517 Shares 6372 views

Dom wystrój, sztuka zdobienia drewniany dom

Rosja drewniany … Od zarania wieków budowane domy, chaty i całej farmy z drzewa. Dokonano tego w życiu człowieka, że był tam gdzie Randkowy położyć głowę, ale zima w cieple. I aby przetrwać, i zwierzę, aby dołączyć. A kamień był w obfitości i wystarczająco dużo gliny, ale zbudowane z drewna, ponieważ drewno – materiał ciepły, żywy, nieskończenie wdzięczny, chłodny latem w domu, ciepłe w zimie. I pojawił się w rozległych rosyjskich drewnianych całych miast, wsie tak wieś. I gdzie ludzie żyją, nie są budowane i kościoły, duże i małe kościoły z kaplic, parafie tak obecność.


Życie wymaga piękno. Dom jest drewniany dom, choć zbudowany w porządku, ale wygląda na prosty i bezpretensjonalny. Stal cieśla dekoracja wymyślać, tworzyć ozdoby, tablice z rzeźbionymi wzorami „ręcznik”, falban i pricheliny. Był tam dom wystrój. Narzędzie z architektem był tylko jeden topór, ale dłuto za pomocą dłuta. Ale polowanie Las niewoli, ponieważ byłoby pożądane, aby wyciąć coś pięknego, siekiera może być zaostrzone tak, że pierścień będzie, a rzeźba z niego wyjdzie dobrze, tak zawiły. Były prawdziwe mistrzów wykańczania i wystrój domu z nimi na drzewie, sztuki i rzemiosła, co dało rzeźbiarzy szerokie pole dla kreatywności. Początek konkursu, który lepiej do cięcia drewna, czystsze i szybsze.

To wszystko było w czasach starożytnych. Dziś snycerze, specjaliści w tej dziedzinie sztuki, jako wystrój domu, mają niezwykły zestaw narzędzi i trudne zadanie dla nich nie istnieje. Technologia porządku obróbki drewna artystyczny wahała się od prostego do płaszczyzn na gwint przelotowych o złożonej strukturze splotu ozdobnych. Sposób rzeźba „Tatyanka” jest niezbędna dla realizacji drzewa naturalnych sceny z liśćmi, trawą i kwiatami. Nić stosowany w barokowej ramie kościół ikonostas. I fasady domów mieszkalnych drewnianych ozdobione są szczelinowe desek, falban.

Każdy właściciel własnego domu jest zaniepokojony atrakcyjność elewacji swojego domu. Chciałbym być urządzony dom, aby zgodnie z zasadą wyłączności, unikalnymi rzeźbionymi wzorami. Największy stopień wyjątkowości stanowi tzw Gorodetskaya wystrój domu. W tej technice łączy wytłaczany „Tatyanka” z jego nieodłącznymi naturalnych scen, które znajdują odzwierciedlenie w Gorodets rzeźba w formie kwiatu dekoracyjnego. Roślinny bogaty napełniania Gorodets rzeźba jest najbardziej popularny w dekoracji fasad domów drewnianych.

Niektórzy artyści są również chętni do wykorzystania w swojej pracy z secesyjnymi ornamentami warrantów kamiennej architektury. Ich elegancja i praktyczność, jak również możliwość spełnienia zadania wykańczania domów drewnianych.

Obecnie w modzie drewniane rzeźba płaskorzeźba rozdziela się rzeźby tnące z litego drewna. Drukowany obraz jest częściowo zanurzony w powierzchni ściany lub panelu domu. Przestrzenny efekt percepcja wzrokowa oszałamiające. Technika ta pozwala na odtworzenie płaskorzeźby na każdy temat, chińskiej i japońskiej, afrykańskich i Ameryki Łacińskiej, wybór przedmiotów nie jest ograniczona. Rzeźbiarskie wypukłości może być połączone z innymi, jak nici koronki sztuki. Ponadto na wygląd zewnętrzny budynku nadaje dom przewozowy wystrój bez poprzez wgłębienie, przy czym elementy są połączone za pomocą kleju wodoodpornego.