457 Shares 8365 views

opalanie ukrywa się w domu

Homestead hodowla bardzo popularne na obszarach wiejskich jako wielką szansę, aby uzupełnić zapasy żywności dla całej rodziny produktów. Często zawierają miłośników zwierząt gospodarskich, a miasto – głównie królików i drobiu, a ich treść jest możliwe i na balkonach, a nie tylko w miejscu.


Jednak oprócz diety mięsa króliczego i soczyste mięso jagnięce podwórkowych zwierząt gospodarskich są coraz skór zwierząt domowych, które mogą być dodatkowym źródłem dochodu, ale można z nich i szyć dowolny ciuch – kapelusze i płaszcze, na przykład. Ale żeby móc coś zrobić, musimy currying w domu lub w studiu. Bez tego skóry są stałe i kruche.

Garbowanie skór zwierzęcych muszą być zaangażowane w wyspecjalizowanych sklepach, bo to jest tam, gdzie jest cały niezbędny sprzęt do zmiękczania. Ponadto, ta praca jest trudna, bardzo czasochłonny i skomplikowany. Ale to jest całkiem możliwe, a currying w domu, jeśli przestrzegać pewnych wytycznych. Przed początkiem futro jest wymagane całkowicie jasne z kawałków mięsa i tłuszczu, a następnie ochłodzono. Gdy skóra jest chłodzony, wewnętrzna strona jego potrzeby posypać soli kuchennej do skóry nie zaczyna się rozkładać. Tak Zmiękczanie zaczyna się w domu, a zasada ta ma zastosowanie do wszystkich skór zwierzęcych.

Skóra musi leżeć na płaskiej i równej powierzchni. Sól powinna absorbować wilgoć, więc skóra staje się sucha i świeża. Ale ten proces może potrwać kilka dni lub nawet tygodni. Gdy jesteś gotowy do pracy sam opatrunek, na kilka godzin wcześniej, umieścić skórki w czystej wodzie, aby stać się jędrna skóra. Po trzeba gotować dwanaście litrów wody i zalać otręby.

Gdy płatki parze, muszą szczepu przez sito w celu otrzymania brązowego infuzji. Uzyskaj piętnaście litrów wody, która powinna być również gotowane. Wlej szklanki 15-17 sole w kadzi i wlać wrzącej wody zakłócają drewnianego drążka aż do rozpuszczenia soli. Wylać brązowy wlew soli w wodzie i dokładnie kolidować. Gdy ciecz nagrzewa się, konieczne jest, aby wlać kwasowych samochodowych. Tak, garbowania skór zwierzęcych nie jest bez kwasu. Z kwasem powinien być bardzo ostrożny, aby zapoznać się z instrukcjami na etykiecie, nosić rękawice gumowe i długim rękawem. Wylewanie z kwasem, miesza otrzymaną ciecz. Kładziemy skórkę w tej cieczy na 40-50 minut.

Tymczasem drugi vat wypełnić ciepłą wodę do mycia skóry. Umieścić na skórę i spłukać aż do momentu pozbycia się resztek soli na nim. Jeśli woda jest brudna, powinna zostać zmieniona. Po dodaniu sodę w celu usunięcia kwasu ze skóry, w celu dalszego skóry nie podrażnia osoby z wrażliwą skórą.

Kiedy skóra jest płukane, powinien być zawieszony na stabilnym poziomym pasku, do szkła wodnego. Po czasie 30 gramów oleju kopyto impregnowania gąbki i umieścić cienką warstwę skóry. Następnie skóry rozciągniętej na drewniane podłoża, tak, że nie było zbyt mocno, i przenosi się pokład w cieniu do wyschnięcia. Po currying vat roztworu kwasu nie wylewa się, jak należy najpierw dodać kilka paczek sody do neutralizacji kwasu – dbać o zachowanie korzystnych warunków środowiskowych. Po przewietrzyć pomieszczenie.

Suchość skóry powinny być sprawdzane codziennie. Kiedy staje się sucha, miękka i elastyczna, musi skręcić w dół futro i chodzić za pomocą szczotki drucianej, po którym staje się miękki i lekki. Na końcu trzeba powiesić skórę na kilka dni do całkowitego wyschnięcia. Jak widać, opalanie ukrywa w domu – proces jest nie tylko czasochłonne, ale również trwałe.