277 Shares 6774 views

Połowu sandacza w zimie

Wraz z nadejściem pierwszych przymrozków, gdy pole lodu na stawie staje się stabilne i trwałe, pochodzi fascynującą rozrywką – łowienie sandacza w zimie. Nie jest tak duże zainteresowanie w łapaniu wynik, jak wiele emocji, doświadczenia i szczęśliwe chwile sam jest polowanie na tej ryby, gdy poddaje się sprawdzeniu danych fizycznej rybaka wszystkie swoje umiejętności i wiedzy – głównych składników umiejętności rybackich. Połowu sandacza zimę ma jedną cechę – wymaga bardzo częste przejścia nad staw rybny znaleźć środek natłuszczający ościeżnicy.


Wybierz miejsce, gdzie połowy sandacza przynęty zima będzie skuteczna, trzeba pamiętać, a to wymaga wiedzy o tym, gdzie mogą żyć i utrzymać drapieżniki na zewnątrz. Najlepsze miejsca jego siedliska są uważane Edge – przejścia dno kanału w strefie brzegowej, okolica ławicy i dołów, zalanych wąwozów i korytach rzek, grzebienie z skalistym dnie, kamienne stosy, zaczepów, stare kobiety. Czasami okoń może wprowadzić płaskie dno z płytkiej głębi – od dwóch do trzech metrów. Aby znaleźć takie miejsce jeden nie jest łatwym zadaniem, ponieważ ryba ta nie podoba się skupić w jednym miejscu, a nie ma prawa tam w poszukiwaniu.

Udane rybacka sandacz w zimie może się zdarzyć tylko w spójną drużyny: gryząc ryby od rybaków ekstremalnych można w przybliżeniu określić stawów i to zmierza. W tym przypadku, zagłębienia mogą zaplątać się tylko jedną kopię i studzienki sąsiednie ryby nie da. Jeżeli zbiornik nie jest znana, to najlepiej jest słuchać rad profesjonalnych lokalnych rybaków. O określaniu, w jakim kierunku przepływa krawędź trzeba dziurkowanie w kierunku prostopadłym do niego, co cztery do pięciu metrów. Studzienki perforowane krawędzi do wykrywania krawędzi, a korzystnie ich etykietę przypadku śniegu. Nie należy zapominać, że w obszarze odchylenia, w dwóch sąsiadujących ze sobą zagłębień ma wielkie znaczenie w głębi różnicowego 50 centymetrów.

Przez całą zimę i polowanie przestrzeń zhirovki okoń często zmieniać. Zasadniczym punktem jest to, że ta ryba preferuje czystej, bieżącej wody, a po wystąpieniu w okresie wiosennym, gdy woda zaczyna wypełniać apatię sandacza i łowienie w okresie zimowym może doprowadzić do dobrego wyniku. Głębokość tych danych do drapieżnika ciągu 2,5 do 7 metrów. Szczęście może przynieść zimowego połowu okoni w pierwszych 10-15 dni po powstaniu lodu na stawie, a wczesną wiosną. Szczególnie aktywny wychodząc Peck żerdź rozmrażania po dłuższym zimno, gdy ustawiona temperatura jest zwiększana, to spadek ciśnienia na powierzchni lodu zaczyna wydzielać wody i wytrącenie w postaci śniegu zmieniono na skropić. Kiedy pogoda jest jasne, mroźny i stabilny, gryzienie okonia tam cały dzień, ale najlepszy czas jest wcześnie rano i wieczorem.

Ma to ogromne znaczenie dla postawy tego drapieżnika przynęty. Uważa się, że korzystne jest zima sandacz połowów na żywą przynętę, ale bardzo często ryby można złowić na łyżce prosto z umieszczonym zherlitsy, przynęty dla ryb, które nadal pozostają nienaruszone. Doświadczeni rybacy trolling czuć postrzegają ją jako coś żywego, a więc to, że rządzą sprowokować okoń ugryźć – silny, szybki i bez zwlekania. Przynęty Chwyć okoń powoduje różne doznania. Jeśli to było robione podczas darmowego przynęt Zanurz się w wodzie, a następnie gryzienie nie może czuć, ale kiedy dźwig na linii jest ociężałość. Jeśli rybak nie jest przestrzegany podcięć, zacznie rosnąć sandacza, jest prawdopodobne, że podejście do otworu, on razozhmet szczękę i pozostawić. Skubać małe rozmiary sandacz może czuć się jak słaby pchania dużą rybę, a wręcz przeciwnie, ze wszystkimi jego nieodłączną solidność atakuje przynętę cały jego ciężar.