353 Shares 9291 views

Gdzie jechać w zimie, lub gdzie w ciepłe noworocznym?

Wielu ludzi po prostu nie tolerują mroźna zima, która przynosi im nieznośną nudę zamiast wypoczynkowego uczucie. Dlatego też, natychmiast staje się istotne pytanie, gdzie na ciepło noworocznym. Jest o wiele ładniejszy, aby uczcić to święto na plaży, w otoczeniu przyjaciół i niezwykłej roślinności żywe niż w cichym mieszkaniu, kiedy zamieć szalejącej za oknem.


Nowy Rok w Tajlandii

Być może jednym z najbardziej popularnych miejsc dla turystów z krajów WNP jest Tajlandia. To jest niesamowite egzotyczny kraj, który przyciąga każdego ze swych niezwykłych tradycji i mnóstwo zabawy. Wszelkie święta tutaj – to jest nie do opisania radość, że to na pewno zapamięta na całe życie. Kiedy w Tajlandii na sylwestra nie ma śniegu, Santa Claus i uroczysty drzewo będzie mieć dokładnie. Jako zasady, oraz doskonałą obsługę. Odwiedzenie dowolne miasto w tym kraju, będzie w stanie zrozumieć dokładnie, gdzie ciepło Nowy Rok i atmosferę bezmyślnej zabawy. Szalone święta wakacje, jasne światła i ciepłe morze z imprezy na plaży – to nie wszystko, co czeka na turystów.

Safari Nowy Rok

Jest to specjalna oferta dla fanów sportów ekstremalnych – to Nowy Rok w Kenii. Safari lub zwiedzanie parków narodowych, mnóstwo rozrywki i morze pozytywnych emocji – tutaj można wybrać się na nowe doświadczenia, będziesz miał okazję zobaczyć nietkniętą przyrodę, i poczuć trochę jej częścią. Piękne czyste plaże z białym piaskiem i ciepłą oceanie – to jest miejsce, gdzie na ciepło noworocznym. Ponadto, styczeń jest uważane za idealne miejsce do odwiedzenia parków narodowych, a także rezerwy afrykańskich. I jest to świetna okazja, aby obejrzeć polowanie lwa lub tygrysa, oglądać nawyki nosorożca, słonia lub bawołu.

Wielu turystów spadła w Lake Nakuru, gdzie można obejrzeć największą populację różowych flamingów. Ale te ptaki nie są jedyną atrakcją tego miejsca, bo tu wciąż żyją czarne i białe nosorożce, gepardy, lwy, żyrafy i wiele innych przedstawicieli niesamowitej przyrody.

Prawdziwym odkryciem dla turystów będzie balonem safari. Co może być lepszego niż świętować Nowy Rok w powietrzu, oglądając pierwszy świt?

Nowy Rok na plażach Kenii

Plaże w Afryce – jest to miejsce, gdzie ciepło na Nowy Rok. Stopniowo, ośrodek ten staje się coraz bardziej znana turystom nie tylko z Europy, ale także z krajów WNP. Wilderness, parki narodowe i oblodzonych zboczach wulkanów, dzikie imprezy na plaży – nie będzie się nudził podczas pobytu nie sprawdzać. W każdym razie, Afryka jest uważany za wyjątkowy i dość ciekawy kraj, więc dostaniesz od reszty wiele pozytywnych emocji i wspomnień. Morze jest bogate w rzadkie gatunki ryb rafowych, a także rekiny i płaszczki. Tutaj można ponurkować z przeszkolonego instruktora i odkryj podwodny świat bliżej. Doświadczeni nurkowie będą mogli wybrać się na niezapomnianą podróż na Seszele lub do Mozambiku.

Kuba – to jest miejsce, gdzie ciepło na Nowy Rok

To było na Kubie można zobaczyć nie tylko Nowy Rok, Boże Narodzenie, ale także bez problemów. To nie ma znaczenia, jaką religię praktykujesz – katolicyzm czy prawosławie – miejsce, aby świętować wszyscy z Was znajdzie taki sam i całkiem przyzwoite. Duch Świąt poczujesz wszędzie w tym samym czasie masz możliwość odwiedzenia różnych katolicki, protestanckich i prawosławnych kościołów i synagogi. Kuba – jest to miejsce, gdzie na ciepło Noworocznym i zachować ducha wakacje, można odwiedzić statuę Chrystusa Hawany wysokości około 18 metrów.