370 Shares 2770 views

Malowanie ścian własnymi rękami. dekoracji wnętrz

Typowe miejsca, standardowe meble, nudne wnętrze. Kto z nas nie chce, aby wyrwać się z rutyny i nudy i tworzyć różne środowiska domowego, oryginalne, dynamiczne, aby stworzyć odpowiedni nastrój. Jednym ze sposobów, w cudowny sposób przekształcania przestrzeni jest pomalowane ściany własnymi rękami. Dekorowanie ściany malowane, można stworzyć bardzo oryginalne, niepowtarzalne wnętrze. W pokoju dziecięcym „aby otworzyć drzwi do wspaniałego świata”, w sypialni, za pomocą symbolicznych obrazów, aby stworzyć atmosferę sprzyjającą dobrej odpoczynku i relaksu w salonie – wyrafinowany wyrafinowane wnętrze. Ci, którzy nie są dobre na obrazie, aby utworzyć Malowanie ścian z rękami we wnętrzu mieszkania, gotowe do pomocy szablonu, który można kupić w sklepach lub zamówić online.


Jednym z najbardziej interesujących technik, aby stworzyć niepowtarzalne wnętrze jest malowany, pniak, gdy za pomocą światła i cienia, a perspektywy tworząc efekt objętości i rzeczywistości obrazu. Sporządzono ten obraz z akrylu, które nie mają zapachu, szybko schnie, dokładnie leżą, stabilne i trwałe. Jeśli wiesz, jak rysować, a następnie malowanie ścian własnymi rękami – okazją do twórczego wyrażania siebie i stworzyć niepowtarzalne wnętrze. Tak więc, od czego zacząć?

Pierwsze kroki

Przed rozpoczęciem malowania należy przygotować ścianę – w oparciu, „płótno”, na którym produkt będzie malownicza. Ścianka może być bardzo płaska i gładka, bez pęknięć i drobnych wad. Krótko opisać przebieg wytwarzania ściany. Po pierwsze, z jego zeskrobywanych starych powłok, farb, tynków lub wapna. Po tym, wszystkie szczeliny są pokryte gipsem kit oparte. Wszystkie nierówności przeszlifować papierem ściernym. Następnie warstwę szpachlówki nanosi wyrównanie, które po wysuszeniu skór ściennych, a następnie ponownie warstwę nadzienia wykończeniowych. Przed zastosowaniem w każdej warstwie, ściana jest gruntowane lepszych warstw adhezyjnych. Gdy ściana jest idealnie płaska, warstwa startera akrylowego, który staje się podstawą do stosowania obraz. Tak, całkowicie gładkie, śnieżnobiałe ściany gotowy do dalszej pracy.

Naniesienie rysunku na ścianie

Rysunek, należy najpierw narysować na papierze. Następnie przenieść do ściany, zwiększając obrazu do żądanej wielkości. Jest jeszcze inny, łatwiejszy sposób. Zlokalizuj slajdów z przyjemnej historii. Wystawać co jego ściany z rzutnika i wyciągnąć kontury rysunku ołówek lub węglem. Teraz można rozpocząć pracę z farbami. Farba jest nakładana za pomocą pędzla z naturalnego włosia. Duże ilości mogą malować za pomocą gąbki lub czystej szmatki. Pierwszy malować tło i duże formy. Malować mieszany na palecie, osiągnięcie niezbędnych odcieni koloru i gęstości. Aby dać realistyczną postać i objętość tworzyć światła i cienia przy użyciu płynne przejścia odcieni barwnych. Po pracy przez podstawowe informacje, start mniejsze, prorisovyvaya dogłębnie wszystkie elementy.

Gotowa próbka pokryta ochronną lakieru akrylowego, który zapobiega obrazu z innym uszkodzeniem i wilgoci. Lakier stosuje się miękką szczoteczką w jednym kierunku. Po lakierowaniu całą ścianę, to raspolirovyvayut suchej szczotki.

Czy malując ścianę z rękami przy użyciu farb akrylowych, nie bardzo trudne, zwłaszcza dla tych, którzy mają zdolności artystycznych i umie rysować. Może być stosowany do malowania ścian gotowych szablonów, uzupełniając rysunek drobnych elementów do woli.

Malowanie ścian z ich rąk – to postać monumentalna sztuka, która wymaga dość dużej fizycznej i czasochłonne. Jeżeli dusza prosi o inspiracji, chcę zrobić jakąś oryginalną kreatywność i dołączyć do dziecka, może być wskazane, aby malowanie na kamieniu.

Malowane na kamieniu

Spoczywającej na morzu lub w pobliżu rzeki, patrzeć na dużych płaskich i gładkich, „kamyków”, które leżą wzdłuż wybrzeża, a sprawa podlega nogach. Jest to wspaniały materiał do kreatywności.

Weź sprawne, a nawet kamień. Odtłuszczania jego powierzchni alkohol lub aceton i gruntuem podkładu akrylowego lub kleju PVA rozcieńczonym wodą. Następnie zastosować dowolny rysunek ołówkiem, rysuje wszystkie szczegóły z akrylu i lakierowane. Pracować gotowy. Malowane kamienie dostatecznie duży rozmiar może ozdobić wnętrze. Działki do malowania mogą być bardzo różne. Można zwrócić się do inspiracji do tradycyjnych rzemiosł, niesamowite fantastyczne historie, które przyciągają swoją jasność, oryginalność i prostotę wykonania. Na przykład, Severodvinsk malowania używa tradycyjnych symboli ludowych – ptak Sirin, drzewo życia, Syrena, ognisty czerwony lew. Wybór i przedstawiających oddzielny element mural, można stworzyć bardzo oryginalną kreację.