537 Shares 6562 views

Hotel "Radisson Royal Hotel", Moskwa: opinie, opisy, specyfikacje i opinie

Podczas gdy w Europie mnożą się małe przytulne schroniska i „low-cost”, występowanie o czymś takim jak „marki hotelu” może powodować zamieszanie. Ale jeśli głos jest inny, należy pamiętać o markę „Radisson”, można zobaczyć informację o tym już na rozprawie w połowie zwykłych przechodniów.

Co jest tego powodem? Hotele w tzw luksusowej klasy rozłożone na całym świecie w najpiękniejszych częściach świata. Ten i lotniska i centra światowych stolic i najbardziej zaludnione planety. Dość logiczne będzie pojawienie się Jego „Radisson” w Moskwie. A jeśli przestrzegać zasady marki, nie musi być z pewnością nie hotel!

"Radisson Group"

Aby być absolutnie precyzyjne, liczba marek hotelowych połączone firmy „Carlson Rezidor”, nawet 56 lat temu, w oparciu o zasadę usługi „Tak, mogę” dla klienta. Z tego powodu, wszystkie hotele mają niewyobrażalnie szeroki zakres usług: restauracje, bary, centrum sportowe, spa i salon piękności, centrów rozrywki, kin i sal konferencyjnych i parki wokół samego kompleksu.

W zależności od liczby pomieszczeń, ich wielkość, łączna powierzchnia hotelu, jak również położenie ośrodka w stosunku do metropolii zdefiniować trzy klasy domków grppy „medium plus”, „górny” i „górny plus”. Odpowiadają takich instytucji Hotel Park Inn "Radisson" (Moskwa), "Radisson" i "Radisson Blu". Nie spodoba się wszem i wobec!

W tej chwili, zalecamy do odwiedzenia Hotel-Park „Inn by Radisson„(Szeremietiewo, Moskwa). I, oczywiście, warto zauważyć, hotelu „Radisson” (Slavyanskaya Moskwa), gdzie można również dobry czas. Teraz omówmy lokalizację instytucji!

Lokalizacja hotelu

Są trzy różne kompleksy, z których dwa znajdują się w samym centrum Moskwy z widokiem na Biały Dom i Hotel Park „Radisson Inn” (Moskwa) – Szeremietiewo Airport, który jest oddalony od centrum stolicy o 25 km.

Wybór lokalizacji jest napędzany głównie przez cel swojej wizyty w Moskwie. Najczęściej jest to konferencja, szczyty, warsztaty, itp Bo to jest najlepsze dopasowanie „Inn by Radisson”, który znajduje się w bliskiej odległości od lotniska.

On jest lepiej znany jako hotelu „Radisson” (Szeremietiewo, Moskwa). Szeroki wybór sal konferencyjnych, restauracji, zabiegi spa będą mogli zapewnić maksymalny komfort. Bezpłatny transfer do centrum stolicy daje możliwość odwiedzenia słynnych atrakcji, i po prostu zanurzyć się w zgiełku miasta i poczuć się częścią historii Wielkiej Rosji.

Hotel "Radisson" (Slavyanskaya Moskwa) – modny nowoczesny design budynku z techno i nowoczesny. Ten styl pozwala czuć komfort przy maksymalnej prostocie i ergonomii. Wszystkie rzeczy są na swoim miejscu, a każdy element ma ostateczność. To widać niemal wszędzie.

Każdy, kto spotka na drodze personelu, zaangażowanych w działalność na profesjonalnym poziomie: czy kelner czy pokojówka, lub szefa kuchni. A jeśli chcesz jeść homara w lutym na chłodnej tarasie, można powiedzieć: „Tak!” I organizowania dostaw i homara i aperitif, ogrzewając krew.

Oprócz kulinarnych przyjemności i uzdrowisk w „Radisson Royal Hotel” (Moskwa) jest unikalnym rozrywki – na przejażdżkę łodzią wzdłuż rzeki Moskwy z pełnym wsparciem dla wszystkich usług: bar, kuchnia, masaże, itp A teraz omówimy wyjątkowość tych instytucji!

Szczególne warunki dla każdego: Opinie

I „Radisson Hotel” (Moskwa) i „Królewski” i „Słowiańska” obejmuje spa i centrów odnowy biologicznej. Wśród warunków funkcjonalność i komfort dla każdego przekonają się, że dusza będzie to pływanie, jogging, narciarstwo biegowe lub jogi. Nawet jeśli to nie jest w cenniku, można bezpiecznie stosować do recepcji, a jeśli nie jest to statek kosmiczny, jest organizowane w ciągu kilku minut.

Chociaż prawdopodobieństwo, że jest to „Radisson” będzie pierwszym wycieczki mezhlunnye gwałtownie rośnie z powodu credo marki – „Tak, mogę.” Tak, wszystko jest możliwe, że pozwala tylko na ludzką wyobraźnię.

Ekskluzywne usługi hotelowe – pomoc w uzyskaniu wizy. Ten hotel jest zobowiązana do projektowania i utrzymania wizy za cały okres rezerwacji. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu ogłosić chęć pracowników hotelu dla wstępnie zarezerwowane.

Cała sieć ma jeszcze jedną zaletę, co znacznie przyspiesza proces wyjścia z hotelu. W zależności od planu, klient może otrzymać czek do zapłaty przez e-mail lub wydrukować już w recepcji podczas wymeldowaniu.

Są zupełnie różne i dogodne opcje dla konkretnego klienta. Tutaj wszystko jest zrobione, aby zapewnić, że klient czuje się wyjątkowy i ważny. Aby udowodnić, że jest możliwe, aby w każdej chwili odwołać się nie podobało: czy usługa nie jest w pełni przestrzegane, czy wynik nie jest taki, jak oczekiwano – wszelkie korekty będą prowadzone bez żadnych dodatkowych opłat.

Przegląd standardowych usług

Każdy przekroczyć próg takiej instytucji jak „Radisson Hotel” (Moskwa) uzyskuje dostęp do bezpłatnego szybkiego łącza internetowego. Jest to wyraźna zaleta dla tych, którzy powołuje indywidualne spotkania w hotelu – goście mogą być bezinteresowna „surfować” po Internecie w dowolnym miejscu w kompleksie.

Każdy pokój wyposażony jest w elegancką plazmy wypełnionej do sytości minibar oraz jeden przycisk, który jest w stanie rozwiązać wszystkich problemów. Wystarczy tylko nacisnąć go i wyrazić swoje życzenia, jak tutaj, jeśli dżin z butelki, przychodzą bieg wykonawca pragnienia. Trzeba wyraźnie podkreślić – jest to standardowa usługa dowolną liczbę „Radisson grupy.” To nie ma znaczenia: jesteś w klasie ekonomicznej lub apartamencie, wszystkie życzenia zostaną wzięte pod uwagę w jakikolwiek sposób.

Coś, co nie jest nigdzie indziej!

Podróżujący zajęci ludzie zazwyczaj nie spędzają dużo czasu w hotelu, ponieważ są one uwięzione w mieście od dłuższego czasu. To oznacza, że na jedną noc, konieczne jest, aby zorganizować szereg pytań: czyszczenie odzieży i obuwia, spożycie żywności, planowanie następnego dnia roboczego i, oczywiście, najlepsze możliwe wakacjami.

Czas pracy osoby zatrudnionej jest opóźniony do późna, więc samoopieki i relaks nie miał czasu. „Radisson Hotel” (Moskwa), szczegółowe badanie tej kwestii i dostarczenie rozwiązania, których nie można znaleźć w każdym hotelu na świecie: sprawdzić czas jest przesunięty od 12:00 do 18:00, a pranie tidies ubrania w ciągu zaledwie trzech godzin.

Wolny czas najlepiej poświęcić na badania lokalnej gastronomii, który zapowiada się monotonne i zaspokoić najbardziej niezwykły smakoszy. w formie szwedzkiego stołu zajmują dania najbardziej popularnych kuchni na świecie.

Jaki hotel wybrać?

Jednak znaczna różnica w tamtejszych hoteli. Różnią się one tylko w wielkości pomieszczeń, ich liczby i widok z okna (w Białym Domu / Airport). Niemniej jednak, jakość usług pozostaje na poziomie organizacji kolejności zostanie zapisany, a warunki są przechowywane tak wygodne, jak to możliwe dla turystów. Tak, to wszystko zależy od tego, gdzie jest to bardziej wygodne, aby zatrzymać się w trasie.

Fragment? I szczegóły „Radisson Hotel” (Moskwa) przejmuje!