777 Shares 6403 views

Połowy na wyważarce: Charakterystyka

Sztuczne przynęty, jak małe narybku i posiadające wielobarwne kolor, zwany równowagę. Haki przynęty konwencjonalnie się w ogonie i głowicy, a także górne i dolne – dwie pętle, jedną zaprojektowany, aby żyłki, a drugi, odpowiednio, do położenia drugiego trójnika.

Obowiązkowe część salda – stabilizator, który jest w ogonie, przez które zapewniają wiele jego grze. Wielkość przynęty waha się od dwóch do dziewięciu centymetrów.

Kilka rybacy wiedzą, łowienie na wahaczu w Rosji pochodzi z krajów skandynawskich. Dzisiaj, zdobyła wielką popularność wśród tych, którzy lubią zimę połowu ryb drapieżnych.

Zasada, na których połowy są prowadzone na równoważni, mogą być przesyłane za pomocą kilku słów na temat środka ciężkości tej żyłki przynęty jest montażowej. Podczas podnoszenia pręt w górę ze względu na swój oryginalny design przynęta zaczyna iść w prawo i w lewo. To jest powód jej imię, a idealne podczas połowów na drapieżnika.

Połowy na wyważarce nie zawsze jest besklevya panaceum, ale z „powolny” zalety nad rybami trolling oczywiste. I złapania ryby większe.

Z energicznym gryzienie, takich jak łowienie ryby na wahaczu ma swoje wady – wolniejsze tempo do połowów, który ze względu na pewne niedogodności, gdy usunięto z tee złapać zdobycz, więc jest zwykle zastąpiony przez wędkarzy przynęty trolling, tak aby nie tracić cennego czasu.

W tym artykule można znaleźć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób złapać na wyważarce.

Ten rodzaj rybołówstwa jest nieco inna niż połowów z przynętą. Klapa przynęty powinny być bardziej delikatnie utrzymując pewne naprężenie w żyłce, amplituda nie może być większa niż dwudziestu centymetrów. Okres pauza może być ledwo zauważalne pociągnąć drążek do końca, gdyż stymuluje przyczepność ryb drapieżnych.

Wahacz opada do dołu, a następnie lekko unosi parę centymetrów. Następnie powoli wrócić do dolnej części pręta. W tym przypadku równoważenia zaczyna płynąć z boku na bok, opisując osiem po drugim udarze. Dziesięć razy bawiące się na dole, a następnie można skrócić linia pół metra, a następnie trochę więcej, wzrok stopniowo coraz bliżej powierzchni.

Następnie stopniowo trzeba wydłużyć linię, wracając z powrotem do dolnej części wyważarki. Jest rzeczą oczywistą, że po ukąszeniu trzeba kontynuować, aby złapać na tej samej głębokości, kontynuując z „gry”, aby podnieść ryby wyżej.

Wyważarka może być stosowany we wszystkich warstwach wody na dowolnym kursie, prawdziwej głębi. Musimy jednak pamiętać, że na dnie czystych kamieni i piasku i płytkie powtórzenie nurkowych drapieżnych strajków górniczych może prowadzić do owczarni lub złamane haka.

Wędkowanie w zimie na wyważarce polega wędkę z kołowrotka. Linia powinna mieć średnicę 0,27 mm, a jego długość powinna wynosić do 25 metrów – cienka żyłka nie przestraszyć ryby w grze.

Zalety połowów na wyważarce, co następuje:

  1. Jeżeli ryba jest ustawiony na obiad, a potem tylko kilka kresek i zaczyna doskonałą połowów;
  2. Jeśli ukąszenie jest bardzo powolny, gra będzie drażnić ryby, ożywienia spożyciu przynęty;
  3. niewielki poślizg na wymaganej głębokości;
  4. duża rocker – duża przynęta.

Istnieje wiele rodzajów koczków, różniące kolor, wielkość, kształt i materiał, z którego są one gotowane.

Wśród rybaków panuje przekonanie, że równoważenie może złapać żadnej ryb drapieżnych, który znajduje się w świeżej wodzie, ale nadal głównymi celami dla połowu są szczupak i okoń. I ciekawe, że wahacz złapany największe wystąpienie tych ryb.

I wreszcie chcę powiedzieć, że jeśli została przygotowana rybaka walki ostrożnie, to nie zostanie on pozostawiony bez połowu.