694 Shares 3579 views

Pike rybacka w zimie na zherlitsy

Co jest tak kochany przez tych rybaków połowu szczupaka w zimie na zherlitsy? Dlaczego to jest pożądane połów ryb dla nich? Odpowiedź jest tylko jedna: nie ma takiej możliwości kapania, która nie vodilas szczupaki, oraz radzenia sobie z jego połowu dostępny przez cały rok. Istnieje tak wiele różnych sposobów wytwarzania tej ryby, a najbardziej ekscytujące z nich – zima szczupak wędkarstwo zherlitsy. Do połowów zimowych na zherlitsy z sukcesem, konieczne jest, aby wziąć pod uwagę niektóre z cech tego rodzaju połowy. Przybyć do stawu musi być bardzo wcześnie w celu zrównoważenia narzędzi połowowych w celu wytworzenia świt rano, a miejsce z lepszej perspektywy na połów może wybrać bez zbytniego zamieszania.


Co do zasady, rybacy postawić dziesięć do dwudziestu zherlitsy nie więcej, ponieważ kiedy aktywność ryb może być zmęczony z prowadzeniem oi mnóstwo dziesięć sztuk, w przypadku jej braku, liczba zainstalowanych zherlitsy wielki wpływ na połów nie będzie. Pike rybacka w zimie na zherlitsy pewna trudność – w jej bardzo wczesnym tym biegu układ, należy wywiercić otwór śruby lodowe, przygotować zherlitsy, produkcji opakowań zhivtsov, a następnie wyposażona zherlitsy ustawiony w odpowiedniej pozycji. Zgodnie z projektem, zherlitsy dla rybołóstwa zimnego, istnieje kilka opcji, ale należy zauważyć, że zasada pracy od siebie nie różnią. Z silnym zherlitsy pragnienie może produkować własną rękę, ponieważ jej konstrukcja nie różni się bardzo skomplikowane.

Zima połowów na zherlitsy wymaga wniesienia wszystkie składniki rozwiązuje do perfekcji, a w szczególności, hak – to powinno być dobrze naostrzone. Ta akcja rzędu zmniejsza szczupaki gdy złożeń pompowania. Bardzo często, gdy pierwsze ugryzienia pojawiają się niemal natychmiast aktywne zachowanie ryb, a czasem nawet nie mają czasu, aby zorganizować koniec biegu. Udane szczupaków w zimie na zherlitsy w dużej mierze zależy od wyboru właściwego miejsca na biegu.

Jeśli połowu szczupaków w okresie zimowym odbywa się nad jeziorem, najlepszym miejscem jest obszar wody w pobliżu trzcin, lub trochę odległości od nich. Jeżeli zbiornik nie jest znana, wyrównanie zherlitsy najlepiej trzymać w pewnej odległości od siebie, a jak gryzienie wskaźnik w jednym miejscu stopniowo przenieść wszystko do niego. Wskazane jest, aby zawsze zwracać uwagę dobre łowiska, obok szczupaka rybackiej zima na zherlitsy przyniosła duży sukces. Wody rzek szczupaka można znaleźć w spokojnych basenów, jacuzzi młyn, w którym woda i cicha obecność pokarmu zaangażowanych zakaz drapieżne ryby (płoć, Rudd, karp), dobrze, a te z kolei są bardzo interesujące drapieżniki. Prawdopodobieństwo znalezienia dużej liczby ryb drapieżnych w pogłębianiu dna rzeki z obecnością rozdarcia. Na początku zamarznięcia w wodach małych rozmiarach, gdzie głębokość waha się od dwóch do trzech metrów, szczupak posiada fotele pokryte glonami. W tym okresie jest jeszcze pełne wszystkich małych ryb obsługującej zębaty drapieżnik pożywienie. Po pewnym czasie, kiedy nie będzie gnić i śmierć podwodnej flory, szczupak przeniósł się do obszarów o czystszą wodę.

Niewątpliwie jest to bardzo ważny warunek, który wpływa na gryzienie szczupaka w zimie jest pogoda. Ten drapieżnik jest dobrze złapany przez cały sezon, jeśli pogoda zima charakteryzuje się ciepłem i miękkością, która jest przerywane krótkimi roztopów i lekkim mrozem. Na zherlitsy połowu szczupaków w zimie, w łagodnej pogody bez wiatru natychmiast profity się (wraz z pojawieniem się w powietrzu, puszyste, duży śnieg). Bardzo silny wpływ na gryzienie szczupaka w zimie ma ciśnienie atmosferyczne, w związku z występowaniem błony, w postaci lodu na skrzyżowaniu dwóch mediów wody i powietrza.

Niezależnie od pogody, co jest haczyk – ale z procesu połowu szczupaka w zimie jest zawsze dużo zabawy i pozytywnych emocji.