843 Shares 3145 views

Hunchun: atrakcje, ceny, opinie

Daleki Wschód – idealny wybór dla osób podróżujących. Jeśli jesteś zmęczony od morza i gór, chcę czegoś innego, i nietkniętą dziewiczy charakter i kulturowe w tym samym czasie – zalecamy, aby przejść dokładnie tam. Pierwszym punktem, który jest zazwyczaj wybrany rosyjskich turystów pozostawiając z Władywostoku, jest chiński miasto Hunchun. Wygodne jest na granicy trzech państw – Federacji Rosyjskiej, Chińskiej Republiki Ludowej i Korei Północnej, co znacznie wpływa na poprawę infrastruktury turystycznej miasta. To miejsce jest znane na całym północnych Chinach jako pierwszej klasy centrum spa, bogatej gamy zabytków. W niniejszej publikacji zebraliśmy najciekawsze informacje o Hunchun (atrakcje, opis, cena).

Historia miasta

Hunchun jest dość młody dla chińskich miast, często liczących tysiąclecia historii. Pierwsze wzmianki o nim można znaleźć od połowy ubiegłego wieku. Na terytorium, jest teraz Hunchun, Jurchen plemiona, koczownicy żyli od setek lat, związanych z Mongołami, co dało lokalną rzekę i stąd nazwa miasta, co oznacza „granicę”. Dziś Hunchun należy do miasta na poziomie powiatu w składzie Yanbian koreański Prefektury Autonomicznej w chińskiej prowincji Jilin. Znajduje się na prawym brzegu rzeki Hunchunhe.

Hunchun jako centrum turystycznego

Bogata historia miasta, mimo że jest stosunkowo młody i był wyświetlany w różnych miejscach, które są na pewno warto zobaczyć. atrakcje Hunchun miasto, które w swoim pięknem i osobliwości można zostawić w tyle wielu miastach europejskich, nie przestaje przyciągać wielu turystów. To jest jednak, aby wiedzieć, gdzie się udać, bo to miejsce nie jest bardzo dobrze znany wielu. Gdy dojdziesz do miasta, zobaczysz kilka interesujących zabytków w Hunchun. Ceny będą również mile zaskoczony: wiele restauracji, gdzie można jako przekąska i kolacja napięty, stosunkowo tani znacznie rozjaśnić swój wypoczynek. Mówi się, że jeśli chcesz jeść, nie można po prostu kuchnia chińska: w wielu restauracjach z dania kuchni rosyjskiej, więc nie przegap okazji, aby spróbować, jak Chińczycy przygotowują zwykle posiłek dla nas.

Hunchun (Chiny): atrakcje

Przed podróżą warto pomyśleć o programie wycieczki. I chociaż w następnym „Forbidden Palace” tutaj nie można zobaczyć morze Gwarancji przyjemnych doświadczeń. Hunchun, nawiasem mówiąc, wiele z tego, co jest odpowiednie dla rosyjskich turystów: istnieje duża liczba napisami w języku rosyjskim, a nawet przystanku autobusowego ma duży znak w naszym języku. To znacznie ułatwia orientację w mieście, a zatem będzie można spacerować ulicami samych Chińczyków, bez przewodnika.

Co można zobaczyć w Hunchun?

Opisując głównych atrakcji tego miejsca, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na zespoły architektoniczne lokalnej buddyjskiej świątyni, zbudowany w formie tradycyjnych chińskich budynków – pagoda i klasztor Lin Bao. Tutaj widać ogromny posąg Buddy siedzącego i kamiennego lasu, który od tysięcy lat. Warto tu przyjść miłośników sportów ekstremalnych, jak blisko do klasztoru jest rzeka, przez które można przejechać. Gwarantujemy, że będziesz mile zaskoczony odróżnieniu od tradycyjnego lub nowoczesnego chińskiego miejskiego krajobrazu tzw Europejskiej ulicy.

Tygrys syberyjski

Słyszałem o Ussuri białego tygrysa? Cóż, jeśli chcesz zobaczyć to rzadkie i piękne zwierzę, masz czas, aby zebrać walizki w Hunchun. W bliskim sąsiedztwie miasta jest Mount Senlin. Bezpośrednio u jego podnóża, rząd chiński ustanowił aż dwóch rezerwatów przyrody – Fanchuan i Jingxin. W nich, zachowania i utrzymania dziewiczy krajobraz regionu Amur, a do domu zagrożonych gatunków Ussuri tygrysów. Płacąc pewną kwotę, można wziąć udział w wycieczki z przewodnikiem do rezerwatu i zobaczyć zwierzęta z ich własnymi oczami.

Rezerwat „Piaski”

Hunchun i atrakcje, które mogą zaskoczyć nawet najbardziej wymagających turystów, słynie z rezerw. W pobliżu granicy rosyjskiej, jest obszarem chronionym pod nazwą „Piaski”. Lokalna rzeka Tumadtszyan przynosi do obszaru piasku, który dzięki niezwykłej krajobrazu pod wpływem wiatru i rysuje obraz nietypowe wzory, a to wszystko na oczach! Szczególnie żywe wrażenie dostaniesz jeśli wizyta w „Piaski” Reserve latem.

wieś Sinshen

Dobrze odpocząć od męczących wycieczek i spacerów może być w wypoczynkowej miejscowości Sinshen. Oferuje on basen, paintball golfowe, jezioro pełne ryb, dla miłośników ryb. Złapany gotowane tuż przed sobą. Dla dzieci jest możliwość jeździć konie i osły, które jest również pewny być zapamiętany na długo.

„Park Kochanków”

W południowej części miasta znajduje się bardzo interesujący punkt orientacyjny, co jest szczególnie przyjemne parą. Big „Lovers Park” – obowiązkowy element każdej podróży poślubnej lub ślubu. W centrum znajduje się instalacja, pokazując dwa duże serce.

Stomatologia w Hunchun

Często idą do miasta, aby zaprowadzić porządek zdrowia. Przez chińskich standardów Hunchun to dobry ośrodek, a ceny niektórych usług, takich jak stomatologia i znacznie niższe niż w Rosji.