116 Shares 9196 views

Pluszaki własnymi rękami: emocjonalnie korzystne, niezawodne środowiska.

Zabawka – nieodłączną częścią dzieciństwa. To pozwala dziecku odkrywać świat, aby nieść na swoich emocji, aby trenować w rozwoju ról społecznych. Mama tworzy zabawki dla dzieci własnymi rękami i umieszcza je w miłości matki. Ta zabawka jest droga będzie zawsze w pamięci dziecka. Ponadto te zabawki będą przyjazne dla środowiska.


Przy odrobinie wyobraźni, można zrobić ciekawe miękkich zabawek własnymi rękami. Służy do produkcji zabawek stare rzeczy, resztki tkanin, nici, przędzy. Stare rzeczy do kolumny przed użyciem, przemywa, suszy, prasować. resztki przędzy tyłu nad parą. Do odpowiednich miękkich zabawki dla cienkiej tkaniny i futro.

Jak zrobić zabawkę z rękami w tkaninie?

Plany do wytwarzania płaskich figurach składa się z pojedynczego kawałka materiału, na którym przedstawiono cały postać całkowicie. Tkanina składa się na pół skierowana do wewnątrz, aby Styk papier wzór cięte dodatek szew nie mniej niż dwóch centymetrów. Otrzymała dwie części zabawki. Teraz wycięte z pianki poliestrowej lub innego równie szczegółowo, ale bez uprawnień. Szyć dwóch części tkaniny (były złożone na zewnątrz), zapas nezashitoy części zabawek, dzięki której będzie ona wygodnie zawierać wypełnienie. Zdejmowanie przedniej części zabawki, pakowane dopełnienie poliester, wyprostuj, aby zaszyć ukryty szew. Teraz możemy zrozumieć i ozdobić zabawkę z dodatkowymi szczegółami: Oczy – przyciski, anteny – Lesku. Do zabawki uśmiecha się, mogą być wykonywane przez dwóch szwów w kącikach ust do zbierania tkanki. Usta haftowane czerwony nici. Płaskie postacie zwierząt są małe, czas potrzebny do produkcji trochę.

Dokonywanie płaskie miękkie zabawki z rękami na kilka różnych sposobów, można dokonać zoo lub bajkę „Teremok”.

Bardziej skomplikowane dla wielkości produkcji są miękkie zabawki. Wzoru charakteryzuje się tym, że każda część zabawki wycięty oddzielnie (głowy, kończyn, tułowia), a następnie zszywane ze sobą. Najlepiej jest, aby przygotować się do wzorca z czasopisma, książki, można kupić zestaw do robótek. Kawałki tkanki nadają się jako wypełniacz, pianki, wypełnienia poliestru. Czasami używać wełny, ale nie pasuje alergiczne dziecko.

Pluszaki własnymi rękami, wykonane hak, również wyglądają interesująco. Głowica skojarzyć okręgu do średnicy, a następnie dzianiny kilka wierszy bez dodatków, zamknąć pętlę. Wprowadzić drugą tak szczegółowo. Łączyć dane polustolbikami. Udekorować głowy warkocze włosy, oczy, usta-pugovichkami-warkocz.

Podstawą będzie takie samo koło dla ciała, tylko na drutach bez dodatków potrzebują tyle wierszy, ile trzeba dla wysokości lalek. Po pętla zamknięta napełnić ciało syntetycznego wyściółka przyszyta krawędzi. Na tej samej zasadzie połączyć ramiona i nogi. Crochet lalka współpracownik jasne ubrania, pantofle, torebka.

Edukacyjne zabawki pluszowe własnymi rękami będzie dobrym pomocnikiem do treningu w domu dzieci.

-Gloves kukiełki dla teatru składa się z dwóch części: głowy i rękawiczki. Głowica może być utworzona na wzór wszelkich sypkich miękkich zabawek i szydełkowane. Rękawica jest wykonana od wielkości dłoni dziecka i jest strój jednoczęściowy z rękawami i szyi. Ramiona i szyi wstawić rurę kartonową do ustalenia kształtu. Szyć głowę do rękawicy.

Z tych zabawek uczyć dziecko grać w teatrze – starożytną sztukę edukacji. Przedstawiając lalkę, dziecko uczy się mówić publicznie, dobitnie mówi.

Można też uszyć miękkich kostek z literami lub zabawek-sznurowanie, które będą użyteczne dla rozwijających się zajęcia dla dzieci.