871 Shares 1990 views

Mitsubishi ASX Avtomobil. opinie

Pojazd Mitsubishi ASX jest nieco „skalowane» Outlander. Należy zauważyć, że tylko zmiany zewnętrzne wymiary. Ale ten sam rozstaw osi milimetrów.

Mitsubishi ASX. charakterystyka

W turbo objętość 1798 mm działa. Średnica cylindra i skok tłoka 83h81,1 milimetra.

Pojazd wyposażony w silnik 4N13 shestnadtsatiklapannym, mającą raczej niski stopień sprężania – 14,9. Według wielu ekspertów, liczba ta może być traktowana jako swego rodzaju rekord dla samochodów z silnikiem diesla. Im niższy jest stosunek sprężania, tym bardziej miękki silnik zacznie pracować. Wcześniej, poziom wzrósł zgodnie z warunkami rozruchu zimnego silnika, a norma przyjęta 21-22,5. W ogóle, 14.5-15 dosyć dla samozapłonu sprężania paliwa. W urządzeniu silnika jest obecny «Automatic Stop & Go». Jest w dogodnej dławik silnik automatycznie (w celu zaoszczędzenia paliwa).

Mitsubishi ASX (opinie i komentarze ekspertów to potwierdzić) domyślnie jest przedni napęd na koła samochodu. Jednak wersja AWD, wyposażony przeniesienia napędu na wszystkie koła, jest również przewidziane. W tym przypadku, tylna oś jest podłączony automatycznie. Jest to ułatwione przez sterowany elektronicznie wielotarczowe sprzęgło.

Biorąc pod uwagę Opinie klientów Mitsubishi ASX i Outlandera, należy stwierdzić, że charakterystyka podwozia nie istnieją zasadnicze różnice. W pierwszym modelu, przednie kolumny McPhersona. Tył Mitsubishi ASX (komentarze z ekspertami potwierdzić) do przekroczenia podwójnej dźwigni jest kinematycznie doskonały design ( „schemat przestrzenny”). Istnieją, oczywiście, i stabilizatory poprzeczne i sprężyny śrubowe. Rozmiar opon 215/65 R16. Odpłatnie, projekt będzie ustawić koło 17-tidyuymovye. Model Mitsubishi ASX wyposażony jest zębatkowy układ kierowniczy z PSR elektroservousilitelem. W „pakietu podstawowego” obejmuje ASTC oprogramowania oraz ABS.

Samochód Mitsubishi ASX (opinie i komentarze ekspertów i kierowców to potwierdzić) ma dobre właściwości aerodynamiczne: współczynnik oporu powietrza – 0,32. Długość pojazd milimetrów, wysokość 4295 – 1615, a szerokość – 1770 mm. W najprostszej konfiguracji masie jednostkowej około 1270 kg. Ciężar urządzenia z AWD Turbo napędowy 4N13 transmisji – 1525 kg.

Mitsubishi ASX (opinie Kierowcy z koncertu) – dość dynamiczna maszyna. Z miejsc na wszystkie koła napęd jest w stanie rozwinąć prędkość do stu kilometrów na godzinę w ciągu dziesięciu sekund. Prędkość maksymalna, które obiecują projektanci – 198 kilometrów na godzinę. Średnie wydatki zadeklarowane przez producenta, około 5,7 litra na sto kilometrów. Wielu kierowców uważają, że jest to doskonały wskaźnik dla tego napędu na wszystkie koła „Crossover”.

Sprzęt audio-nawigacyjny Mitsubishi ASX jest dość „bogaty”. Pakiet zawiera CD-Player (odtwarzacz MP3), sześć głośników, Bluetooth-Headset.

Nie zapomnij producentów i komfort w kabinie. Maszyna jest wyposażona w system „kontroli klimatu” typowych „Akcesoria zasilające”, chłodzony schowek. salon Bezpieczeństwo jest także do znaku: wystarczy poduszki powietrzne (dla kolan kierowcy również). Kabina posiada również pas napinaczami i siedzenia ISOFIX.

Po czterech tysięcy obrotów jednostka w stanie rozwinąć aż do 150 KM Największą ilość momentu obrotowego – 300 Nm. Nowoczesne maszyny jest wyposażony w ręczny sześciobiegowej przekładni.

Producent zapewnia tradycyjną serię silników, w tym 1,6, 1,8 i silnikiem 117, 140 dwulitrowych i sto pięćdziesiąt koni mechanicznych, odpowiednio.

Zewnętrznie samochód wygląda całkiem ładnie. Producent oferuje nową konstrukcję koła, zmodernizowany formę kratki chłodnicy, fałszywe nowych zderzaków, ciała gamie barw. Nisze dla świateł przeciwmgielnych ozdobione elementami dekoracyjnymi.

Trzeba powiedzieć, że w Ameryce Północnej Mitsubishi ASX jest sprzedawany pod nazwą Outlander Sport, aw Japonii – jako RVR.