764 Shares 1685 views

"Artezin" środki. Instrukcje użytkowania oraz opis

Lek „Artezin” – leku, który jest przeznaczony do nadciśnienia (w połączeniu z innymi lekami przeciwnadciśnieniowymi: beta-blokery, diuretyki tiazydowe, inhibitory ACE). Oznacza to zalecane w łagodnym przerostem gruczołu krokowego (w pod normalnym ciśnieniem, ale również na podwyższonym).


"Artezin" lek. Instrukcje użytkowania. właściwości farmakologiczne

W kontekście pojedynczej dawki spadku ciśnienia obserwuje się w ciągu dwóch do sześciu godzin. Terapeutyczne działanie trwa dzień. Składnik aktywny – mesylan doksazosyny. Lek ten pozwala zmniejszyć napięcie mięśni naczyń, przy czym odporność na naczynia (obwodowe) zmniejsza się. Gdy środki odbierające pacjentów z normalnym ciśnieniem krwi nie jest znany z obniżenia. obserwuje się długotrwałe stosowanie zmniejszenia efektu hipotensyjnego.

"Artezin" środki. Instrukcje użytkowania

Lekarze przepisujący lek pojedyncza dawka doustna (rano lub wieczorem), niezależnie od posiłku. Na tle nadciśnienie narkotyków „Artezin” Instrukcja w sprawie stosowania zaleca stosowanie w dawce 1 mg wieczorem. W momencie odbierania powinien być w pozycji leżącej na sześć do ośmiu godzin. Jest tak, ponieważ prawdopodobieństwo, że „pierwszej reakcji na dawkę”, zwłaszcza wtedy, gdy poprzedzająca leczenie lekiem moczopędnym. W przypadku niewystarczającej skuteczności leczenia po jednej, dwóch tygodni, dawkę można zwiększyć za pomocą dwóch miligramów. W większości przypadków wynik jest zauważyć podczas odbierania 8 mg dziennie. Maksymalna ilość środka dziennie – 16 mg. Oznacza „Artezin” (Odpowiedzi ekspertów to potwierdzić) powinno trwać długo. Po stabilizacji, dawka jest zwykle obniżana do 2-4 mg. Na tle przerostu prostaty, wczesne leczenie jest przypisany do 1 mg. Odbiór w takiej dawce, aby zminimalizować ryzyko omdlenia lub hipotonii. Lek zaleca się, aby zostać podjęte przez długi okres. Dokładny czas trwania leczenia ustala lekarz osobiście.

"Artezin" środki. Instrukcje użytkowania. Działania niepożądane

Zabieg istnieją przypadki niedociśnienia ortostatycznego, zwłaszcza w początkowej fazie leczenia. Niektórzy pacjenci mają obrzęk obwodowy, omdlenia, senność, zawroty głowy, zapalenie błony śluzowej nosa. Niekorzystne skutki otrzymujące środki „Artezin” aplikacji użytkownika, to złe samopoczucie, nudności, bóle głowy, osłabienie. Rzadko obserwowane bezsenność, zapalenie wątroby, palpitacje uczucie suchości w ustach, drżenia, bóle mięśniowe, bóle mięśni, ginekomastii. Lek może powodować nietrzymanie moczu, alergie, przyrost masy ciała, uderzenia gorąca. Na podstawie leczenia, które może rozwijać się kaszel, duszność, szumy uszne mogą wystąpić zaburzenia widzenia, skurcz oskrzeli, niestrawność, parestezje, drażliwość.

"Artezin" środki. Instrukcje użytkowania. Przeciwwskazania

Nie przepisze leku do osiemnastu lat w przypadku nadwrażliwości. Celowości powoływania podczas ciąży, laktacji jest ustanowiony przez lekarza.