226 Shares 5094 views

Pike rybacka w zimie – działalność interesujący i hazard

Pike rybacka z lodu – lekcja interesujący i hazard. Pike jest wielkim wojownikiem i podczas wymiata, czując wielką wagę do przynęty, a ręce czułem się jak w przerwach ryb, to obejmowało euforię tego działania.


Pike rybacka w zimie Posiada trzy odrębne okresy.

W pervolede, gdy lód jest dopiero zaczynają być wprowadzane, szczupak złowiony w strefie przybrzeżnej, gdzie głębokość poniżej 20 do 30 cm i dużo roślinności. Pomimo faktu, że szczupaki nadal aktywnie szuka jedzenia, to jest dobry pomysł, złowionych na przynęty sztuczne. Szczególną uwagę w tym okresie należy zwrócić na przebranie i przestrzeganie ciszy. Szczupak jest bardzo wrażliwy na drgania i wstrząsów żadnego lodu. Dlatego też, ewentualnie po wierceniu studni pompą i nie powodować zbyt dużego hałasu i oświetla ten otwór. Można użyć tej metody: po wywierceniu otworów w lodzie nieuchronnie nalewa się wody i po pewnym czasie nieuchronnie zamrażać. Lód staje się nieprzezroczysta i przekształca się w doskonały sposób maskowania Fishermen`s szczupaki okiem. Pervolede często trzeba wiercić studnie do setek dziennie, nie mogą być pozostawione bez połowu. W tym czasie konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na sposób poruszania się na lodzie. Trzeba być bardzo ostrożnym.

Gluhozime różni się od innych okresach czasu ich trwania, trudności i strategii rybackiej. Pike idzie do głębszych, często koryazhistye miejscu. Musimy wywiercić wiele otworów w celu określenia ulgę dna, znaleźć stoki i głębokie krawędź. Pike rybacka w zimie w tym czasie staje się trudne, aby dowiedzieć się, gdy ryba znajdzie lepsze miejsce do polowania i karmienia. Jednym z tych miejsc są zaczepów, których jest wiele w naszych wodach. Podczas połowów w zakoryazhistyh miejscach niż kiedykolwiek wcześniej, będzie się przydać do walki off ciężki odczepić przynętę. W głębokiej potrzeby używać zwartych i ciężkie przynęty. Duże i ciężkie przynęty wahadłowe że Range – najbardziej odpowiednie dla tych miejsc przynęty. Oni szybko opadają na dno, a więc nie tracić cennego czasu.

Pike rybacka w zimie ostatni lodu najbardziej skuteczne u zbiegu kanałów i strumieni, gdzie dzieje się smażyć. W przeddzień tarła szczupaka zaczyna Jordania, więc pod koniec zimy, aby złapać to bardzo interesujące. Lód w tym okresie jest niejednorodny i kruche, ryzyko oddzielenia kry u wybrzeży. Warto dobrze ocenić sytuację przed wejściem na lodzie. Aby nie mieć kłopotów z inspekcji rybołówstwa, powinny uznać uprawnienie termin dla rybołówstwa. Rzeczywiście, w już od 1 marca niektórych regionach, wejdzie w życie zakaz połowu niektórych gatunków ryb.

Pike rybacka w zimie To wymaga starannego przygotowania. Udilnik powinny zawsze być trudne i rzadko wykorzystywane do nod vyvazhivaniya dużego szczupaka. Lesko potrzeba co najmniej 0,35 mm na średnicy, oraz pożądane jest zastosowanie żyłki mono. Jest to o wiele bardziej przyjemne i wygodne, aby nakarmić szczupaki do otworu.

tam wiele odmian przynęt na szczupaki. Jednym z najbardziej catchability przynętą jest żywa przynęta. Połowu szczupaków na żywca w zimie potwierdza to   rządzić. Aby to zrobić, należy dopasować różne rodzaje ryb: kleń, płoć, karp, węgorz lub kryzę. Pike ugryźć się zapyta, jakiego rodzaju powinna być zaznaczona.

W rzeczywistości, połów szczupaków z pól wyboru w zimie Jest to rodzaj połowów zherlitsy. Tackle zatem nieznacznie poprawiła: gryzienie sygnał daje czek. Przynęta jest taki zherlitsy żywe przynęty – ryb zazębienie występu lub skrzela związany wątku. To przyczynia się do dłuższego okresu aktywności takiej przynęty. Instalacja zherlitsy wymaga pewnego doświadczenia i umiejętności, ale z udanym umieszczeniu przekładni gwarantuje haczyk.