589 Shares 5763 views

Jak słodki i niesłodzony cukierek gotowany jest w wieprzowni "Polaris"?

Słodkie wypieki w wielobarwnej "Polaris" zawsze okazują się bujne, miękkie i bardzo smaczne. Należy zauważyć, że w tym urządzeniu można przygotować różne produkty z dowolnego testu. Dziś przyjrzymy się krok po kroku sposobów przygotowania deseru jabłkowego, a także pieczenia pysznego chleba pszennego.

Przepisy pieczenia w wielowarstwowym "Polaris"

Do przygotowywania słodkich szarlotek potrzebujesz tylko półtora godziny wolnego czasu. I 60 minut z nich należy wydać na bezpośrednią obróbkę cieplną produktu.

Potrzebujemy więc:

 • Jaja duże – 4 szt.
 • Szklane szyby piaskowe;
 • Jabłko jabłkowe lub świeże owoce – 1 szkło lub 3 szt.
 • Mąka odsunęła światło – 1 szkło;
 • Sody (wcześniej ugaszone z octem) – łyżeczka deserowa;
 • Olej roślinny – 25 ml (do smarowania formy).

Przygotowanie podłoża krok po kroku

Słodkie wypieki w wielowarstwowym opakowaniu "Polaris" okazały się pyszne i wspaniałe, tylko jeśli ciasto na takie produkty zostanie ugniatane specjalną ostrożnością. Aby to zrobić, musisz pokonać jaja kurczaka z mikserem, wraz z cukrem, a następnie wyjąć z nich sody do pieczenia i stopniowo dodać odsączoną mąkę. Podsumowując, należy dodać szklankę dżemu jabłkowego (z minimalną ilością syropu) lub podobnego świeżego owocu, które powinno być wcześniej rozdrobnione. Następnie wszystkie składniki muszą być zmieszane i poddane obróbce termicznej.

Pieczenie w wielowymiarowym "Polaris 0517"

Po tym, jak podstawa deseru jest w pełni gotowa, należy wziąć miskę urządzenia i smarować ją dobrze olejem (roślinnym lub kremowym). Dalsze w pojemniku należy wlać całe mieszane ciasto i umieścić w trybie wypieku przez 60 minut. Po upływie określonego czasu ciasto będzie w pełni gotowe. Musi być ostrożnie wyjęty z miski, umieszczony na płaskiej płycie i lekko ochłodzony.

Prawidłowe podawanie do stołu

Jak widać, słodkie ciasto w wielowarstwowym opakowaniu "Polaris" jest przygotowywane łatwo i prosto. Po częściowym ochłodzeniu jabłko należy obciąć je porcjami i podać do stołu mocną kawę lub gorącą herbatę. Bon appetit!

Gotowanie pysznego chleba domowego

Pieczenie chleba w wielowymiarowej "Polaris" zajmuje taką samą ilość czasu, jak w przypadku jabłek. Jednak wstępne przygotowanie podstawy może potrwać do dwóch godzin. Wszakże, aby przygotować bujny i miękki produkt mąki, należy użyć drożdży, którą należy przechowywać w ciągu 60-90 minut.

Więc, aby zrobić niesłodzone domowej roboty ciasta, potrzebujesz:

 • Mleko jest chude (można używać czystej wody) – 500 ml;
 • Granulat drożdży – niepełna łyżeczka deserowa;
 • Sól płytka – 2/3 małej łyżki;
 • Mąka pszenna – dodać do gęstości podstawy;
 • Jajko jest duże – 1 sztuka;
 • Cukier piaskowy – 10 g;
 • Masło – 35 g (do smarowania gotowego produktu);
 • Olej słonecznikowy – 25 ml (do smarowania formy).

Mieszanie ciasta

Domowy chleb, ugotowany w wielowarstwie, okazuje się szczególnie smaczny i bujny. Dlatego duża liczba gospodyni domowych wolą robić taki produkt samodzielnie, zamiast kupować je w sklepie. Jest to jednak dość żmudny i długotrwały proces, ale warto.

Przygotowanie domowego chleba powinno zaczynać się od mieszania bazy drożdży. W tym celu wlać chude mleko lub zwykłą wodę w metalowym pojemniku, a następnie lekko ogrzać produkt do stanu ciepłego. Ponadto do cieczy należy zalać cukier i granulowane drożdże, po czym należy je przechowywać w temperaturze pokojowej przez około 12-14 minut. Po tym, do spęcznionej masy, konieczne jest dodanie soli stołowej, bitej jajek i lekkiej mąki pszennej. Wymieszaj wszystkie składniki, powinieneś utworzyć grube, ale miękkie ciasto, dobrze oderwane od palców. Powinno być przykryte szmatką i pozostawić na chwilę w ciepłym miejscu (na przykład blisko baterii). Po upływie 1-1,5 godziny podstawa wzrośnie dobrze, po czym można bezpiecznie wypiekać.

Obróbka cieplna produktów mącznych

Niezdrowe ciasta w wielowarstwowym opakowaniu "Polaris" będą w pełni użytkowane po 60 minutach obróbki cieplnej. W tym celu pojemność urządzenia musi być smarowana olejem słonecznikowym, a następnie umieścić boll bazy drożdży w niej i włącz tryb pieczenia. I ciasto powinno wypełnić miseczkę nie więcej niż 2/3, ponieważ podczas gotowania zwiększy się znacznie objętość.

Jak poprawnie przedłożyć się do stołu?

Po upływie ustawionego czasu programowania chleb należy ostrożnie wyjąć z miski, umieścić na desce do krojenia, a następnie smarować masłem (tylko na górze). Następnie produkt mąki należy pociąć na porcje i podać do stołu pierwszy lub drugi kurs.