604 Shares 1168 views

Inteligentne Sprint 4G – Smartphone z MTS: przegląd, funkcje i opinie

4G – na sieci nowej generacji, które są nieodłączną cechą najbardziej zaawansowanych smartfonów. I gadżety średnio hałas, a im więcej flagowe dzisiaj umożliwić ich właścicieli do przesyłania danych z prędkością wcześniej niedostępnych. Ale nie każdy może sobie pozwolić na kosztowny smartphone. I twórcy poszli spotkać użytkownicy zaczęli produkować niskich kosztów urządzeń z obsługą sieci LTE. Produkt MTS Inteligentne Sprint jest słusznie uważany za jeden z najlepszych smartfonów budżetu, zapewniając możliwość pracy w sieci 4G. O nim dziś i porozmawiamy.

wygląd

Ten smartfon 4G jest wykonany z dość tanie tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest bardzo miękki w dotyku. Biała kolorystyka mocno zbiera brud i po kilku tygodniach stosowania tracą reprezentacyjny wygląd. Czarna wersja obudowy jest nieco lepiej w tym względzie. Na tylnej okładce jest prawie żaden kurz i odciski palców, ale przedni panel i ekran „lyapa” bardzo szybko.

Na przedniej stronie pod ekranem znajdują się trzy modele standardowych klawiszy dotykowych. Powyżej wyświetlaczu można zobaczyć światło wskaźnik ostrzegawczy i mały wizjer przedniej kamery. Obok nich jest słuchawka. Na prawej bocznej ściance urządzenia smartphone jest przycisk zasilania i przycisk jest odpowiedzialny za objętości. Lewa strona jest pusta. Poniżej znajduje devaysa mikrofon powyżej – gniazdo słuchawek (3,5 mm) i pokroić na mini-USB. Na panelu tylnym i dostosowany głównego aparatu lampa błyskowa LED. Na dole znajduje się mikrofon. Nawiasem mówiąc, opinie powiedzieć, że jego lokalizacja nie jest bardzo dobrze dobrane, ponieważ trzymając urządzenie w ręku, palmy człowiek zamyka otwór dźwięku.

Wymiary: 136h68h11 mm.

pokaz

4G, smartfon z MTS jest bardzo przyzwoity jak na jego ekranie klasy. Wyświetlacz wyposażony 4,5-calowy matryca IPS i rozdzielczości 960h540. odwzorowanie kolorów jest dość jasny, ale kąty widzenia są dalekie od doskonałości, ale całkiem do przyjęcia. Smartphone przyjemne grać lub oglądać filmy. Oczywiście, rozdzielczość 720 p surowo brakuje, ale nie zapominajmy, że gadżet należy do kategorii budżetowej. Na ogół, sądząc po opiniach właścicieli, na ekranie nie ma żadnych skarg: czujnik działa prawidłowo, nasycone kolory, dużą jasność.

parametry techniczne

Smartfon jest wyposażony w dwurdzeniowy MediaTek MT6572. Każdy rdzeń pracuje z częstotliwością 1,3 GHz. Za pracę z aplikacjami sprostać 512 MB pamięci RAM, a dla elementu graficznego urządzenia – w akcelerator wideo Mali 400. Aby zapisać dane domyślne Smartphone MTC Inteligentne Sprint 4G Sim posiada łącznie 4 GB. Ale doświadczonych konsumenci twierdzą, że ich będzie rozszerzana za pomocą karty pamięci microSD. 4G MTS Smartphone Flash rozpoznaje do 32 GB.

Mówiąc o sieci i modułów bezprzewodowych, możemy zauważyć, Bluetooth, Wi-Fi, GPS i oczywiście pracę sieci LTE. Średnie tempo akwizycji danych – około 48 Mbps, a skrzynia biegów – 7 Mbps. Wskaźników, jak widać, dość dobre. Jak widzimy, wsparcie LTE nie jest zainstalowany tutaj tylko na pokaz, ponieważ sieci mają dość dobrą prędkość, z powodu tego, co smartfon ma konkurować z gadżetów z segmentu cenę.

kamera

MTC 4G Smartphone posiada bardzo mierne optykę, ale nadal, jeśli to konieczne, urządzenie będzie używane jako kamery, ale tylko pod warunkiem dobrego oświetlenia. 5-megapikselowy aparat posiada autofokusem i lampą błyskową LED. Zdjęcia wyjdzie całkiem dobrze, gdy stosowane na zewnątrz w ciągu dnia, w terenie, ale jest dużo hałasu na ciemnych obiektów. Z deficytem optyką oświetlenia zakłóca hałas kolor staje się nieprzyzwoite dużo, a lampa błyskowa, sądząc po słowach użytkowników, nie ma sensu, aby poradzić sobie z oświetleniem. W ciemności, urządzenie nie może być fotografowane wyraźnie.

Mówiąc o nagrywania filmów, warto wspomnieć, że smartfon pozwala na tworzenie filmów w rozdzielczości 720p przy 30 klatkach / sek. Tutaj sytuacja jest dokładnie taka sama jak w przypadku robienia zdjęcia: dzień usunie dobry film w ciemności jak jakość obrazu jest po prostu straszne.

Przednia kamera ma tylko 0,5 megapiksela i jest ustawiony tutaj, prawdopodobnie tylko na pokaz, tak jak uzyskać przyzwoity obraz na nim nie zadziała. Jeżeli stosunkowo niewielki gadżet ekran zdjęcie nadal wygląda mniej lub bardziej znośny, a następnie na dużym ekranie w wyglądzie to staje się dość niewygodne. W razie potrzeby można umieścić obraz w sieci społecznej – nie więcej.

Kamera funkcjonalny ma nic szczególnego do powiedzenia, ponieważ wszystkie opcje są standardowe dla urządzeń takiego planu, a niektórzy deweloperzy ciekawych rozwiązań, my, niestety, nie oferują.

dźwięk

Według właścicieli, 4G, smartfon ma bardzo przeciętny dźwięk. Jeśli trzymać urządzenie w ręku, jak wspomniano powyżej, istnieje ryzyko, aby zamknąć głośnik z jego strony, bo z tego, co dźwięk zostanie wyciszony. Zjawisko to jest szczególnie nieprzyjemne podczas oglądania filmów lub grania w gry. Jeśli chodzi o jakość muzyki, to nic ciekawego nie jest przydzielona. W zasadzie, urządzenie może być wykorzystywane jako gracz, ale pełny zamiennik MP3 devaysa stać nie może. W skład zestawu wchodzi bardzo słaby zestaw słuchawkowy, więc prawdopodobne jest, aby od razu mieć do zastąpienia droższych słuchawek.

Gry i aplikacje

Nie jest to złe urządzenie do napełniania i dobry ekran pozwala na korzystanie z wielu popularnych aplikacji. Zasobochłonnych oprogramowanie jest mało prawdopodobne, aby uruchomić na smartfonie, ale średni poziom programu są obsługiwane idealnie.

Jeśli chodzi o gry, gadżet jest całkiem wystarczająco zdolny do uruchomienia wysokiej jakości produkty, ale nie na najwyższych ustawieniach graficznych. Oczywiście, gra z kategorii Top MTS Inteligentny smartfon 4G Sprint poprawna gra nie może. Mimo to, trudno ktoś zakupić ten produkt jako przenośne centrum multimedialne lub konsole do gier.

bateria

W przypadku samodzielnego działania odpowiada stanowi naładowania akumulatora Li-jonowego 1800 mAh. Jeśli uważasz, że opinie na smartphone będzie oglądać ponad 3,5 godziny. Łączne wykorzystanie social networking i muzyki „jeść” baterii przez około 6,5 godziny. Umiarkowane stosowanie energochłonnych opcji (muzyka, internet, gry, wideo, komunikacja) doprowadziła do tego, że urządzenie wymaga ładowania już po 5 godzinach pracy.

wniosek

Inteligentny smartfon MTC Sprint 4G Sim pokazał swoje dobre strony. Doskonała robota LTE sieci, ekran o wysokiej jakości, dobrej budowy, dobrych zdjęć w świetle dziennym, przyzwoite osiągi samodzielna, wielki zestaw zaawansowanych aplikacji i funkcji. Z minusy odróżnić straszny strzelanie na niedobór światła, powierzchni ciała, do zbierania zanieczyszczeń, odciski palców, dość słaby komory przedniej wystarczająco małej ilości pamięci RAM, a w sumie 4 GB dla przechowywania danych fabrycznych. Jak widzimy, z głównych wad jest obecna chyba że brak pamięci RAM i słaby selfie-optyka, a co do reszty, produkt MTS przyjemnie wrażeniem: do 4280 rubli, mamy dobrą gadżet z wysokiej jakości pracy sieci nowej generacji.

4G smartphone: pomysłem opinii MTS

Smartfon otrzymał pozytywną opinię na temat projektu. montaż obudowy jak większość użytkowników: Konstrukcja wykonana całkiem dobrze. Twierdzi się, o słabej jakości materiału, co brud i odciski palców. I wiele powiedzieć, że następnie wymazać je bardzo mocno, a następnie będą one nadal pojawiają się na krótko.

Charakterystyka techniczna użytkowników spadły na drodze. Właściciele wierzą, że w tej cenie 4G oraz dwurdzeniowy procesor – prawdziwy prezent dla tych, którzy potrzebują 4G LTE-smartphone. Nubia jest mało prawdopodobne, aby stworzyć taki tani i wysokiej jakości urządzenia z obsługą sieci 4G. Jeśli chodzi o wydajność, gadżet nie powoduje żadnych dolegliwości: aplikacje i gry są doskonałe. Dobre odwzorowanie kolorów i dynamiczny dźwięk jest całkowicie zanurzony w świecie gier, z którego przez długi czas nie wyjdzie. Ponadto, w urządzeniu do uruchomienia najnowocześniejsze opcje, dlatego jego stosowanie jest coraz bardziej wydajne. Również pod wrażeniem wiele zwinny pracy sieci 4G.

Teraz odnośnie kamer. Inteligentne MTS smartphone Sprint 4G Sim otrzymał mieszane recenzje. Według właścicieli, wykorzystujących podstawowe optyki, można zrobić dobre zdjęcia, gdy istnieją wystarczające oświetlenie. Krytycy fotografowania noc. Również wielu użytkowników krytykował system kamery przedniej, czyli mówiąc słaby.

Ale autonomiczne działanie ludzi, którzy kupili smartfon przed nami byli zadowoleni. Bateria wystarcza na kilka dni bez opłat w warunkach umiarkowanego użytkowania. W tym samym czasie właściciele z surfowania w sieci są bardzo aktywne, często dzwonić i słuchać muzyki w sposób regularny. W związku z tym, smartfon nie zawodzi.

Najlepszy smartfon 4G w kategorii budżetowej (według wielu) otrzymał w większości pozytywne opinie, ponieważ urządzenie z MTS jest dobry stosunek jakości do ceny i jest prawie całkowicie sprostać oczekiwaniom właścicieli.