661 Shares 9367 views

Kwiaty z papieru własnymi rękami

Kwiaty i róże w szczególności fascynuje nas swoim pięknem i wprowadzić inne oczy patrzą na świat. Przez takie piękno jest niemożliwy do przejścia. Ale można zrobić kwiaty z papieru z rąk, tak aby były one po prostu jak prawdziwe.

Jeśli rzemiosło używać papieru krepa, podobieństwo jest tak doskonały, że chce się zginać do kwiatu złapać subtelny zapach. Papierowe kwiaty własnymi rękami i robić dzieci i dorosłych. To jest bardzo ekscytujące doświadczenie absolutnie nie znosi pośpiechu, pomaga się zrelaksować i odprężyć.

Kwiaty z papieru z rąk może nawet początkującym. Najważniejsze – do przeprowadzenia wszystko powoli, delikatnie. Wykonane z duszą tych kolorów może być niezwykły i oryginalny prezent. Szczególnie piękny wygląd papieru róży.

Rose wykonane z papieru z rąk można wykonać na kilka sposobów. Bardzo piękne róże pochodzą z papieru falistego lub tkaniną. Ale jeśli pod ręką ani jedno, ani drugie nie jest, kwiaty papierowe z rąk można zrobić nawet z normalnej tkanki. Pracować nawet trzeba nożyczki i zszywacz. Serwetki, które nie są potrzebne do rozmieszczenia wyciąć koło lekko falistą krawędź, o średnicy sześciu lub siedmiu centymetrów. Kulechkom następnie złożyć i zamknąć je w środku zszywacz, mający zamocowanie drugiej. Teraz dolna część zginać i podkręcić.

Ukończony róża może być wklejony na tekturze, przyklej łodygi i liści – dostaniesz piękną kartę. A jeśli trzymać kilka z tych kolorów, masz całą masę. Te róże mogą ozdobić pudełko.

Aby działać lepiej wziąć kolor serwetek. Bardzo piękne kwiaty są otrzymywane z czerwonymi serwetkami. Malować białe serwetki na dowolny kolor nie jest tak proste, musimy pewne umiejętności. Jeśli farba koloru serwetek, a potem po prostu rozerwać lub stać się nierówna.

Można spróbować malować za pomocą ściereczki i gąbki marker: nałożyć farbę na gąbkę i przez promakivaniya szmatką barwnika tak, że gdy uzwojenie najbardziej intensywny kolor był ostry koniec kulechka i bliżej brzegu – była prawie biała, jakby się rozpuści. Po krótkiej praktyce kwiat obraz okaże się bardziej naturalne.

Te kwiaty papierowe z rąk nie jest trudne do zrobienia, a czas to zajmie trochę, ale są dobre tylko do przyklejania na płycie, nie są one umieszczone w wazonie, więc nie mają łodygi.

Róża z papieru z rąk na nodze odbywa się na różne sposoby. To najprostszy sposób. Weź dwustronny papier kolorowy, na przykład czerwonego i wyciąć z niego kwadrat o wymiarach 4 na 4 cm. Na placu trzeba narysować spiralę i wyciąć nożyczkami, począwszy od krawędzi do środka. Następnie trzeba złożyć kwiaty, zaczynając od zewnętrznej krawędzi i zmierza w kierunku wewnętrznej. Rose nie jest włączona zbyt szybko, powinno być utrzymywane mocno. Kilka gotowe róże trzeba dołączyć klejem do gałązka i umieścić w wazonie. Pobierz oryginalny bukiet.

Oto inny, łatwiejszy sposób , jak zrobić kwiaty z papieru z rękami na nogi. Różnica polega na tym, że trzeba toczyć prosty pasek papieru toaletowego lub serwetek długość 25 cm, składany wzdłuż.

Taśma jest nawinięta na drut lekko prisbarivaya i formowania płatków. Od zielonych cięcia papieru działkami, w kształcie litery X i pasuje na drucie. Z tych samych cięcia papieru podwójnych liści między nimi a przyklejony długi, wąski pasek, który zostanie owinięty trzon. Po wykonaniu kilku z tych kolorów, można uzyskać oryginalny bukiet.

Możesz być nawinięta takich róż na wykałaczki, a następnie dołączyć kilka kawałków na piłki tenisowej. Tego rodzaju zgrubienie może zostać dołączona do drutu. Kilka z tych kolorów może zrobić bukiet. Niezależnie od tego każdy wyprodukowany róża wykonana z duszą z ich ręce będą zawsze wywołać uśmiech i rozweselić.