plany na przyszłość. Istnieje wiele szczegółów, które są godne uwagi, ale najważniejsze – komunikat o wykorzystaniu funkcji autopilota. Musk uważa, że może on być stosowany całkowicie niezależnie, nie tylko samochodów osobowych, ale także ciężarówek i autobusów. Tak, to prawda – on planuje rozwijać samodzielnie zarządzane autobusów dla miast! Jest to również ważne dla rozwoju wykorzystania odnawialnych źródeł energii, ponieważ ma wielkie znaczenie dla przyszłości naszej planety.

kilka szczegółów

Maska Spółka planuje rozszerzyć zastosowanie paneli słonecznych – mogą być łatwiej kupić i łatwe do zainstalowania. Ponadto, mogą one być stosowane łącznie z bateriami domowego z firmy, znanej pod nazwą Powerwall. Jest to szczególnie interesujące, aby rozważyć pomysł na transport publiczny. Samorządnych ciężarowe będą mogli obniżyć cenę transportu, jednak nie jest jasne, czy osoby sterowniki będzie odgrywać przynajmniej pewną rolę w tym procesie. Kolejną częścią rewolucji, transport publiczny jest bardziej zaskakujące – samorządne małych rozmiarów autobus, zdolny poruszać się z taką samą prędkością jak samochody. Pomoże to ludzie, aby dostać się do miejsca docelowego szybko, bez korków. Połączeń przyciski na przystankach, aby pomóc pasażerom zadzwonić do autobusu, nawet bez korzystania z telefonu. Kierowcy zostaną zastąpione przez swoich działań w sprawie kontroli ruchu futurystycznego autobusu z przestronnym wnętrzem. Według Maska oświadczeniu organizacja przestrzeni nie jest taki sam jak zwykle, co stworzy więcej przestrzeni dla pasażerów.

autonomiczne samochody

Na koniec, warto zauważyć, że w odniesieniu do transformacji wszystkich pojazdów w pełni samowystarczalny. Musk jest przyszłość, w którym samochód będzie mógł służyć jako samorządnych taksówek w tych momentach, kiedy nie jest to potrzebne. będzie można zarobić pieniądze, podczas gdy inni korzystają z urządzenia, co zmniejszy jej koszty, a każdy może kupić sobie samochód. Cóż, zobaczmy, co początkujący przedsiębiorca będzie w stanie osiągnąć w ciągu najbliższych dziesięciu lat, a my czekamy na nowe informacje na temat jego planów i celów.