246 Shares 7913 views

Maszyna amator CNC do użytku domowego

 


przedłużony

Ostatnio wśród rzemieślników staje się coraz bardziej popularne zastosowanie CNC (komputerowego sterowania numerycznego CNC), które mają być używane do celów domowych. Jak jest aktualny czas, prawie każdy ma komputer osobisty, komputera stacjonarnego lub laptopa, a można dodać tylko mechanikę vnesheyuyu wykonawczych, elektronika, sterowanie mechaniką komputera i oprogramowania, a wskutek DIY amatora dostaje maszynę, która może ramię realizację wysoce dokładne i czasochłonne rutynowej pracy w dziedzinie modelowania, elektronika, grafiki, itd. Tyle chcą być uzbrojony w taki stanochki.

Ale to dobrze, jeśli amatorów hobbystów ma duże doświadczenie w zakresie teorii i doświadczenia w produkcji elektroniki i mechaniki precyzyjnej i są w stanie obliczyć sobie, do projektowania i produkcji amatorskich maszynę do własnych celów. Ale nie każdy jest zadaniem na ramieniu. A nawet z dobrą wiedzę teoretyczną i umiejętności oraz doświadczenie w produkcji urządzeń elektronicznych, DIY przylegać mechaniki maszyn. Nie mając domowej tokarki i frezarki stanochkov metalu, to jest po prostu niemożliwe w domu, aby dokonać niezbędnych części mechanicznych maszyny. W celu wytworzenia tani amatorski stanochek, konieczne jest poszukiwanie uszkodzonych stare maszyny do pisania, drukarki, skanery itp że na podstawie ich mechaniki zbudować coś dla swoich własnych celów. Ale jako stanochki przepisów zebranych z „złom” nie posiada niezbędną sztywność, precyzja, a czasem przychodzi rozczarowanie i chavstvo litości dla czasu spędzonego i pracy.

Zakup tej samej marki elementów wyposażenia (łożyska liniowe, prowadnice, specjalne trzpienie, nakrętki itp jest bardzo drogie i nie każdy może sobie pozwolić.

Aby ułatwić tę armię fanów entuzjastów, opracowaliśmy prosty, dość dokładne (do celów rekreacyjnych) i niezawodnych konstrukcji maszyn. A najważniejsze jest stosunkowo tanie. Wszystkie elementy mechaniczne maszyn produkujemy we własnym sprzętem, a więc cena jest stosunkowo niska.

Http://cncmasz.h19.ru/ Na naszej stronie oferujemy mechanikę maszyn w różnych wersjach wykonania.

Może nabycie tylko kompletny zestaw wszystkich części mechanicznych maszyny do samodzielnego montażu, na który jest dołączony Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, oczywiście w języku rosyjskim. Na „leniwe” proponujemy gotowe zamontowane i ugruntowane maszyny z silników krokowych, z lub bez dowolny, do wyboru. I wreszcie na zdecydowany w pełni funkcjonalnych urządzeń 3-osiowych – mechanika z silnikami krokowymi, zasilacz, kabel interfejsu do podłączenia do komputera za pośrednictwem portu USB, elektronika sterująca do sterownika silników krokowych, wrzeciono do wiercenia, frezowania, graviroki i / lub głowicy laserowej do spalania , I dołączone do urządzenia, oczywiście, że dostarczone oprogramowanie. Wraz z niezbędną do przygotowania plików dla programów maszynowych. Więc to jest tylko zainstalirovat sterowniki, podłączyć urządzenie do amatorskiej sieci do komputera i można od razu rozpocząć pracę. Oczywiście po odwołaniu się do instrukcji.

Zainteresowani mogą nabyć oddzielne składniki – wrzeciona głowicy laserowej do spalania, kierowca moc głowicy laserowej.

My nie ukrywają ich rozwoju, więc chcąc z możliwością niezależnej produkcji mechaniki maszyn są czysto symboliczną cenę zakupu pełnej dokumentacji projektowej na mechanikę maszyny, wykonane w programie AutoCAD.

Na pierwszej stronie powyższej strony można zobaczyć możliwości naszych amatorskich maszyn i oglądać filmy na realizację różnych rodzajów pracy.

Podczas korzystania z wrzecionem jako narzędzie pracy mogą być wykonane:

 • Otwory wiertnicze (producenci płytek drukowanych);
 • Frezowania drewna, tworzywa sztucznego, płyty MDF i podobnych materiałów drugoh;
 • wycinek tnące złożone kształty części sklejki (np modelowania);
 • grawerowanie na wszystkich materiałów niemetalicznych i tym aluminium.
 • itd.

Kiedy jest stosowany jako narzędzie – piórem lub innym miejscu pisania można: zrobić rysunki, napisy na różnych materiałów i przedmiotów, papier, taśmy, płyty CD i DVD.

Kiedy jest stosowany jako głowicy narzędziowej z diody laserowej ewentualnie:

 • palenie zdjęć wydrukowanych okablowanie w amatorskiej produkcji obwodów drukowanych;
 • Spalanie zdjęcia, grafiki i etykiet w różnych materiałów (drewno, plexi i innych tworzyw sztucznych, skóry, itp.;
 • Cięcie liter, liczb i napisów reklamowych na samoprzylepnej folii Oracal na rodzaj materiałów mikroporowatych o 1-6 mm;
 • Spalanie drewna, sklejki, dzięki czemu zdjęcia spalanie zdjęć rodzinnych;
 • grawerowanie laserowe tabliczki w plastiku i metalu;
 • Cięcia materiału netolstym złożonych kształtów formy;
 • I tak dalej, że poprosi swoją wyobraźnię.

Dla zainteresowanych – zapraszamy do zadawania pytań lub e-mail bezpośrednio ze strony lub pisząc w książce gości, chętnie na nie odpowiedzieć.