715 Shares 1978 views

Dynia dom z rękami

Dynia – wszechstronny materiał, z którego można stworzyć wiele ciekawych rzemiosła. Szczególnie atrakcyjny wygląd domu dyni. Robi to na różne sposoby, a to zawsze przyciągają uwagę.

Dynie i Halloween

Wiele produktów z pomarańczowych warzywach są związane ze znanym prazdnikom- Halloween. Ale nie tylko w tym dniu, można dokonać dom z dyni z ich rąk. To może być tworzone w dowolnym momencie i dekoracji wnętrz. Na parapecie, siekać będzie wyglądać tajemniczy i pociągający. Domy mogą być zróżnicowane, wydajność zależy od nastroju.

Niektórzy ludzie wolą wyciąć tajemnicze zamki z skomplikowanych wzorów. Są tacy, którzy reprezentują dynię w ładnym domu dla krasnali. Hut, altany i dziwne czarownice mieszkań są uzyskiwane z tego giętkiego materiału. Aby rozpocząć tworzenie, konieczne jest przeprowadzenie procesu przygotowawczego.

Materiały do użytku z warzyw

Przed wyciąć dom dyni (master class podane w tym artykule), trzeba przygotować materiały dla twórczości. W celu dokładnego wykonywania pracy, należy pamiętać, aby:

  • Nóż o długiej łopatki. Dzięki niemu będzie wyciąć otworów o dużych średnicach.
  • Shiloh, który jest używany do tworzenia małych otworów w skórze dyni.
  • Można gotować różne średnicy wiertła.
  • Pisaki uwagę wszystkie żądane kształty i wzory.
  • Szablony z rysunkami. Mogą to zrobić samemu. Po pierwsze, narysować i wyciąć środek, za pomocą noża pisania.
  • Farba akrylowa, do malowania i rysowania.
  • Glina, lepiej, jeśli za pomocą będzie można zrobić decoupage. Efekt ten stworzy niezwykłą dyni dom.

Może trzeba koraliki i tkaniny. Wymyślanie zabawnych dekoracje są zawsze ciekawe i zabawne.

Przygotowanie do użycia dyni

warzywa przed robót niezbędnych do kompetentnie obsłużyć. Na podstawie wybierany jest dekoracyjny dynię, zamiast zwykłej Ogorodnaya. Jeśli nie wykonują szkolenia przed rozmieszczeniem, dynia stracą swój atrakcyjny wygląd. Może nawet po prostu gniją.

Warzywa powinny być dobrze przemywa i suszy. Końcówka odcięte, tak aby dotrzeć do miazgi. Jest możliwe, aby wyciągnąć najczęściej łyżkę. Miąższ owoców musi być całkowicie usunięty. W przeciwnym razie, owoce zaczną pleśni. Pozostałości z głównych ścianach są usuwane z papieru ściernego. Umieścić oczyszczoną dynię powinny być w przewiewnym miejscu, wypełnione swoją starą gazetę. Papier zapełniać zmian dopóki nie wchłania wilgoci. Przygotowanie dyni potrwa kilka miesięcy. Dlatego konieczne jest wcześniej podejść do tego problemu. Jedyny sposób można uzyskać jakość dom dyni. Hack będą Ci ostatni bardzo długo.

obozowicz

Zobacz Przedstawione zdjęcie. Mieszkaniem tej dyni wykonane przy użyciu squasha. Powinny one być również wytwarzane i suszone. Oczywiście, jeśli projekt ma stanąć tylko przez kilka tygodni, nie ma potrzeby, aby gotować warzywa nużące.

Okna i drzwi są cięte nożem. Przed rozpoczęciem pracy z ostrymi przedmiotami, stosuje się ogólny zarys przyszłych okien. Na drzwiach uchwyt stosowany goździkowy. Każda rodzina w przyprawami mieć torbę z tych przypraw. Koła są zamontowane po obu stronach, można użyć drewniane szpikulce. Najtrudniejszym – jest wybór przegrzebki o tym samym rozmiarze. Jedynym sposobem będą wyglądały harmonijnie w ogólnej kompozycji.

Wytnij niezwykłe zamki

Dom z dyni może być absolutnie nikomu. Nie ma idealnego domu lub struktury. To wszystko zależy od twojej wyobraźni nieograniczone. Wyobraź sobie dyni zamek i bezpiecznie dostać się do pracy. Niekoniecznie do budowy okien i drzwi. można po prostu wyciąć żądany domu (jego boku) po jednej stronie warzyw.

Można na przykład wyciąć wspaniały kabinę. Oczywiście, aby stworzyć takie dzieło, trzeba mieć cierpliwość. Przed rozpoczęciem rysowania szorstki szkic. Centrum warzyw trzeba umieścić świecę. Jak tylko zmierzch zstąpił na ziemię bezpiecznie zapalić knot i cieszyć się niezwykłą grę światła.

Sweet home dla gnome

Takie rzemiosło można zrobić z całą rodziną. Niech każdy stworzyć swoje arcydzieło, zorganizować konkurs i ustawić na parapecie jego tykvochki.

Jeśli pracujesz w przedszkolu, następnie można użyć tego pojęcia do podjęcia dzieci. Na przykład, stworzyć dom z bajki „Chipollino” – Pumpkin House. Przedszkole – to doskonałe miejsce do pracy, ale trzeba wnieść warzyw, już z otworami. Daj każdemu dziecku pusty pomarańczowy i przejść do zbiorowej kreatywności. Oczywiście w książce dyni dom został zbudowany z cegły, ale można wymyślać i tworzyć ją z tym niezwykłym materiałem roślinnym.

Dzieci będą musiały wydać szereg elementów dekoracyjnych. Do tego doskonale nadaje się jasne markery, kolor lub papierze samoprzylepnym, kawałki tkaniny i kolorowe paciorki zrobić. Z ich pomocą, preforma stać arcydzieła. Takie rzemiosło ozdobienia każdego domu.

Jako elementów dekoracyjnych z wykorzystaniem stożków i mech. Materiały te powinny być przygotowane wcześniej. Spacer z oddziałach na terenie parku i wysuszyć dary natury. Jeśli środek roślinny świeca ustawiona, okna będzie światło widzialne. Jak w domu mieszkają słodkie gnomów. Nawiasem mówiąc, można stosować konkretne dane, aby stworzyć kompletny skład.

Podkładki dom

Krasnale – to z pewnością piękne stworzenie. Ale dom z dyni może być dla myszy. Do dekoracji stołu lub parapet ze składu, konieczne jest, aby otwory na okna i drzwi. Jak drzwi bramy stosowane gałązek. Wystarczy związać parę gałązek odpowiedniego rozmiaru. W oknie, improwizowana bary. Klocki można kupić w sklepie z zabawkami lub stworzyć własną. Druga opcja jest mile widziany, tak jak w tym przypadku, twoi mieszkańcy będą różnić się oryginalność.

Produkt może być ozdobione zasłony i kroków. Twórcza wyobraźnia i pomarańczowe warzywa przekształcić w prawdziwe arcydzieła, które można ozdobić wnętrze.

Inne domy warzyw

Dynia dom własnymi rękami można przeprowadzić z użyciem filcu. Wystarczy wyciąć części potrzebne i trzymać się skórki. Będzie tylko trzeba wykonać otwory, okna symulacji. W pobliżu każdej rośliny okna bohatera. Hack natychmiast stają się żywsze. Użyj wielobarwne tkaniny hack było jasne i soczyste.

Najprostszym rozwiązaniem jest użycie farb akrylowych. Wystarczy narysować swój dom na dyni. Będzie również ekscentryczny wygląd i niepowtarzalny. W tym przykładzie wykonania stosuje się tylko tusz czarny. Ale jednak, siekać wygląda interesująco i atmosferyczne. Właśnie eksperymentowanie, masz ciekawe domy pomarańczowe z najczęstszych dyni.