243 Shares 9761 views

Gdzie gorąco w październiku: najlepsze miejsce na relaks

Reszta na jesieni będzie niezapomnianym przeżyciem, jeśli się na wycieczkę do ciepłych krajów. Październik – jeden z najbardziej udanych miesięcy w roku. Jeśli planujesz nadszedł czas, aby odpocząć, dobrze byłoby wiedzieć, gdzie jest gorąco w październiku. W tym okresie nie jest już z wyczerpania ciepło latem, a noce są chłodniejsze.

Jeśli nie wybrali, gdzie iść i szukać pięknych miejsc, gdzie gorące w październiku, uwaga nie jest następujących krajach:

  • UAE będzie proszę podgrzać do +35? C Plaża sezon trwa i zadowoli fanów gorącego słońca i ciepłego morza aż do świąt noworocznych.
  • Egipt może doradzić każdemu kto szuka miejsca do odpoczynku, gdzie jest gorąco w październiku. To właśnie w tym miesiącu mija „aksamitny” sezon tutaj. Woda i powietrze ogrzewa się do 29 stopni, z nocy i ciepły +24 … + 25 Celsjusza.
  • Miłośnicy egzotycznych można bezpiecznie przejść w październiku w Tajlandii. Jest ciepło przez cały rok, a sezon krótkich deszczów zostały zakończone. Dlatego większość turyści wybierający na wakacje w Tajlandii wolą pozostawić w środku jesieni. Sea miłe i wygodne temperatura powietrza.
  • Podróż do Europy, można również zaplanować, jeśli szukasz kraju, gdzie gorąco w październiku. Hiszpania, Włochy i Chorwacja i Czarnogóra spotka zwiedzającym słoneczne plaże, które można bezpiecznie opalać się i pływać tutaj byłoby problematyczne. Niemniej jednak, to na jesieni, można uzyskać niezapomniane wycieczki. Po tym wszystkim, temperatura w ciągu dnia utrzymuje się na poziomie około + 23 … + 25 stopni, a woda morska jest już cool – do 19 ° C?
  • Indie, Indonezja, Tunezja, Maroko i Chiny. Szukasz kraju, gdzie gorąco pod koniec października? We wszystkich tych krajach, można opalać się i pływać w morzu przez cały miesiącach jesiennych. Ciepło tu pada tylko w nocy, w ciągu dnia temperatura wzrośnie często również do +30? C Widokowe, pomniki przyrody i architektoniczne, wakacje na plaży – to wszystko jest o wiele ładniejszy, gdy nie jest palącym słońcu i ciepło w ciągu dnia.
  • Tropikalne wyspy na równiku jest warte odwiedzenia o każdej porze roku. Seszele, Wyspy Kanaryjskie, Karaiby – to raje planety, gdzie gorąco w październiku i listopadzie. Nie ciemnieją nawet wakacje tropikalne deszcze, które są zazwyczaj krótkotrwałe. Trudno znaleźć bardziej malownicze plaże i łagodne fale oceanu. Szczególnie miłośnicy nurkowania rekreacyjne. Woda podgrzewana do 29? C i przejrzystości głębokości do 30 metrów.
  • Morza Śródziemnego. Najpopularniejsze kurorty w Turcji, Grecji i Hiszpanii, bardziej zachwyci Cię swoim delikatnym słońcu października, czyste niebo i wspaniałych plaż. I października – jest to czas na tych, którzy chcą odpocząć w powietrzu o temperaturze 25 ° i kąpiel w ciepłej wodzie. Na pytanie, gdzie jest gorąco w październiku i listopadzie w Turcji, konieczne jest, aby odpowiedzieć na to pytanie nie jest na wybrzeżu. Kemer, Marmaris i Bodrum zakończyć sezon pod koniec września, bo nie ma już wystarczająco cool. Ale Alanya, Side i Belek czeka na turystów aż do połowy listopada, ponieważ są one znacznie dalej na południe i słoneczne ośrodki nadal zachwycają nas aż do późnej jesieni. Złapać latem w październiku, jest to możliwe i na Cyprze, ale musimy pamiętać, chłodne noce w tym czasie.