91 Shares 8340 views

Czy kiedykolwiek kojące dla matek karmiących

Narodziny dziecka – to szczególne wydarzenie w życiu każdej kobiety, ale w tym momencie młody doświadczenia matka nie tylko radość, ale także silnego stresu. Po dziewięciu miesiącach, gdy jest oczekiwanie na pojawienie się ich dzieckiem, ona doświadcza tego, czy to jest dobrze rozwinięta, jak mijają pokolenia, wszystko będzie w porządku z dzieckiem. I po urodzeniu nieprzespanych nocach i martwić o dostępności sił mama mleko matki nie jest dodawany. Kobieta przeżywa załamanie nerwowe, co często okazuje się depresji poporodowej. Pomoże to uniknąć środek uspokajający dla matek karmiących piersią.

Należy po prostu udać się do drogerii?

Przed uciekania się do leków, należy spróbować użyć metody non-lek. Dobrym sposobem, aby złagodzić zmęczenie i stres – relaksująca kąpiel z dodatkiem ziół. Niech rodzina i przyjaciele ludu odbędzie trud karmiącej matki mógł poświęcić więcej czasu dla siebie i Twojego dziecka, ponieważ czasami nawet pięć minut z filiżanką herbaty, aby pomóc opamięta. Jeśli dziecko wyrosło i może obsługiwać kilka godzin bez matki, można zostawić go z kimś z rodziny i nadszedł czas, aby robić swoje: iść na zakupy lub spotkanie z przyjaciółmi. Nie jest konieczne, aby załadować się ze sprawami domu, mogą poczekać. lepiej spać nocy dobrze z dzieckiem, obejrzeć swój ulubiony film, poczytać książkę, usiąść przy komputerze – zaangażowany w to, co lubisz najbardziej. Spacery na świeżym powietrzu z dzieckiem – jest to również dobry „kojący” dla matek karmiących.

anty-lęk leki

– silne leki uspokajające (w porównaniu do prostych sposobów relaks). A jeśli kobieta zdecydowała się rozpocząć biorąc je, to musi być ostrożny przy wyborze tych leków, ponieważ mogą one zaszkodzić dziecku, a nawet sama. W związku z tym, należy najpierw zasięgnąć porady specjalisty, który udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek. Są najbezpieczniejszymi uspokajających herbat, które są dokonywane na podstawie różnych preparatów ziołowych. Ale jako część większości z nich jest mięta pieprzowa, co wpływa na zmniejszenie laktacji, więc w okresie karmienia piersią należy być bardzo ostrożnym przy wyborze tej herbaty. Może ona również pomóc uspokoić nerwy wszystkie znane waleriany, ale powinno to być tabletki, a nie nalewka alkohol. Można oczywiście użyć bardziej nowoczesny środek uspokajający dla matek karmiących piersią, na przykład, „Persowie” lub „Novopassit”, który pozbyć zastoju. Ale przed podjęciem tych leków, należy skonsultować się z lekarzem i przeczytać instrukcję leku, ponieważ może to mieć przeciwwskazań i skutków ubocznych.

Nie trzeba płakać – całe życie do przodu!

Bez względu na to, jak ciężko trzeba pamiętać, że wszystkie złe prędzej czy później. Ahead będzie jeszcze trudne, ale ekscytujące i wspaniały sposób – macierzyństwo. Oczywiście, ignorować zaburzenia neurologiczne nie może, ponieważ mogą one przekształcić się w dłuższym depresji, a zatem nie jest uspokajający dla matek karmiących piersią. Musimy pamiętać, że wszystkie doświadczenia emocjonalne wpływa na dziecko, które jest o wiele trudniejsze, ponieważ dopiero zaczyna poznawać świat. Teraz dziecko potrzebuje wsparcia bliskiej i drogiej mu osoby – matki. Dziecka uśmiech byłby najlepszym lekarstwem na wszystkie bolączki!