386 Shares 1439 views

Audi A3 rok 2012. Przegląd

Model Audi A3 można naprawdę przypisać długowieczności rynku samochodów ciężarowych na świecie. Szesnaście lat historii istnienia tej linii pozwoliło zobaczyć kibicom światowego lidera niemieckiej branży motoryzacyjnej trzy pokolenia Audi A 3. Każdy z modeli był z pewnością jednym z trzech największych liderów sprzedaży premium, Klasa.

Nowy, rok 2013, rok modelowy odznacza się wyglądem Audi A3 8V. Ten samochód został pokazany na Salonie Samochodowym w Genewie w marcu 2012 roku. Samochód w odpowiedni sposób kontynuował wszystkie tradycje swoich poprzedników, demonstrując jednocześnie nowości nowoczesnych technologii.

Wyraźną zaletą składu niemieckiej Audi A3, oprócz jego atrakcyjnego wzornictwa, doskonałego montażu, konfiguracji i doskonałych cech technicznych, zawsze uważano za dużą różnorodność modyfikacji. Podczas istnienia serii, na świecie pojawiły się również tradycyjne hatchbokty z trzema lub pięcioma drzwiami, sedany i kabriolety.

Dwa poprzednie modele rywalizowały z Golfem Volkswagen. Został on uaktualniony do szóstego pokolenia i miał najlepszy projekt po liftingu. W tym względzie nowy model Audi A3 był po prostu konieczny. Niemiecki koncern postanowił uzasadnić nadzieje swoich fanów, uwalniając na rynek trzecie pokolenie linii.

Audi A3 2012 pojawił się przed nabywcami w postaci kompaktowego, eleganckiego, sportowego i jednocześnie wyrafinowanego samochodu. Na początku produkcji wyróżniono trzy-i pięciodrzwiowe hatchbaki. W przyszłości planowane jest dostarczenie samochodów dostawczych i kabrioletów z przenośnika. Wygląd Audi A3 w 2012 roku charakteryzuje się atrakcyjnym wyglądem. Kratka chłodnicy ma nieco ukośne naroża. Do niej jak najbliżej reflektorów przednich. Idą też na skrzydła. Wszystko to powoduje pojawienie się płynnego przejścia linii. To rozwiązanie projektowe jest innowacyjne w seriach Audi A3. Ponadto, w nowym modelu na zderzaku były paski LED, aw wersji rozszerzonego wyposażenia włączono światła wielofunkcyjne xenon. Audi A3 2012 rok z tyłu wygląda tak samo stylowo. Projekt latarni zmienił się. Stały się płaskie i szerokie, a ich kształt nieco skręca się w środek.

Na platformie pojazdu pojawiły się rewolucyjne zmiany. Audi A3 2012 opiera się na MQB. Jest to najnowsza platforma, która ma poprzeczny układ silnika. Zakłada się, że będzie on dalej stanowić podstawę niemieckich producentów samochodów w produkcji samochodów. Model Audi A3 jest wykonany w najnowszej wersji. Okap, skrzydła i wykończenie wnętrza wykonane są z włókna węglowego i stopów aluminium. Pozostałe części ciała wykonane są ze stali, która została formowana na gorąco.

Wnętrze najnowszego Audi A3 jest wyposażone w najnowsze urządzenia elektroniczne. Oto:

– system do śledzenia stanu kierowcy;

– Parktronic;

– interfejs MMI, wyposażony w ekran 3D;

– system ostrzegający o przecięciu linii oznakowania;

– Sterowanie statkiem.

Nowy model Audi A3 może być wyposażony w silniki benzynowe lub diesla, które wyposażone są w systemy wtrysku bezpośredniego, kontrolę temperatury i turbodoładowanie. Jednocześnie zużycie paliwa zmniejsza się o dwanaście procent. Model Audi A3, którego cena zaczyna się od dziewięciuset tysięcy rubli, będzie nadal rozszerzać swoją linię, coraz bardziej zyskać serca fanów niemieckiego przemysłu motoryzacyjnego.