120 Shares 1654 views

Igły do tatuowania: rodzaje i zastosowanie

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii trudno jest sobie wyobrazić, że te igły do tatuowania w przeszłości zastępuje zwykłe szycie. W tym czasie było wystarczająco do drukowania na skórze. Dziś specjaliści w salonach używać tylko nowy sprzęt, który jeszcze przed pytaniem.

Igły są przeznaczone do tatuaże, wykonane z różnych materiałów. Najczęstszym z nich jest ze stali stopowej. Drugie i trzecie miejsca są platyna i nikiel, ale sprzedaż można znaleźć i wiele innych materiałów.

ostrzenie

Gdy obraz główny jest stosowana do ludzkiego ciała, używa swoich umiejętności zawodowych, więc odwiedzający show są absolutnie pewni, są bezpieczne. Podczas gdy w rzeczywistości, w każdym przypadku trzeba być ostrożnym. Podczas tworzenia tatuaż jest bardzo ważna technika ostrzenia samej igły. Jest kilka odmian: szlifowane, okrągłe i inni (ale oni jadą jako dodatek). Najkorzystniejsze dla pana, a klient jest okrągły brzeg, chociaż należy zauważyć, że opcja szlifowane pozwala narysować zarys izobazheniya znacznie jaśniejsze.

Specjaliści w swojej dziedzinie próbując jakoś zróżnicować swoją pracę i dać kreatywność, więc wybrać zachodzą specyficzne ostrzenia normalny pocisk. Twierdzą, że jest to forma znacząco zmniejsza ryzyko urazu do klienta, a także daje możliwość dostarczenia pożądanego pigmentu w skórze.

igły Top

Masters, w zależności od poziomu profesjonalizmu, wybrać różne igły, które wydają się idealne w ich oczach. Na ogół, igłowa tatuaż może być podzielony na kilka głównych grup:

  1. RL – na wiązkę typowo od 3 do 18 sztuk. Są one ułożone tworząc okrągły kształt, a połączone ze sobą. Używany głównie w tworzeniu konturu obrazu nie została jeszcze zastosowana.
  2. RS – w wiązce znajduje się taka sama liczba igieł, i są rozmieszczone równolegle w dwóch rzędach. Wybierz je częściej do tego celu farby cieniowania.
  3. Magnum – liczbę od 1 do 42, w zależności od liczby rzędów. Takie igły zapewnić gęstą syta i pomóc uniknąć urazów.
  4. Okrągły Magnum – znajdują się w parę wierszy w półkole. Ich głównym celem – aby wygładzić cieniowania.
  5. Mieszkanie – są na równi, ale bardzo mocno związane ze sobą. Dzięki nim można zrobić piękny obraz z przejścia kolorów i półtonów.
  6. Runda – ułożone w okrąg na wolnym odległości od siebie. Przeznaczony do konturu i farby.
  7. Single – igła. Charakteryzuje uniwersalnych możliwościach, przeznaczony dla specjalistów wysokiego szczebla.

Rodzaje igieł do tatuażu i więcej informacji na ich temat jest przedstawiony poniżej.

kontur

Igły te mogą być obecne w każdym zestawie do opanowania, jak tylko może to wykonanie odpowiedniego obwodu. Wymiary igły tatuaże mogą być bardzo różne, więc każdy powinien wybrać najlepszą dla siebie. Koszt takiego prisobleny waha się od 0,23 do 0,40 dolarów.

cień

Do tworzenia cienia igły nie zastąpi rysunki trójwymiarowe. Ich wartość jest taka sama jak w konturze, ale funkcjonalność jest znacznie większa. Poprzez nabycie zestawu igieł cień może być przedstawiona niesamowite rysunki na ciele, które zaskoczą innych.

szeroki magnum

Cena Igła tatuaż z szerokim magnum może osiągnąć 1,50 do 2 dolarów. Z wyglądu są dość podobne do cienia. Na pierwszy rzut oka ich tylko specjalista może odróżnić. Takie igły są również integralną częścią głównego zestawu tatuaż.

zaokrąglona magnum

Gorgeous igły tatuaż, charakteryzuje szeroki zaokrąglony magnum, cena osiągnęła 1 $. Są wyjątkowy dlatego, że powodują szkody dla klienta, wykorzystując je jest absolutnie niemożliwe. Nawet początkujący mogą z łatwością poradzić sobie z tego rodzaju igieł.

wąski magnum

Nie mniej ważne igły tatuaż z wąskim magnum kosztować znacznie mniej – do $ 0,34. Stanowią one doskonały obraz w rękach nie tylko profesjonalny, ale również początkujący. Takie warianty są odpowiednie dla prawie wszystkich maszynach, więc trochę czasu, aby wybrać odpowiedni produkt nie jest konieczne.

mocno zacieniony

Ta sama wartość igły maszyn tatuażu są maszyny do urządzenia, w którym obraz mogą być wykonane z elementów rozciągania i gradienty. Funkcja gęsty zacieniony pomaga nie zostawiać luk, jeśli nie są zbyt zamiatanie rysowanie linii.

igła tekstuirovat

Igły tekstuirovat koszt zawsze w obrębie 0,50-0,70 dolara. Są praktycznie uniwersalny i może być stosowany do wielu celów. Pro bardzo szybko znaleźć zastosowanie takiego igłą, ale przybysz będzie musiał najpierw przestrzegać zasad.

wysoka jakość

Igły są wysokiej jakości, odpowiednio, i mają wysoką cenę (0,50-1,50 dolara).

W rzeczywistości, taki cud jest to możliwe, aby dać żadnych pieniędzy, ponieważ te igły są w całości wykonane z metali szlachetnych i mogą być wykorzystane do konturu i do cieniowania lub zamalować.