735 Shares 5935 views

Przycisk telefon na „Android”: model i opinie

Słowo „smartphone” większość ludzi kojarzy z telefonem dotykowym, pomimo faktu, że jest – inteligentny telefon, to urządzenie, które działa na systemie operacyjnym. Czy może on w tym przypadku mają przycisk? Odpowiedź brzmi: tak. Przycisk telefon na „Android” może nie być tak popularne jak zwykle dla wielu czujników, ale nie należą do rzadkości.


Ten artykuł przedstawia kilka modeli na „Android” z przyciskami dla tych, którzy wolą mechaniki klasycznej newfangled innowacji.

Samsung W2014

Samsung W2014 – to telefon z wybieraniem tonowym do „Android” w formie clamshell. Miłośnicy ponostalgirovat dokładnie tak jak za dawnych czasów. Jednak wypełnienie tego clamshell gusta nawet najbardziej nałogowy sceptycy, którzy twierdzą, że klawiszowa z telefonów komórkowych w „Android” – to porażka w rynku smartfonów z ekranem dotykowym.

Do tej pory, Samsung W2014 – potężne urządzenie w tym smartfony z przyciskami. 1,4 GHz quad jeden gigabajt pamięci trzynaście megapikseli (a biorąc pod uwagę, że producent – Samsung domyślić, że obraz będzie wysokiej jakości), 4 GB jego natywnej pamięci + do 64 GB SD (w razie potrzeby), dwóch na pełnym ekranie wsparcie Wi-Fi i, oczywiście, system operacyjny "Android 4.3".

opinie

Ponad sześćdziesiąt procent opinie – pozytywne. Złe głównie tych, którzy nie akceptują powrót do ery clamshell i innych gadżetów przyciskowe. O takich samych cechach funkcjonalnych żadnych skarg. Dlatego też, biorąc pod uwagę, że telefon jest na „Android” z klawiaturą przycisk jest wykonany specjalnie dla tych, którzy są głodni te klawisze ponownie użyć, Samsung W2014 staje się dla nich doskonały wybór.

Samsung Galaxy Chat

Samsung Galaxy Chat – kolejny model przycisk od firmy "Samsung". Zainteresowani czy istnieje Telefony przyciskowe „Android”, powinno się zwracać uwagę na to.

Smartfon z systemem Android 4.0. To już nie jest nowością, a ze względu na jego wypełnienie kilku sztukach niedawno wydany modeli, ale jednocześnie bezpretensjonalny nazywany jest również język nie włącza. QVGA ekran jest 3 cale, rozszerzoną klawiaturą QWERTY – Galaxy Chat wygląda dość reprezentacyjny. Kamera dwóch megapikseli, procesor 800 MHz, 4 GB pamięci oraz możliwości jego wykorzystania kart pamięci, standardowy zestaw modułów komunikacyjnych – wszystko to w przystępnej cenie zadowala klientów.

Odpowiedzi

Samsung Galaxy Chat podjęte wystarczająco dużo ciepła. Przycisk ten telefon na „Android” zasługuje na swoją segmencie cenowym, a więc ma to sens, aby zwrócić uwagę na to. Co w rzeczywistości, niektóre nie. Sprzedaż hit telefon z wybieraniem tonowym oparciu „Android” jest, oczywiście, nie, ale nisza zajęte.

LG Optimus F3Q

Wydany na początku 2014 LQ Optimus F3Q połączył przyjemne z pożytecznym. Lub, innymi słowy, był to wyraźny przykład modelu „dwa w jednym”. Z jednej strony, to przycisk na telefon „Android”, druga – na klawiaturze miał chowane tak, że ekran dotykowy ma też i pełnowymiarową, wszystko jak należy.

W LQ Optimus F3Q dobre cechy: dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, a cztery – wbudowany Dual kamer (megapikselowy główne i 0,3 – przód). Aby to wszystko nakłada się tylko do jednej bardzo istotnej niekorzystnej dla kupującego krajowego – smartphone na sprzedaż za granicą tylko i przeznaczony jest wyłącznie dla podmiotów zagranicznych. Jednak dla tych, którzy często idzie w podróży służbowej do innych krajów, może być prawdziwym dobrodziejstwem.

Czy są jakieś uwagi?

Ze względu na fakt, że LQ Optimus F3Q nigdy nie został wydany na terytorium krajów postsowieckich, opinie o nim jest prawie tam. Zdezorientowany i Sensor + klawiatura w jednej butelce – to był pośredni etap w ewolucji telefonów komórkowych wydaje się być nie powód do powrotu do niej.

Sonim XP6

Sonim XP6 pozycjonowany jako opancerzonym przyciskowego telefon na „Android”. Właściwości ochronne powłoki i jej prawdziwej zadziwiające – prawdopodobieństwo przełamania gadżet jest bardzo mała, a trzeba ciężko pracować dla niego.

Jednak ze względu na bezpieczeństwo zaginął – elegancka trudno nazwać, bardziej praktyczne. Monitor, na przykład, przez współczesnych standardów, kiedy smartfony mają tendencję do wielkości tabletki i ekran zajmuje prawie całą przestrzeń w Sonim XP6 niemal mikroskopijny.

System operacyjny Android 4.4, 4 core CPU, jakiś koncert pamięci RAM i 8 – zbudowany. W odniesieniu do objętości rozszerzania się MicroSD z niespotykaną producenta.

W Sonim XP6 posiada wsparcie dla Wi-Fi, Bluetooth i aparat 5 megapikseli: takie cechy nie są zaskakujące, devaysa jeszcze jedną zaletę – pojemność baterii wynosi 4800 mAh. Wartość ta nie jest wszystkie laptopy że mówimy o telefonach.

I oczywiście, pancerz, który został ogłoszony na początku: jest ona wykonana według standardów wojskowych, urządzenie może wytrzymać temperatury do minus dwudziestu do pięćdziesięciu pięciu powiększonej, upadku z wysokości dwóch metrów lub nurkowania na dwa metry głęboko pod wodą.

komentarze użytkowników

Jest to telefon dla tych, którzy są zaangażowani w aktywne uprawianie sportu, a których życie jest stale obecny skrajny – inne są mało prawdopodobne, aby docenić ten cud godności. Rzeczywiście, za cenę nabycia, producent, opancerzony przycisk telefonu na podstawie „Android”, więc on po prostu leżał w domu i uczta dla oczu – nie ma sensu. Według opinii, Sonim XP6 jest całkowicie zgodny ze wszystkimi jego parametrami i funkcje ochronne są wykonywane w stu procentach.

Konkludując

W tym artykule opisano tylko cztery podstawowe modele do wizualizacji sytuacji na rynku smartfonów za pomocą przycisków. Nie są one tak dużo, ale wciąż mają wybór. Producenci często dodaje klawiaturę oprócz ekranu dotykowego (na przykład, czy to w HTC Desire Z, 2010), całkowicie wcisnąć smartfony mniej. Jednak, chociaż zwykle rok modelu produkowane znacznie bardziej, że jest zbyt wcześnie, aby mówić o schyłku ery klawiatury w urządzeniach mobilnych – w rzeczywistości do takiej zupy mają większe zapotrzebowanie.