497 Shares 2480 views

Jak przygotować dobre ciasto na placki w ekspres do chleba

AGD znacznie ułatwiło pracę gospodyń domowych. Pomimo duży wybór pieczywa w sklepach, nie mogą być porównywane z świeżego chleba z maszyny do chleba. Możliwość upiec pyszny chleb z różnymi dodatkami, że jego zapach zgromadzi przy stole cała rodzina, jest wiele warte. Ale można przygotować i smaczne ciasto na placki w maszynie do chleba. Wszystkie recepty, które są dostępne za pośrednictwem tej techniki, omówione w tym artykule.

Technologia przygotowania test jest prosty. Po prostu trzeba wypełnić składniki do piekarnika i ustawić żądany tryb. Ona ugniata ciasto, w zależności od wybranego programu i piec chleb. Pobieranie wszystko, czego potrzeba do pieczenia można ustawić, aby rozpocząć pracę wcześnie rano na gorący chleb pieczony jest na śniadanie. Opiekacze można ugniatać ciasto na placki dowolny, wszystkie rodzaje pizzy, pierogów i innych. Dlatego też, jeżeli kupiłeś tę technikę cud, należy użyć wszystkich opcji. A teraz pomówmy o tym, jak zrobić dobre ciasto na placki w maszynie do chleba.

Produkty, które wykorzystują do badania powinny być w temperaturze pokojowej. Zazwyczaj do pieczenia chleba jest przymocowany zlewki z dokładnością do mierzenia odpowiedniej ilości składników. Zacząć przełamać szkła jajka i uzupełnić wodą do tych produktów razem wynosi 330 ml. Można użyć serwatki lub mleka rozcieńczonego wodą. Teraz dodać łyżeczkę soli i łyżkę cukru. Wszystko miesza się cukier i sól rozpuszcza się w wodzie z jaj. Konieczne jest przede wszystkim dla zachowania pieczenia chleba. Istnieją przypadki, w których ziarna są słabo rozpuszczalne w lekko zarysować powierzchnię pojemnika.

Następnie wlać zawartość szkła w wiadrze maszynowego chleb. Dodaj do 100 g masła, które powinny być miękkie. Potem wylano do kubła 600gramm przesianej mąki. Ostatnią rzeczą, aby dodać trzy łyżeczki suchych drożdży. Muszą być świeże.

Teraz wybierz tryb. W zależności od modelu, urządzenie chleb, może być nieco inna. Ale jeśli jest to funkcja dla ciasta na pizzę, a następnie wybierz go. Czas mieszania wynosi około 1-1,5 godziny. Gdy już jest gotowy, można zacząć tworzyć pasztecików.

Ciasto drożdżowe na chleb maszyna może być używana do wypieku ciasta, wystarczy dodać trochę więcej cukru. Ciasto drożdżowe można zrobić pyszne bułeczki z czosnkiem. Weź pół kilo mąki i wlać go do maszyny chleba pojemnik. Do tej mieszaniny dodano 1,5 łyżeczka soli 1-1,5 łyżki cukru, taką samą ilość oleju roślinnego. Wlać 1,5 łyżeczki suchych drożdży i wlać 330 ml wody. Expose tryb ciasta. Gdy jest gotowy, pobrać i uruchomić maszynę do formowania bułek chleba. Koniecznie niech parzyć. Następnie w każdej kok sprawia, że nacięcie w środku. Smaruje jego napełnianie. Aby to zrobić, należy wymieszać masło, posiekany koperek i trochę soli i ścisnął za pośrednictwem specjalnej prasy czosnku. Wszystkie składniki wziąć we wszystkich proporcjach. Kładziemy bułki w piekarniku.

Ciasto do ciast uzyskanych w wypieku pieczywa jest bardzo elastyczna i łatwa do dalszego wykorzystania. Jest doskonale walcowane i nie łamie.

Wreszcie, inny ciasto drożdżowe przepis na ciastka. Take 250 gramów jogurtu i wlać do wiadra z maszyny do chleba. Istnieje również dodać dwa jaja kurze, a 80 g masła, roztopionego pożądane. Teraz, wlać 650 g mąki, która to musi przesiać. W centrum rozłożone mąki 7 g drożdży suchych, a krawędzie 50 g cukru, 15 g soli, cynamonu i wanilii. tryb „ciasta” odsłonić i cieszymy się, kiedy będzie gotowy.
Ciasto na placki, chleb maszyna w użytkowaniu i torty z różnymi nadzieniami.