731 Shares 8996 views

Boromentolovaya maść: instrukcje opinii stosowanie leków

Lek o nazwie handlowej „maść boromentolovaya” feedback od konsumentów ma tylko pozytywne. Pacjenci zgłaszają dostępności leku i jego atrakcyjnej cenie. Pomimo tego, narzędzie skutecznie leczy wiele problemów. W tym artykule dowiesz się, co maść boromentolovaya. Instrukcje użytkowania zostanie przedstawiony uwagę.

Opis preparatu

Boromentol – do nosa maść do użytku zewnętrznego. Że zawiera mentol, kwas borowy i wazelina. Leki dostępne w puszkach 15 i 25 gramów. Ponadto, w ostatnich latach można znaleźć ten produkt w probówce. Każdy pakiet ma nazwę handlową „boromentolovaya maść”.

Cena leku zależy od objętości opakowania. Ponadto ważną rolę odgrywa w regionie, w którym mieszkasz. Średni koszt leków jest w zakresie od 50 rubli. W porównaniu z podobnymi lekami opisane bardzo atrakcyjną cenę. Na tym samym raporcie, jak i konsumentów.

Wskazania do stosowania

Z powiedział, że instrukcja maść przygotowanie boromentolovaya? Podobnie jak w przypadku jakichkolwiek adnotacji, tutaj można znaleźć wskazania do stosowania. Że zwrócił uwagę na lekarza w powołaniu narkotyk.

Boromentolovaya maść jest stosowany w różnych urazów i stłuczeń. To dobrze radzi sobie z chorobą newralgiczny, ale ma większy efekt terapeutyczny, rozproszenia. Lek może być podawany na przeziębienie, zapalenie błony śluzowej nosa, zapalenia zatok obocznych nosa, zapalenie zatok, adenoiditis i tak dalej.

Ograniczenia i skutki uboczne

Co należy zwrócić uwagę przy korzystaniu z tej kompozycji jako boromentolovaya maści? Instrukcje użytkowania informuje, że lek ma przeciwwskazań. Wśród nich można wymienić nadwrażliwość na składniki leku. Ponadto, lek nie powinien być stosowany w okresie ciąży i laktacji. Dzieci poniżej 12 lat stosowania kremowy przeciwwskazane. Jedynymi wyjątkami są odpowiednie porady lekarza.

Instrukcje do leku jest praktycznie nie wymienione skutki uboczne. Producent twierdzi, że zwykle nie występują. Należy jednak wiedzieć, że opisane leki rzadko może powodować alergie. Kiedy to nastąpi, należy skonsultować się z lekarzem, aby dostosować leczenie.

Boromentolovaya maść: instrukcje stosowania kompozycji

W zależności od wskazań i wieku pacjenta, jest przypisany do pojedynczej dawki i schematu stosowania kompozycji. Dlatego przed użyciem leku wymaganą do lekarza i uzyskać poradę.

Nerwobóle, siniaki, a dla celów składzie ulgi ból jest stosowane bezpośrednio do uszkodzonego obszaru. Nie jest konieczne, aby pokryć maści otwarte rany krwawienie. To może prowadzić do nieoczekiwanych reakcji. Substancja jest przypisany do 2- lub 3-dzień w dawce pojedynczej aplikacji.

W nieżyt nosa, zapalenie zatok i zapalenie zatok lek jest objęty błoną śluzową. Maść do nosa w tym przypadku jest stosowany dwa razy dziennie – rano i wieczorem. Korzystnie stosuje się do równomiernego rozkładu składu jałowych wymazów.

Jeśli masz alergię lub podrażnienia skóry, któremu towarzyszy świąd, lek jest stosowany do niepokojące obszaru ciała. Nie ma potrzeby, aby zastosować grubą warstwę. Wystarczy smarować lek i czekać aż do całkowitego wchłonięcia.

Co ludzie mówią o tym leku?

Lekarze twierdzą, że boromentolovaya maść jest używany przez dłuższy czas. W ostatnich latach stało się większe obawy tradycyjnej medycyny. Wszystko ze względu na jego skład. Większość pacjentów dobrze toleruje lek. Często lek jest stosowany w praktyce ENT. Maść pomaga migdałki, które często występują u dzieci poniżej 12 lat. W tym przypadku, lek powinien być podawany przez lekarza w ramach odrębnego programu, ponieważ nauka nie należy stosować leku u dzieci w tym wieku.

Konsumenci twierdzą, że po zastosowaniu maści było lekkie pieczenie. Jednak nie jest to powód, aby anulować kompozycję. Lek ma przyjemny miętowy smak, który doskonale ułatwia oddychanie. Przy stosowaniu kompozycji na skórę rozgrzewa leki, dezynfekuje. Konsumenci zawsze powiedzieć rozsądnych cen leków.

wniosek

Nauczyłeś się o maści boromentolovoy. Można je nabyć w praktycznie każdej sieci aptek. Jednakże, ze względu na pojawienie się w ostatnich latach bardziej popularne i drogie odpowiedników konsumenci i eksperci zapomnieli o tym skutecznym narzędziem. Należy zwrócić się do lekarza o tym, czy można użyć tego preparatu. Dopiero wtedy przystąpić do korekty. Dobre zdrowie i ładny dobre samopoczucie!