896 Shares 9038 views

„Samsung” pralka „Eco Bubble”: instrukcję obsługi, błędów i ich kody

Wyprodukowany przez nowoczesny przemysł miał pralki są łatwe w obsłudze, niezawodny i ekonomiczny. Ich funkcjonalność jest tak szeroki, że wydawałoby się, to nic nowego wymyślić jest już niemożliwe. Jednak konstruktorzy znane na całym świecie, Samsung udało się opracować zupełnie nowy model „Samsung Eco Bubble”. Jego główne cechy, które odróżniają go w szeregu innych takich urządzeń, jest funkcją Eco Bubble zbiornika specjalnej konstrukcji i innowacyjnym silnikiem przetwornicy.

Pierwszym krokiem po zakupie

Łatwy w użyciu – to wszystkie inne modele „Samsung”. Pralka „Eco Bubble” od tego znanego producenta po porodzie ze sklepu musi być zainstalowany w miejscu poziomu. Wybierz to powinno być tak, że boki i tył jednostki miały przynajmniej niewielką przestrzeń do wentylacji. Przed rozpoczęciem korzystania z producentem sprzęt agd zaleca uruchomienie pełnego cyklu bez ubrania.

Ogólne wskazówki dotyczące stosowania wszystkich samochodów tej marki jest prosta:

 • Nacisnąć przycisk "ON"..

 • Odpowiedni przedział dozownika detergentu dodaje.

 • Włącz zaopatrzenia w wodę.

 • Naciśnij przycisk "Start".

Produkować przewijania bez konieczności prania, ponieważ maszyny do pisania „Samsung” po testach w produkcji jest trochę wody.

Pralka „Samsung Eco Bubble”: instrukcje użytkowania (łącznie)

Podczas korzystania z urządzeń marki, oczywiście, należy przestrzegać następujących zaleceń producenta. Mycie odbywa się w następujący sposób:

 • Samochód jest załadowany bieliznę.

 • Sprawdzone drzwi. Jej elementy gumowe nie powinien być proszek pozostały po ostatnim myciu. Nie trzeba bieliznę należy układać tak, aby nie dotykał drzwi. Jeśli te zalecenia nie są przestrzegane, podczas pralki może przeciekać.

 • Drzwi zamknięte aż do zatrzaśnięcia.

 • Włącz zasilanie.

Ponadto, taca jest wypełniona proszkiem. Następnie trzeba wybrać najbardziej odpowiedni tryb mycia na panelu sterowania, a następnie kliknij przycisk „Start”.

Jak korzystać z dozownika

Oddzielna komora na proszek i klimatyzacja – to jest to, co jest zazwyczaj wyposażone w każdym modelu „Samsung”. Pralka „Eco Bubble” przez firmę Samsung w tym względzie nie jest wyjątkiem. Również w budowie modeli specjalnym pudełku producent przedstawi płynnego detergentu. W razie potrzeby można skorzystać z prania wstępnego i komorę. Położony dozownik modele tej marki po lewej stronie. Po prawej stronie jest panel sterowania. Proszek należy tylko wypełnić do działu przeznaczonego dla niego. Podczas ładowania detergentu trzeba upewnić się, że ich liczba nie przekracza znamiona „max” na ścianach biur.

Jeśli używasz proszek prania wstępnego należy wypełnić tylko w odpowiednim przedziale. Pralnia ciężkie wielkie rzeczy producent nie zaleca stosowania detergentów w tabletkach.

Co to jest funkcja „Eco Bubble”

Wszystkie gospodynie wiedzą, że nasycone bielizna pianki zadowolony z tej treści jest znacznie łatwiejsze niż roztworem proszku do prania. Ta funkcja i przyjęły inżynierów firmy „Samsung”. Nowe urządzenie zawiera specjalny przedział (generator piany), w którym dokładne wymieszanie wody, detergentu w proszku i powietrza. Otrzymaną pianę wchodzi do zbiornika do mycia i delikatnie praniach. Jak wnika włókno jest 40 razy szybsze niż jakiegokolwiek rozwiązania stałych. Ta nowa funkcja nazywa się „Eco Bubble”. Oprócz poprawy jakości prania, ale również pozwala się być miły, aby zaoszczędzić na energii elektrycznej. Fakt, że za pomocą temperatury wody w zbiorniku pianki może być znacznie zmniejszona. Ile nie wpływa to na jakość prania.

Jakościowo myje płótno wszystkie modele „Samsung”. Pralka „Eco Bubble” ma również tę zaletę, że gdy jest on stosowany jest znacznie uproszczoną procedurę płukania prania. Po tym wszystkim, aby usunąć z niego pianki jest znacznie łatwiej niż proszek.

Jak korzystać z „Eco Bubble”

Ta funkcja jest nowe maszyny do pisania „Samsung” jest zwykle domyślnie włączone. Jeśli tak nie jest, przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia, wystarczy nacisnąć przycisk na Generatora Bubble raz. Tryb w jednostkach tej marki dla niektórych rzeczy „Bubble Eco” jest koniecznością. W tym przypadku przycisk zapala się tryb i jest automatycznie włączona.

Funkcja inteligentnego Chek

Pralka „Samsung Eco Bubble”, który przedstawił zdjęcia na tej stronie ma kilka przydatnych dodatków, które mogą znacznie ułatwić życie kochanki. Na przykład, może okazać się użyteczna funkcja Inteligentne Chek. Język rosyjski jest tłumaczone jako „tryb inteligentnego”. Po włączeniu uruchamia sprzęt diagnostyczny. W takim przypadku, jeśli są świadomi problemów, urządzenie alarmuje właściciela przez wycofanie odpowiedniego wyświetlacza kodów usterek. Wartości wyświetlanych cyfr i liter można znaleźć w specjalnych tabelach.

Jakie są najczęściej ma pralki Samsung Eco Bubble „” Kody błędów można znaleźć w poniższej tabeli.

kod

błąd

3E

awaria silnika

4E

Nieprawidłowe podłączenie do sieci wodociągowej lub obecność obcego obiektu w zawór Bay

5E

Zatkany wąż spustowy

8E

Awaria obwodów sterowania i nieprawidłowy obrót bębna

9E1

Brak napięcia

TE1

Uszkodzony element grzejny

T E1

nadmiar piany

2H

W zbiorniku nie ma wody

UE

Nierównomierne obciążenie pranie

Jest to najczęstsze błędy „Samsung Eco Bubble” pralka. W niektórych przypadkach można je rozwiązać samodzielnie, inni będą musieli zadzwonić do pana. Ponieważ znak towarowy jest w naszym kraju jest powszechna, w przypadku problemów ze złożonością naprawy, nie jest prawdopodobne.

Ochrona dzieci

Funkcja ta jest również obecna w urządzeniach takich jak pralki Samsung Eco Bubble „”. Może to być przydatne dla tych rodzin, które mają małe dzieci. Nawet jeśli dziecko kliknie na dowolny przycisk, zmień umyć, nie może. W celu umożliwienia „Blokada rodzicielska” w samochodzie „Samsung”, trzeba przytrzymać jednocześnie dwa przyciski – „płukania” i „temperatura” – przez 3 sekundy.

inne cechy

Podobnie jak inne modele „Samsung” pralka „Eco Bubble” to producent posiada funkcję „odłożyć pranie.” Opóźnienie czasowe w tych modelach może być 3-19 godzin. Włączenie tej funkcji w następujący sposób:

 • Urządzenie jest dostosowane do wybranego cyklu mycia.

 • Przycisk „Odłóż prania” jest wciśnięty. Należy to zrobić kilka razy, dopóki na ekranie pojawi się żądany czas opóźnienia.

 • Naciśnij przycisk "Start". Na wyświetlaczu zapali się napis „odłożyć pranie” i wbudowany zegar rozpocznie odliczanie.

Jak określić dopuszczalne obciążenie

Sprzęt Tank marki może być obliczona przez 4-10 kg prania. Najbardziej popularne wśród gospodyń domowych siedem i vosmikilogrammovaya pralka „Samsung Eco Bubble”. 7 kg, pięć, osiem, itd. – .. Wszystkie te parametry są określane przy konwencjonalnym bielizny bawełny lub podobnych tkanek. Jako przykład popularnego modelu zbiornika 7 kg można wymienić modele i WF1702YQR M702YQR. Bardzo często gospodynie również nabyć maszyny WF1802WEUS i WW12H8400EX / LP do 8 kg.

Jakie są obłożenia są uważane za ważne dla zbiorników, które mogą pomieścić do 8 kg tkanin można zobaczyć w poniższej tabeli. Nie należy przeciążać urządzenia. W przeciwnym razie, pranie będzie złej jakości.

Rodzaj tkaniny

dopuszczalne

pościel

2 kg

syntetyki

3 kg

Odzież wierzchnia

2 kg

silnik falownik

Jest to kolejna nowość, dodać atrakcyjności nowych pralek „Samsung” w oczach konsumenta. Modele z silnikiem przetwornicy ma następujące zalety:

 1. Mogą szybciej wejść w tryb pamięci.

 2. W stanie znacznie dokładniej utrzymać wcześniej ustaloną gospodyni bębna obrotowego i temperatury.

 3. Dzięki wysokiej wydajności. Ponadto, maszyny do prania mycia takich szybciej.

 4. To działa niemal bezgłośnie.

 5. Zużywają mniej energii.

Inną oczywistą zaletą silnika przetwornicy jest to, że znacznie dłużej niż zwykle. Powód jest bardzo prosty. W modelach tego typu mają szczotek, aw konsekwencji, pozycje w toku prac mniejsze zużycie.

Zbiornik i podgrzewacz

Istnieje jeszcze kilka ciekawych dodatków, różne od poprzedniego modelu, nowy „Samsung”. Pralka „Eco Bubble”, między innymi, wyposażony w specjalnie zaprojektowanym zbiorniku. Powyżej powierzchni wytłoczony komórek metalicznych w postaci diamentów. Podczas pracy woda dostanie się do nich, zmniejszając tym samym powierzchnię styku z balii. W związku z tym, że jest znacznie mniej starte. W dużej mierze dzięki tej nowej konstrukcji maszyn „Samsung” zbiornika są tak popularne wśród gospodyń domowych.

Oprócz motoprzemiennik pienienie i obecność pierwotnych funkcji bębna urządzenia tego producenta ma inną niezaprzeczalną zaletę. Urządzenie PETN pokryta warstwą ceramiczną. Zapobiega to powstawaniu kożucha, a więc służyć urządzenia bez konieczności naprawy mogą być bardzo długie.