87 Shares 6331 views

Jak ocieplić wejście metalowe drzwi na własną rękę?

Instalowanie drzwi frontowe mocno, staramy się rozwiązać dwa najważniejsze problemy – w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ciepło. A jeśli pierwszy z tych zadań obsłużyć większość producentów metalowych drzwi, a następnie do drugiej decyzji – trzeba poczynić pewne wysiłki na własną rękę. Tak, jak ocieplić drzwi wejście metalowe siebie?

Ocieplenie drzwi

W rzeczywistości, aby sprawić, że metalowe drzwi nie przegap zimno na zewnątrz, jest to dość trudne. Jest o wiele łatwiej poradzić sobie z takim zadaniem, drewniane drzwi. Drewniane tkanina uważali się najcieplejszym, a więc izolacja nie powoduje nich zbyt trudne. W sklepach, gdzie można kupić drzwi metalowe, dopasowuje się nazwa drzwiach, trudno wystarczy, można poprosić ją o możliwości dostosowywania. Ale w tym przypadku nie jest konieczne, aby mieć pewność, że będzie ona zapobiec utracie ciepła i zapobiec przenikaniu zimno. Powolny proces utrata ciepła jest zainstalowanie dodatkowych drzwi wewnątrz pomieszczenia. Jednak taka opcja, zwłaszcza w małych mieszkaniach, nie jest bardzo wygodne. Bramy żaluzjowe utworzony pomiędzy idealnym barierę dla zimnego powietrza z zewnątrz. Pomimo wiarygodności wersji sprawdzone, podwójne drzwi powoli tracą popularność. Konsumenci wolą mieć do czynienia z wiatr w szczelinę alternatywny sposób – izolacja lub uszczelniania przestrzeni między ramą a drzwiami.

uszczelka drzwi

Okazało się wybrać metalowe drzwi, które mocno „siedzi” w drzwiach, jest dość trudne. Aby osiągnąć pożądany efekt, konieczne jest podjęcie dodatkowych działań w celu wyeliminowania najmniejsze szczeliny. Najprostszym sposobem ocieplenia – uszczelniającą. Z gumową uszczelką mogą być izolowane metalowe drzwi wejściowe bez trudności. Konieczne jest, aby trzymać na obwodzie ościeżnicy w drzwiach. Wymiary uszczelnienia powinna odpowiadać szerokości fałdy (obszar styku drzwi i ramki) i długość izolowanej porcji. Grubość gumy powinny być wybrane do szczeliny pomiędzy szwem i skrzydła drzwiowego. Parametry uszczelniające mogą znaleźć się w następujący sposób. Zwyczajne gliny lub elastyczny kit do mocowania do ramy oraz zamykania drzwi. Otrzymany poduszki wykazują dokładnie taką grubość, wymaganą szczelność. Klejenie podobną gumę dość łatwo. Po prostu trzeba oddzielić towarzyszący gumowa taśma uszczelniająca i kleju na obwodzie ramy, mocno ściskając fałd.

Jak dokładnie zaizolować metalowe drzwi wejściowe?

żelazne drzwi trzeba izolować nie tylko zarys ramki. Fakt, że konwencjonalne drzwi metalowe mają niewypełnione pustkę wewnątrz. Tak, i na zimno metali, które z reguły nie są powielane w środku zimna przechodzi bez żadnych przeszkód. I aby zaizolować metalowe drzwi wejściowych, konieczne jest, aby schować malowanie materiał dekoracyjny. Najbardziej odpowiednim materiałem jest w tym przypadku polistyrenu. Należy pokroić na prostokąty, które łącznie będą odpowiadać parametrów drzwiowej. Na płynnych paznokci przyklejone przygotowywane „puzzle”. Drobne szczeliny między izolacją może być pianką. Następny Veiling izolowany drzwiowa laminat lub laminowana płyta pilśniowa, przykręcając go śrubami na róg.