127 Shares 5465 views

Jak wyhodować kryształ i dać dziecku dobry nastrój?

Rozwój dzieci – jest to poważne i często trudny proces. I to jest trudna sprawa, bardzo trudno jest utrzymać uwagę dziecka, aby przekonać go o konieczności uważnego słuchania i pochłaniają dużo informacji, że będzie się wydawać głupie. To z tego powodu, bez względu na to, ile dziecko jest stary byli z nim trzeba grać. I nawet w starszym wieku dzieci nie przestają kochać rozrywkę, więc proces uczenia się powinien być zabawny, powinna oczarować.


Eksperyment czy doświadczenie – to jest to, co dzieci chcą. Lubią wszystko przejść przez siebie, twórcy czuć, czuć, a nie wyższość rolę drugorzędną. Pozwalając same dzieci coś zrobić, możesz spodziewać się odpowiedzi, wyraźne pragnienie wiedzy.

Zgodnie z tym sposobem przyciągnięcia dzieci do nauki, można powiedzieć im o tym, jak rośnie kryształ na własną rękę, w domu. Musimy tylko pokazać im zdjęcia lub już uprawiane kryształ i będą świecić, a dom będzie gotować wodę na potrzeby eksperymentu.

Kryształy są uprawiane od soli, za to może użyć każdy w swoim rodzaju. Opisując ten proces, nie ma różnicy w sposobie wzrost kryształu siarczanu miedzi i chlorku sodu, ma inny kolor w przyszłości kryształu. Reszta procesie wzrostu kryształu nie zmienia się. Jej coś i opisać.

W celu wzrostu kryształu, należy najpierw przygotować mały kryształ ziarnka piasku i dołączyć go do wątku. Odbywa się to w celu dalszej kij soli kryształów, tworząc guzki i czyni cud natury bardziej każdego dnia. Po kryształu gwintu na jednym końcu i z gałązka – gotowy na drugim, możliwe jest, aby rozpocząć wytwarzanie roztworu.

Studiując jak rośnie kryształ soli, ważne jest, aby spotkać się z procesem przygotowania roztworu. W tym celu, normalną wodę dodaje się soli i mieszano aż do całkowitego rozpuszczenia. Kontynuuj, aby dodać sól, o ile nie jest już rozpuszczenia. Jak tylko sól zacznie osadzać się na dnie, umieść słoik na kuchence i ogrzać roztwór. Wraz ze wzrostem temperatury, utrwalone sól zaczyna się rozpuszczać. Podano dzieci, jak wzrost kryształu, możliwe jest, aby podkreślić fakt, że sól zaczyna rozpuszczać się w odpowiedniej temperaturze, która jest wyższa od temperatury pokojowej, w stężonym solanką.

Gdy cała sól rozpuszcza się w wodzie, jest niezbędne, aby przesunąć rozwiązania w miejscu, które nie jest czynniki zewnętrzne, to jest, gdy w przyszłości nie da się do drgań krystalicznej. Tak szybko, jak przyszła rozwiązanie kryształu znajduje się w odosobnionym miejscu, należy umieścić na wątku związany kryształu i pokryć całą pokrywę. W tym momencie wyjaśnić dziecku, jak rośnie kryształ, należy przypomnieć, po odparowaniu, który występuje jako bank solanką, i na całym świecie ze wszystkich zbiorników wodnych.

Jak wyhodować kryształ, stało się jasne. Pozostaje tylko czekać na krystalitów w pojawiają się pierwsze wzrosty. Nie wolno nam zapominać, że rozwiązanie musi być stale aktualizowana, aby umożliwić kryształy szybciej rosnąć. Najważniejsze jest to, że sól nie staje się mniejszy niż w roztworze.

Jeśli dziecko chce się rozwijać kryształ w innym kolorze, konieczne jest, aby powiedzieć mu, że sól nie zawsze jest jasne, w kolorze. Istnieją inne typy soli, na przykład siarczanu miedzi, w którym rozwijają się kryształy blue. Więc dziecko będzie w stanie stworzyć bardziej kompletny obraz świata i spróbować zobaczyć różnice w praktyce.

Rodzice nie powinni zapominać, że każde dziecko jest ciekawy, sporządzony na nowe i nieznane, po prostu stojąc otworzyć drzwi do rozległego świata i zrobić to jasne, kolorowe i ekscytujące. Jedynym sposobem dziecko chce się uczyć więcej i więcej, wykonując ekscytujące eksperymenty.

Co jest kora ludowego artysty?
131 shares 3724 views
710 shares 1345 views
Klocki dla celów innego obuwia
379 shares 2765 views