830 Shares 1537 views

Delikatna bloodroot. Sadzenie i pielęgnacja

Jeśli naprawdę chcesz do dekoracji roślin ogrodowych, które mogłyby cieszyć oko przez cały rok, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na taki kwiat jak bloodroot. Sadzenie i pielęgnacja nie powodują trudności nawet początkującym ogrodnikom, a wszystkie obawy są zapomniane, kiedy to docenić swoje małe, ale bardzo piękne kwiaty. pięciornik wiosenny kwiat łóżko zdobi jego gęstą roślinność, w okresie od lipca do sierpnia krzewy są pokryte białym, różowym i żółte kwiaty. Jesienią roślina jest również bardzo piękna, jej liście zmieniają złoty, a zimą ze względu na gałązek peep śnieg czerwieni.

Jeśli chcesz uzyskać kwitnienia i bardzo kapryśny kwiat, nie będzie tak, jak bloodroot. Sadzenie i pielęgnacja Proponuję znalezienie odpowiedniego miejsca. W jaki sposób to będzie sukces zależy od tego, czy roślina zakorzenić w swoim ogrodzie. W przyrodzie istnieje tak wiele rodzajów kolorów, są one uważane za miejsce narodzin na Dalekim Wschodzie, w Europie i Ameryce Północnej. Od bloodroot kocha wodę, rośnie i jest zacienionych i wilgotnych miejscach w pobliżu zbiorników wodnych. Dom trzeba też spróbować odtworzyć wszystkie warunki, które są bliższe ich naturalnym środowisku.

Rosyjskiego ogrody najczęściej pięciornik Nepal. Cieszę się, że jest od początku lipca i niemal do końca sierpnia, czerwone lub ciemno-różowe kwiaty. Istnieją dwie odmiany: „Panno Wilmotte” i „Floris”. Jest to bardzo piękne hybrydy, uwaga luksusowe kwiatostany. Również bardzo popularny krzew pięciornik, który może tolerować fryzurę, szczęśliwy jasne kolory, wielkie wrażenie na alpejskie wzgórza. Gatunek ten służy do tworzenia żywopłotów. Potentilla srebra jest czasami znaleźć w ogrodach, ma bardzo małe jasnożółte kwiaty. Ale jego wartość nie jest w odwołaniu, a właściwości lecznicze roślin.

Najtrudniej – jest znaleźć miejsce, gdzie złowione bloodroot. Sadzenie i pielęgnacja wymagają okresowej nawożenie, pielenie i podlewanie chwasty. Kwiat kocha słońce, ale w tym samym czasie pod zanika promieni bezpośredni i kłębie. W cieniu rośnie bardzo powoli i nie mogą kwitnąć, więc garnitury pięciornik Penumbra. Najtrudniejszym do odpowiedzialności za florystów z różowym pięciornik, ponieważ jest to najbardziej kapryśne. Odmiany te najlepiej rosną w ciepłym klimacie.

Posadzone do stałego zakładu jest najlepszy na wiosnę. Aby to zrobić, wykopane głębokość wgłębienia wynosi około pół metra. Od bloodroot kocha wapnia, należy umieścić w drenażu wapiennym żwirem. Następnie wlewa się niewielką warstwę ziemi z humus i piasek, jest umieszczony sadzonkę i przykryto pozostałą gleby. Gleba powinna być dobrze wypełnić, ponieważ bardzo lubi wilgoci bloodroot. Sadzenie i pielęgnacja jest regularne podlewanie, uniknąć wysuszenia gleby nie może być w żadnym wypadku. Konieczne jest również, aby dbać o koronie zakładu, jego cięcie rocznie. Procedura ta jest najlepsza wiosna pięciornik jeśli nie zostało rannych. Aby utworzyć gęstą i kwitnienia krzew, warto wszystkie zyski za rok obniżenia o jedną trzecią. Nie zapominaj także o stosowaniu nawozów mineralnych i pielenie.