841 Shares 8283 views

Hyundai Solaris – strojenie podkreślić indywidualność

Posiada wysokiej jakości zagraniczny samochód marzenie wszystkich kierowców. Ale nie każdy może sobie pozwolić na samochód zagraniczny. I jesienią 2010 roku w Moskwie, został wprowadzony Hyundai Solaris. Opis pojazdu zadowolony większość kierowców. Po pierwsze, Hyundai Solaris jest tak blisko do rosyjskich dróg i klimatu, ponieważ został zaprojektowany specjalnie dla. Jest on wyposażony w nowoczesny silnik z 4 cylindrami i układu wtryskowego. Zużycie paliwa takiego silnika jest niska, jeśli MT wynosi 1,4, a następnie 100 km zajmuje tylko 5,9 litra, a dla mocniejszego MT 1.6. – 6 litrów. Skrzynia biegów – może być maszyna 4-stopniowy, i może być ręcznie 5-biegowa. Pojazd zapewnia podgrzewaną tylną szybę, przednie fotele, odpoczynek przedniej szyby i lusterka boczne strefy. Odbywa się to z uwzględnieniem rosyjskiej zimy, że niewymownie szczęśliwy naszych kierowców.

Ale przede wszystkim zadowoleni z wartości instrumentu bazowego Hyundai Solaris. Strojenie można dodać później. Cena była tak do zaakceptowania dla naszych klientów, że samochód w ciągu jednego roku, stała się bardziej popularna w sprzedaży od naszego budżetu Łada Priora. Ktoś więc kupił swój pierwszy samochód zagraniczny, ktoś – mój pierwszy samochód, a taksówkarze lubię pracować na nim. Nawet nasze kobiety lubił słoneczną Hyundai Solaris. kolory samochodów są reprezentowane w szerokim zakresie: od klasycznej bieli do odcieni perłowych czerwonego granatu.

Niektórzy kierowcy uważają tylko strony technicznej pojazdu, podczas gdy inni wolą mieć specjalną Hyundai Solaris. Tuning jest szczególnie popularny wśród młodych mieszkańców. Nie oszczędził ani czasu, ani pieniędzy. A dla niektórych – samochód musi nie tylko wyróżniać się z „szarej” mas, musi „hack” na miejscu dookoła. Nie szczególnie ważne jakiej marki samochodu – Kia, Łada Priora lub Hyundai Solaris. Tuning – to jest to, co jest ważne!

W celu uczynienia samochód jakoś różni się od ich odpowiedników, zastosowano różne parapet, na kanałach powietrznych, na klamki drzwi, pedały, na pokrywie zbiornika paliwa, a są nawet światła podszewka-rzęski. Dodatkowo możemy ustalić różne spoilery, dekoracyjną siatkę. Istnieje wiele folie do oklejania światła i pokoju przednia i tylna, są specjalne ramki i tak dalej i tak dalej. Lista ta może być wymienione na czas nieokreślony.

Jest oczywiste, że aby spersonalizować każdy samochód trzeba skontaktować się z profesjonalistów, dotyczy to również Hyundai Solaris. Tuning obejmuje nie tylko stosowanie jakichkolwiek dodatkowych elementów, samochód powinien być stylowy. I to nie siła każdy fan samoukiem, zwłaszcza jeśli chodzi o oryginalnym kolorze całej części maszyn lub pojedynczych lub potrzebujesz aerodynamiczny body kit. Po tym wszystkim, określenie „strojenie” oznacza nie tylko zmianę danych zewnętrznych. Jest to również udoskonalenie techniczną danych pojazdu (zakończenie hamulce, silnik, zawieszenie). W związku z tymi działaniami poprawy wyników ekonomicznych i dynamicznych cech samochodu. Samochód staje się bardziej wydajne, bezpieczniejsze i szybsze. I, co najważniejsze, to dostosowuje się do jego właściciela, właściciel podkreśla indywidualność i staje się jego duma.