849 Shares 5454 views

Świeca zapłonowa Bosch – najwyższą jakość

Aby zapewnić niezawodne działanie silnika pojazdu jest wymagana jakość świecę zapłonową. Co wybrać? Nowoczesne świece zapłonowe Bosch są najbardziej znanym produktem tej firmy, możemy powiedzieć, jego znakiem rozpoznawczym. Ponad stu lat firma, w ścisłej współpracy z przemysłem motoryzacyjnym, rozwija świece do silników i zajmuje wiodącą pozycję na rynku światowym.

Świece zapłonowe Bosch są stabilne i niezawodne w każdych warunkach pracy, zmniejszenie emisji spalin, a bezpieczeństwo Wysokie stawki, zużycia paliwa. Są one nie tylko popyt w avtosegmente, ale również szeroko stosowany w innych urządzeniach: kosiarki do trawy, łodzie, motocykle, skutery, pilarek.

Do nowoczesnych świec zapłonowych są specjalne wymagania. Podczas ich projektowania i produkcji materiałów powinny być stosowane, są najbardziej odporne na korozję i erozję iskrową. Interwał wymiana świec powinno być więcej niż 10 tysięcy kilometrów. Wymagania dla elektrycznych elementów, takich jak wskaźniki świeca ceramicznym izolatorze elektrody bocznej. Coraz rozwój takich produktów jest prowadzone specjalnie dla konkretnego modelu silnika.

Wśród najnowszych osiągnięć firmy Bosch są świece zapłonowe, elektrody są pokryte platyny lub irydu stopu z domieszką itru. Stosowanie stopów takich rzadkich elementu zapewnia wodoodporność elektrod.

Szybki rozruch silnika, znaczne oszczędności paliwa, rozbrykany przyspieszenie zapewniają świece żarowe Bosch Platinum. Tylko są właściciele elektroda centralna platyny płynnie przechodzi w izolatorze ceramicznym. Innowacyjna konstrukcja pozwala świeca zwiększyć czas do osiągnięcia temperatury wymaganej dla jego samooczyszczające, i zapewnia ochronę przeciwko zanieczyszczeniu. Stosując mniejsze napięcie na urządzeniu zapłonowym nie ingeruje dostarczyć iskrę i stabilną uruchomienie silnika w każdych warunkach pogodowych.

Powszechnie używane Premium Bosch Super 4. świece linii posiadają one unikalne połączenie elektrody centralnej powlekanego srebrem i cztery cienkie. Prace podstawie tych świec jest innowacyjną techniką iskry przesuwając się w powietrzu i niezawodny zapłon.

można odebrać nowoczesną gamę świec zapłonowych Boscha, które są odpowiednie dla każdego silnika, biorąc pod uwagę wymagania producentów samochodów. W nowoczesnym standardzie producenci oprogramowania oferują modele wyposażone w rezystor tłumienia zakłóceń. Jest on przystosowany do ochrony systemów elektronicznych pojazdu (kontrola trakcji systemowych, zapobiegający blokowaniu urządzenia, Electronic Stability Program) oraz zakłócenia radiowe, tworzyć miejsca pracy świec.

Prawie wszyscy producenci samochodów: Audi, BMW, Opel, Peugeot, Citroen, Mercedes i wiele innych – stosowane wyposażyć pojazdy silnikowe świece zapłonowe Boscha. Nadają się zarówno do nowych silników, jak również do spuścizny. fabryki Boscha produkujące świece zapłonowe, zlokalizowanych w Niemczech, Chinach, Brazylii, Indiach i Rosji. I niezależnie od lokalizacji przedsiębiorstwa, jakość produktu nie budzi wątpliwości i jest zawsze utrzymuje się na wysokości.