732 Shares 9639 views

Olga Boldyrev: kreatywność

Olga Boldyrev – nowoczesny pisarz, który pisze fantastyczne historie. W tej chwili Olga jest bardziej znany jako videoblogershi.


O blogu wideo

video blog, który prowadzi pisarza, wystarczy znaleźć. Wystarczy jechać tylko w pasku wyszukiwania „Olga Boldyrev – Lazarevskoye”. Jest w tym ośrodku Olga zaczęła działalność internetową.

O biograficzne fakty Olga Boldyrev nie wiele rozprzestrzeniania, ponieważ dla osoby, która jest tak ściśle związany z działalnością w internecie, informacje te mogą być katastrofalne.

o twórczości

Wszystkie książki Olga Boldyreva napisany w gatunku science fiction. Jako pisarz Olga nie jest jeszcze powszechnie znana, mimo że istnieje już około dziesięciu książek w swoim archiwum.

Czytając opinie o twórczości Olgi Boldyrevoy, znajdują się przede wszystkim, którzy twierdzą, że książki te pomagają uciec od swoich rutynowych spraw. Nie skomplikowana i zawiła historia, wszystkie znaki są proste, a same książki są napisane w bardzo prostym stylu. Takie prace naprawdę dać „zrzut mózgów”, co pozwala zanurzyć się w jego historii, bez myślenia o poważnych rzeczach.

Olga Boldyrev: "Bez duszy"

Każda bajka kończy się jeden dzień. Dziś został zapisany ludzi, a jutro ty do niewoli. I co zrobić? A jeśli zdrada swoich najbliższych przyjaciół, został skazany na śmierć w straszliwej agonii? A jeśli jeszcze udało się pozostać przy życiu, ale nie, nie zauważając, stał się marionetką w rękach lalkarza? Uwierz mi, ze starego „ty” nie ma nic. Państwo nie zgadzają się, aby służyć jako Otchłani.

Olga Boldyrev: "Jak nuda"

Książka jest książka odniesienia, który otworzy wiele pomysłów, aby „zabić czas”, kiedy nuda pokonuje cię z dnia na dzień. Ale książka jest przeznaczona tylko dla osób, które są ściśle związane z czarną magią. Na przykład, jeśli – Czarny Pan, to wybór nie pożałujesz. Głównym zaleceniem, co jest podane w książce – okaże się niekompetentny klutz którzy walczą o jasnej stronie magii, stale próbuje cię zabić. Pomóc im w realizacji tego ważnego zadania – to jest najlepszym narzędziem, z którym nosił długi czas opuszczenia domu!

Olga Boldyrev: „Jak rozpowszechniać długów”

Nuda jest skończona? Czekaj, nadal istnieje wiele problemów, które po prostu trzeba zrozumieć. Jesteś nieśmiertelny? Och, nie martw się, losy złoczyńcy rzuci ci kolejną ogromną ilość przygód i podróży! Na przykład, jeden z twoich krewnych będzie przypominać o ogromnych długów, które mają wieloletnie nie wrócił. I co wtedy? Znalezienie rozwiązania, aby sprostać nowym wyzwaniom!